Sportisti i Manekenke...

Ne znam sta vi imate protiv sportista. Velika vecina koju ja znam se bavi nekim sportom a uopste nisu uobrazeni, glupavi ili jos gore shabani. I sam treniram kosarku i to mi ne smeta da budem odlican u skoli (nije da se hvalim ali primer je dobar). Mada moram da priznam da ipak ima i izuzetaka, narocito u manjim klubovima. Kad samo vidim umisljene "fudbalere" kad obuku trenerke i lepo ih usukaju u carape, zemljo otvori se!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Ovo sto sam sad napisao verovatno ce mnogi shvatiti kontradiktivno ali verujte, upravo sam to zeleo.
 
joGooOOD:
ebiga...ali opet tuzno je sto oni ne traze neke lepe manekenke(bila sam na izboru ford models...)ljudi,tamo je bilo tako slatkih devojki a izabrali su neku gaborku sa "obicnom" facom i kratkom kosom...majke mi,bila neka klinka sa frckavom kosom,...mislim zaista su slatke a sve su slicne(anoreksicne 8) )ali oni izabrali gaborku...joj :x

Poenta nije da bude miss sveta i fotogenicna,vec je vazno da ima harizmu i stav...a to sto je tebi ruzna ne znaci da je svima....neko je malo ljubomoran :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
srce ta "osoba"nije imala "harizmu" imala je samo nosinu...uostalom,zasto bih bila ljubomorna kada nisam sebe favorizovala nego iz pozicije sudije govorim.Zaitsa mislim mnoge su bile slatke i doterane i fotogenicne i kamera je nekolicinu obozavala...no koji %&()kada se tu ne gledaju lepe devojke...(to mi rekla ta caletova koleginica koja organizovala izbore,nego dress up doll's koje ne treba da odvlace paznju sa odece koju reprezentiraju...ipak bedak 8) )
 
joGooOOD:
srce ta "osoba"nije imala "harizmu" imala je samo nosinu...uostalom,zasto bih bila ljubomorna kada nisam sebe favorizovala nego iz pozicije sudije govorim.Zaitsa mislim mnoge su bile slatke i doterane i fotogenicne i kamera je nekolicinu obozavala...no koji %&()kada se tu ne gledaju lepe devojke...(to mi rekla ta caletova koleginica koja organizovala izbore,nego dress up doll's koje ne treba da odvlace paznju sa odece koju reprezentiraju...ipak bedak 8) )


Ne zovi me srce...puke puke
 
Kod mene je prvi uslov da je dechko sportista ili bar sportski tip. I ne kazem uopshte za sportiste da su glupi i nafurani, nego vecina jeste. Pa i skijashi su sportisti (kao i borderi :oops: ) pa nisu nafurani. Fudbaleri jesu (don't know why) i taj sport mi je bzvz za treniranje. Ne znam zashto... Imati dechka odbojkasha... Mmmmmm :smajli_koji_se_topi:
 
Tinar:
Kod mene je prvi uslov da je dechko sportista ili bar sportski tip. I ne kazem uopshte za sportiste da su glupi i nafurani, nego vecina jeste. Pa i skijashi su sportisti (kao i borderi :oops: ) pa nisu nafurani. Fudbaleri jesu (don't know why) i taj sport mi je bzvz za treniranje. Ne znam zashto... Imati dechka odbojkasha... Mmmmmm :smajli_koji_se_topi:

isto, ali isto ovako mislim. osim za skijase i bordere. ne znam ih.. ali odbojkasi.. mmm.. a fudbaleri, pa, sta ces, takvi su. naravno, ima izuzetaka..
 

Back
Top