Quantcast

Sportski BILIJAR

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
Trenutno je u toku veliki EURO TOUR turnir u Spaniji. To je najprestizniji turnir u evropskom kalendaru posle Evropskog prvenstva. Nas reprezentativac Sandor Tot (prvak Evrope 2002. godine) igra u odlicnoj formi i danas je u trecem kolu pobedio Nielsa Feijena (jedan od najboljih evropskih igraca trenutno) iz Holandije sa 9:4

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
takmicenja u bilijaru uveliko postoje, vec godinama, i naravno rezultati se nalaze na sajtu... u sezoni 2001/2002 je postojala i snooker liga ali je bila sastavljena od pool igraca a oni malobrojni koji igraju samo snooker nisu dosli do izrazaja pa je liga ubrzo prestala da postoji. U sezoni 2009 ce ponovo biti pokrenuta snooker liga i uz malo srece zazivece. U planu je takodje i zenska liga koja je postojala dugi niz godina pa je i ona ugasena ali sve vise devojaka se bavi bilijarom pa cemo je opet aktivirati

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
Na najprestiznijem evropskom serijalu pool turnira popularnom Euro Tour-u u Spaniji nas takmicar Sandor Tot zauzeo je odlicno 3 mesto i time potvrdio svoju svetsku klasu i dokazao da su Srpski pool igraci veoma visoko rangirani u svetu

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
Bilijar klub "CUE ball" je konkurisao za organizaciju prvenstva istocno-evropskih zemalja, popularnog turnira Best of the East...
CUE ball je najozbiljniji kandidat za dobijanje organizacije ovog prestiznog turnira koji je po znacaju drugi na tlu Evrope, odmah iza Euro tour-a

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
Best of the East u Beogradu!!!!

Bilijar klub "CUE ball" je dobio organizaciju prestiznog Evropskog turnira Best of the East. Ovaj turnir je medju igracima poznat kao prvenstvo istocno evropskih zemalja. Turnir ce biti odrzan u CUE ball-u, 05.-06.04.2009 godine. Ocekujemo da ce turnir biti organizovan na vrhunskom nivou i da ce na njemu ucestvovati svi najbolji igraci iz istocne Evrope predvodjeni nasim najboljim bilijaristima.

Ovo je veliko priznanje prvenstveno za bilijar klub CUE ball a takodje i za Bilijar Savez Srbije i dokaz da je ugled srpskog bilijara porastao.

Ovaj turnir ce biti velika prilika da se pokazemo kao dobri organizatori a i mnogi nasi igraci ce imati priliku da pokazu svoje bilijarsko znanje.

www.bilijar.rs

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
U subotu 20.12. odrzava se MASTERS u kateoriji juniora u disciplinama "8 international" i "9 ball", takodje odrzava se polufinale ekipnog final four-a a u nedelju 21.12. se odrzava MASTERS u kategoriji invalida u kolicima i finale ekipnog prvenstva Srbije

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
Za ljutu mambu:

ja sam jedan od vlasnika bilijar kluba CUE ball i ako ubacimo snooker umesto stolova 3 i 4 ispred video bima, morali bi da se odreknemo dva pool stola a nama to ne odgovara jer bi smo onda izgubili uslov da organizujemo takmicenja (potrebno minimum 8 stolova).
To nam ne ide u prilog pogotovu sada kada smo dobili organizaciju Evropskog turnira.
Tako da ce skola snookera verovatno biti u Manili

Aca

BilijarSavezSrbije

Zainteresovan član
Poruka
160
Ja mislim da sam u gornjoj poruci vrlo jasno napisao... naveo ti gradove koji su aktivni i napisao ti da ih ima jos koji nisu aktivni...
Verovatno nisi iz Bg pa tako reagujes iako za to nemas nikakvog osnova...
Inace, u periodu od 25.12.-28.12. odrzan je MASTERS SRBIJE za seniore u LOZNICI. Seniori su se takmicili u sve tri discipline i dobili smo Prvake Srbije.
U disciplini "14.1 straight pool" prvak je bio Andreja Klasovic iz "Cue ball"-a Beograd
"8 international" prvak je bio Goran Mladenovic iz "Manile" Beograd
"9 ball" prvak je bio takodje Andreja Klasovic

Ribnica

Zainteresovan član
Poruka
208
Pa da nisam iz Beograda,nego sam iz Kraljeva,i interesuje me da li ima u Kraljevu neka skola Bilijara(snuker,pool,8 ball,9ball) posto moj brat obozava bilijar,a nema gde da se upise,stvarno je bruka...
Grad koji ima 150.000 stanovnika nema nigde skolu BILIJARA...
BRUKA. Time brukate i Kraljevo i sve ostale gradove,a i SRBIJU!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.