Quantcast

Sponzor za web sajt

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
Domen kupujes kreditnom karticom ako je imas ako je nemas onda ti je 700din.
Ako hoces poddomen onda je to besplatno.

Odes na www.orgfree.com i izaberes onu drugu ponudu gde ima 50Mb i nema MySQL ali zato nema ni banera i ostalih gluposti.
Onda odes na www.register.co.nr i tu uzmes redirekciju da bi ti domen bio npr. www.victorysun.co.nr ali moras da ostavis link ka njim na index strani.

pozz

P.S. www.macromedia.co.nr

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.517
absonic:
pardon, hosting je prava zajebancija
Pardon, sve za FREE je prava zajebancija takodje :)
Mislim, ako ce neko samo da se igra, neka trazi free, ali za iole ozbiljniju stvar, neka kupi brate dome, yebes 9 dolara godisnje, ali bar imas domen koji ti nesto znaci. A ne one zezancija tipa "co.sr" itd...

absonic

Domaćin
Poruka
3.142
slazem se sa codemaker-om

evo recimo moj host za forum - 500 mb sa PHP-om i cPanelom i sta ja znam - BEZ BANERA - ali je server padao svakih 5-6 sati i bio down po sat-dva... Sad skoro nikada ne pada ali zato imam banere 768x90 piksela i u vrhu i u dnu strane... tako da...

VictorySun

Ističe se
Poruka
2.708
loop:
Domen kupujes kreditnom karticom ako je imas ako je nemas onda ti je 700din.
Ako hoces poddomen onda je to besplatno.

Odes na www.orgfree.com i izaberes onu drugu ponudu gde ima 50Mb i nema MySQL ali zato nema ni banera i ostalih gluposti.
Onda odes na www.register.co.nr i tu uzmes redirekciju da bi ti domen bio npr. www.victorysun.co.nr ali moras da ostavis link ka njim na index strani.

pozz

P.S. www.macromedia.co.nr
a ako hocu da uzmem com domen na yahoo, a nemam kreditnu karticu??? a kod koga mogu kupiti com domen na godinu dana i kolika mu je cena

izvite ako pitam mnogo, ali ne mam pojma kako to ide sa domenima...

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
Ako hoces .com domen onda pisi Nemanji na switchads[at]gmail.com, on je meni zakupio dva domena za po 700din.
Ja ne znam za jeftinije.
samo moras da obezbedis i hosting za taj domen.
pozz

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.517
Ja koristim za domain names:

http://www.active-domain.com/

Godisnje kosta 9 dolara, sa neogranicenim brojem podesavanja redirekcije na hosting, mail-adrese pod tim domain name, itd... Odlican panel za administriranje. I jako su brzi nakon uplate. Obavestavaju na vreme da ce isteci neki domain name. Jedan od zgodnijih sajtova za te stvari. Primaju Visa Virtuon kartice.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.