Quantcast

Sportski BILIJAR

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
To je bruka Kraljeva i kraljevcana... 150 000 stanovnika i nije se nasao ni jedan koji hoce da otvori bilijar klub i pristupi Bilijar Savezu... u ostalim gradovima ljudi se sami organizuju a mi im samo dajemo logisticku i tehnicku podrsku
i ja kad sam pocinjao da igram bilijar, 1994 godine isao sam i trazio gde to moze da se radi...niko mene nije jurio
Bilijar Savez Srbije ne bruka Srbiju vec je dostojno predstavlja. Dokaz tome je i to da smo ove godine na Evropskom prvenstvu bili NAJUSPESNIJA REPREZENTACIJA!!!
Tako se Srbija predstavlja a ne tako sto cemo juriti lenje kraljevcane da otvore bilijar klub, momci iz Uzica i Cacka su nekoliko puta drzali prezentaciju sportskog bilijara tamo ali se to nije primilo...ocigledno je da pravih ljubitelja bilijara tamo nema...samo poneki nabedjeni bilijarista koji nije u zivotu nista postigao pa je resio da kritikuje neciji rad

Ribnica

Zainteresovan član
Poruka
208
Koti je majmune rekao da ja nista nisam uradio....Ne pricaj nesto sto neznas....Boli mene k... sto ste vi bili najj reprezentacija...
Vi ste krivi sto nema dovoljno klubova u Srbiji......
Sto mi pominjes Uzice Cacak.... Bas me briga za njih...Njih mozete da podrzite,a nas ne.......!
Sto ti nekog ne kontaktiras da otvori klub u Kraljevu....Ja treba da zovem dryustvo da bi otvorio neki bilijarski klub...Ne pada mi na pamet.Sta mislis ovi fudbalski klubovi...Sta oni se dogovore da svako da pare da bi kupili plac za fudbal...E pa nije tako.... Nego im Pomazu svi da to naprave...A ti mislis Beograd pa Beograd..... Sta mene boli du*e za Kraljevo......
I vi ste krivi sto nije BILIJAR toliko aktivan sport....Ti nabroja sve vece gradove koje imaju...A gde su... Bajina B.,Trstenik,Vrnjacka Banja...Ti zato sto si Beogradjanin njih bi nazvao seljake....Ali i ti seljaci vole da igraju bilijar....A jok Beograd Cacak Uzice...I to je to.....
Ja da dajem pare da se dog. sa drustvom da osnujemo klub,nepadami napamet....Da ti ja osvezavam Srbiju sa bilijarom....

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
Prvo...morao bi da budes malo kulturniji i malo pismeniji
drugo... ja ljude iz manjih mesta ne smatram seljacima a to najbolje znaju oni koji samnom imaju kontakt i svako ko mi se obratio za pomoc dobio je u onoj meri koliko sam ja u mogucnosti
trece... Bilijar Savez Srbije je toliko siromasan da ne moze da pomogne bilo kome u finansijskom smislu vec samo u tehnickom i logistickom sto mi uveliko i cinimo
cetvrto... bilijar je kod nas jos u povoju i ne moze se tek tako lako razviti do te mere kao fudbal pa da to uporedjujes
peto... pitaj bilo koga koliki je moj doprinos bilijaru u Srbiji i oni ce ti reci, ne moram ja da ti pricam, prema tome ne mozes da kritikujes moj rad ako vec nisi upucen

Tvoje vulgarnosti i izliveni bes samo dokazuju da sam ja u pravu, tj. da se vrlo malo razumes u sve o ali si vrlo voljan da kritikujes...

pozdrav

Srecna ti Nova godina!!!

ljuta_mamba

Iskusan
Poruka
6.762
@ribnica

a sta bi ti? da ti savez kupi sto???
iznajmi lokal,da stap u ruke i doveze jos po mogucnosti japanerom do tamo,da se ne mucis:)

vidi,kada se u kraljevu,bude pojavio neko,ko je voljan da ulozi par desetina hiljada eura u to,bukvalno....dobro,mozda malo preterah,ali bez nekih 20.000 nemoze da krene,i to digne na nivo,da bude savezu interesantno,nista od toga
sinovac....to je BS SRBIJE....shvatas,a ne uprava mesne zajednice...mislim,odakle ti uopste ideja da oni nekoga mole da se uclani....po logici stvari....ti moras da imas klub,i igrace na tom nivou da bi te oni primili....ide breg muhamedu,ne muhamed bregu :)

ja se izvinjavam sto ovako upadam,ali htedoh da ti otvorim malo oci

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
Ljuta mamba je bio u Cue ball-u, mozda se cak i znamo licno... s obzirom da sam suvlasnik Cue ball-a
video je da kod nas samo stolovi za bilijar kostaju blizu 30000 evra, da ne pominjem kozni namestaj, galeriju, video bim, sank i ostale troskove...
bilijar sport nije bas jeftin ali ja sam pomogao svakome koliko je bilo u mojim mocima
Bilijar Savez jedva skuplja novac za normalno funkcionisanje
Najvise sto ja mogu je da uputim zvanicni dopis Opstini Kraljevo da pomogne... to je upalilo u KG pa je opstina kupila sto za jedan klub invalida... ostalo nije u mojoj moci, osim da pomognem u papiroloskom i tehnickom smislu

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
Ja se nadam da hoce...imamo dosta zainteresovanih...ima dobre volje...ima volje od nas u Savezu da sve to podrzimo i tehnicki i logisticki ali mali je problem sto u celoj Srbiji ima dva komercijalna stola...(jedan u Manili (BG) i jedan u Billiard Top Team-u (NS))... problem je da 32 ljudi igra na jednom stolu...ali potrudicemo se da smislimo nacin

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
27.03.2009. godine u prostorijama kluba CUE ball, u Majke Jevrosime 19 u Beogradu se odrzava humanitarni turnir u bilijaru a sav prihod ide u korist decije humanitarne organizacije Doktori klovnovi.
Pozivamo Vas da ucestvujete i doprinesete da ova organizacija sto vise i bolje pomogne bolesnoj deci

Hvala!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.