spoljasnjost ili unutrasnjost

pitalica:
interesuje me koliko je bitna spoljasnjost za jednu vezu da li moze neko ko ti nije bas naj lepsi da ti se vremenom dopadne

Moze da ti se dopadne ako ima vrline, karakter, unutarsnju ljepotu, a ta jedina ljepota i ostaje, a spoljasna prolazi. Ko ima unutrasnju ljepotu, lijep je i izvana. Ali, ako ti se ta osoba bila ona lijepa ili ruzna nedopadne odmah, nece ni s vremenom, mora da postoji neki fluid i hemija izmedju vas, ne moze to vremenom da dodje.To je ipak moje razmisljanje. Meni se neko moze odmah dopasti tj.ili ne. :roll:
 
suncica73:
Nikad mi to nije bilo jasno da neko moze vremenom da ti se svidi.Kod mene je to-ili mi se svidi iste sekunde ili mi se nece nikad svideti.


Хе, и ја увек мислила тако...и палила се само на изразите лепотане! Ал, за све има први пут! :wink:
Нисам ни мислила да може толико да ме емотивно продрма ( и не само емотивно :oops: ) неко ко баш и не спада у ту категорију... Ал, десило се.
 
Unutrasnjost je mnogo bitnija. Skoro nijedna mi se nesto posebno ne dopadne na prvi pogled. Kao i slike...jest lepa al sam prilicno ravnodusan. Tek kad vidis unutrasnjost onda ti taj neko postane bitan...i drag.

Smatram da je naivno ceniti ljude na osnovu prvog pogleda.
 
Hellen:
Хе, и ја увек мислила тако...и палила се само на изразите лепотане! Ал, за све има први пут! :wink:
Нисам ни мислила да може толико да ме емотивно продрма ( и не само емотивно :oops: ) неко ко баш и не спада у ту категорију... Ал, десило се.

u breeee.. pa kako to da ti se desi?
 
cLick - OR - Die:
Hellen:
Хе, и ја увек мислила тако...и палила се само на изразите лепотане! Ал, за све има први пут! :wink:
Нисам ни мислила да може толико да ме емотивно продрма ( и не само емотивно :oops: ) неко ко баш и не спада у ту категорију... Ал, десило се.

u breeee.. pa kako to da ti se desi?

Хе, хе... куцао је интересантне постове... :wink:
 
pitalica:
interesuje me koliko je bitna spoljasnjost za jednu vezu da li moze neko ko ti nije bas naj lepsi da ti se vremenom dopadne
Bitna je spoljašnjost jer povećava šanse da se, uopšte, upoznaš sa dotičnom osobom...
Ovima, manje lepim, ostaje HRABROST...
I jedni i drugi imaju potpuno jednake šanse da ostvare lepu vezu, dok su manje lepi pomalo oštećeni po pitanju "šema" i sl...
Ili mi se barem čini.
 

Back
Top