Фино... дивота... фали им мало лоја у мозгу, ето шта им фали......
Не лапрдај ТИ!!! У сред Србије је саграђен НАЈВЕЋИ МИНАРЕТ НА БАЛКАНУ У РАШКОЈ, ПОСТОЈБИНИ НЕМАЊИЋА ???
Зашто баш овде - да ли овде има највише муслимана па им баш треба НАЈВЕЋИ??? Којим поводом Тадић се натртио и нуди КУЛТУРНИ ЦЕНТАР ТУРСКЕ НАДОМАК БЕОГРАДА - какав, бре, "културни центар"??? Какве то благе везе са мозгом има??? Да ли у Београду има толико муслимана којима треба КУЛТУРНИ ЦЕНТАР - А ЗНА СЕ ДА СЕ ОН НЕ ГРАДИ БЕЗ ЏАМИЈЕ ИЛИ ЈЕ ТО У СТВАРИ ПОЗИВ ТУРЦИМА ДА ПОЧНУ ДА НАСЕЉАВАЈУ СРБИЈУ ШТО ЈЕ ПОТПУНО ОТВОРЕНО ГОВОРИО ЊИХОВ МИНИСТАР ИНОСТРАНИХ ПОСЛОВА О ТОМЕ ДА ЈЕ ЊИХОВА ПОЛИТИКА:
ОТОМАНСКИ БАЛКАН. А ти, ако се клањаш њиховој "култури" - мр'ш у Турску А НЕ ДА МИ ТУРКЕ ДОВЛАЧИТЕ У СРБИЈУ !!!!!!!!!!
А ово о "цивилизацијској лествици" - нећу ни да коментаришем САМО ТИ ЖЕЛИМ ДА ТИ И ОНИ КОЈИ СУ ТИ НАЈМИЛИЈИ ЦЕО ЖИВОТ ПРОВЕДЕТЕ СА ТУРЦИМА И ТОМ "ЦИВИЛИЗАЦИЈОМ"..........