Spremaju rezoluciju o genocidu u Srebrenici: Vučić - sponzori su zamislite Nemačka i Ruanda!

Živeo sam 23 godine u Zemunu i video sam da su to vrlo zanimljivi i kreativni ljudi, a ti si baš za onaj ološ na Altini i Busijama. Pivo ispred podrumčeta i vozi.
Не прди више, живота ти. Наставиш ли, пријавићу те.

Je, najbolje je da se samoizolirate, podignite zidove od 10 metara prema svim susjedima i živjet ćete sretno i veselo do kraja života.
Pravo je njima rahmetli Sidran objasnjavao: nemamo mi nista protiv velike Srbije, ali svatite vec jednom, usirinu nemoze, pravite je na spratove, i u po beograda dobio aplauz......

Pravo je njima rahmetli Sidran objasnjavao: nemamo mi nista protiv velike Srbije, ali svatite vec jednom, usirinu nemoze, pravite je na spratove, i u po beograda dobio aplauz......

Оно што вама недостаје је суочавање са злочиначком прошлошћу. Катарза и покајање.

Оно што вама недостаје је суочавање са злочиначком прошлошћу. Катарза и покајање.
Ti si zadnja koja može i smije prdit o suočavanju sa zločinima. Da ste se vi kao država i narod suočili sa svojom teškom zločinačkom prošlošću, ne bi sad UN donosio rezoluciju o genocidu u Srebrenici.

Ti si zadnja koja može i smije prdit o suočavanju sa zločinima. Da ste se vi kao država i narod suočili sa svojom teškom zločinačkom prošlošću, ne bi sad UN donosio rezoluciju o genocidu u Srebrenici.
Не засмејавај ме, комедијашу папске оријентације.

Младићева белешка
1713307324150.png

Back