Sportisti i Manekenke...

JaH_G|rL:
Pa sportisti...ne treba mi neki feminizirani maneken :lol:
I ovo nisi skapirala kako treba :) Nisi lepo procitala.Nisam pito da li vise gotivis sportiste ili manekene.Ono i zagradi su manekenKE sto se odnosi na musku populaciju.Znaci da li ima utica na tebe kada ti neko kaze da je sportista u odnosu na to kad kaze da nije??????? :wink: Nemoj da se ljutis sto te ispravljam. :wink:
 
fizio:
JaH_G|rL:
Pa sportisti...ne treba mi neki feminizirani maneken :lol:
I ovo nisi skapirala kako treba :) Nisi lepo procitala.Nisam pito da li vise gotivis sportiste ili manekene.Ono i zagradi su manekenKE sto se odnosi na musku populaciju.Znaci da li ima utica na tebe kada ti neko kaze da je sportista u odnosu na to kad kaze da nije??????? :wink: Nemoj da se ljutis sto te ispravljam. :wink:
Pa lepse forumulisi pitanje,pa neces morati da me ispravljas :P I naravno da ima uticaja... 8)
 
ixi:
Sto se mene tice,ja vise volim sportiste i vise palim na nekog ko je sportista nego na nekog ko samo sedi kuci,jede i bulji u TV!Znaci moj izbor su SPORTISTE 8)

Ne znaci da ako nije sportista da " samo sedi kuci,jede i bulji u TV ". Jedno je BAVITI se sportom, drugo je biti SPORTSKI TIP, trece biti NESPORTSKI TIP ali LIK, druzeljubiv, a cetvrto osoba koja ne izlazi iz kuce...
 
snake:
ixi:
Sto se mene tice,ja vise volim sportiste i vise palim na nekog ko je sportista nego na nekog ko samo sedi kuci,jede i bulji u TV!Znaci moj izbor su SPORTISTE 8)

Ne znaci da ako nije sportista da " samo sedi kuci,jede i bulji u TV ". Jedno je BAVITI se sportom, drugo je biti SPORTSKI TIP, trece biti NESPORTSKI TIP ali LIK, druzeljubiv, a cetvrto osoba koja ne izlazi iz kuce...

Pa dobro ja sam navela samo jedan primer,a znam da ima i slatkisa koji nisu sportiste,sportski tip,ili sta si vec rekao gore.Ja sam mislila kada bih morala da biram izmedju nekog slatkog sportste i slatkog momka koji to nije ja bih izabrala sportistu! :wink:
 
ne razlikujem sportiste od ljudi koji se ne bave sportom svaki drugi dan, ili svaki dan.. recimo, ima ljudi koji nista ne treniraju, ali zato su hiperaktivni sportski tipovi..
znaci - nema razlike, sve zavisi od osobe - ako je recimo sportista a neki glupak, ali super izgleda, i neki decko koji ne izgleda tako super, ne trenira nista, ali nije zakrzljao, i pametan je, taj ce mi se svidjati. inace, ja ne volim nase lokalne fudbalere, jer su skoro svi - SKORO - shabani, ali eto, lepo izgledaju, ali su mi jadni..
 
Nema veze- sport najcheshce ide zajedno sa dobrim izgledom, ali ako se neko ne bavi sportom vec se brine o sebi tako shto ide na trchanje... ili kako vec, to je kod mene +. Ne bi volela da imam mlitavog dechka. Mislim, mnogo mi je vazniji mozak. A shto se tiche onog "zenskog" sivdjanja- najvishe mi se svidjaju teniseri (nekako su prefonjeni) i snowboarderi (jao MAJKO MILA!!!!!!!!). I'm crazy, and I know it. :D
 
Tinar:
Nema veze- sport najcheshce ide zajedno sa dobrim izgledom, ali ako se neko ne bavi sportom vec se brine o sebi tako shto ide na trchanje... ili kako vec, to je kod mene +. Ne bi volela da imam mlitavog dechka. Mislim, mnogo mi je vazniji mozak. A shto se tiche onog "zenskog" sivdjanja- najvishe mi se svidjaju teniseri (nekako su prefonjeni) i snowboarderi (jao MAJKO MILA!!!!!!!!). I'm crazy, and I know it. :D

meni se najvise svidjaju odbojkasi, pa kosarkasi.. ovde kod nas bas i nemas snowboardera, a ni skejtera, ma nikoga zivog..
 
ja nisam nesto luda za sportistima. znam ih dosta i ok su mi ali nije obavezno da decko bude sportista. u stvari zaiteresovao bi me kada bi trenirao neki ne tako ustaljen sport. a kada bih birala izmenju sportova kojim se bave....snowbording, hokej, skakanje padobranom( e to bi bilo cool videti, jos mi je to zelja da uradim pa na prvi date u vazduh, heheh). ......extreme sports :idea: ..... :D
 

Back
Top