Splinter Cell - Double Agent [+ ostali delovi]

Ivan015

Iskusan
Poruka
6.657
Nemoguce da ovakva igra nema kvalitetnu temu... po meni ovo je klasik video igara...igra koju bi svako morao da proba ako ne i odigra sve njene delove...

Ja nazalost nisam probao prvi i treci deo ali sam igrao drugi [koji mi je na kraju zabagovao pa sam odustao] i sada igram cetvrti koji je poprilicno bagovit ali uspevam da resim uglavnom sve...

Ajmo javite se agenti :D... Ja cekam conviction da izadje [drugi kvartal tekuce godine] a do tada igram double agenta koji je bolesno dobar... [sem sto je bagovit ali i bagovi imaju "rupe" tako da se vecina stvari moze resiti]

pozz :)
 
Slazem se.
Mada cetvrti ima zanimljivu tematiku.
Svidja mi se progresija price kroz delove, bas me zanima kakav ce sledeci da bude

sledeci je conviction izlazi na prolece/leto ove godine... znaci mozda izadje i u martu! :D

radnja je vec otkrivena: naime odlucili su da ga otpuste iz sluzbe ali posto previse zna jedini nacin da to urade a da budu sigurni da mogu nastaviti sa normalnim radom je da ga likvidiraju... sam vise nece imati nikakve gadzete na pocetku ali ce moci da kupi mnooogo vise nego sto inace ima preko crne berze... gadzeta i oruzja... igra ce se vise koncentrisati na saradju sa okolinom tako da ce sem prakticno moci da iskoristi sve oko sebe...

nece se vise skrivati u mraku nego ce se skrivati medju ljudima... a i njegov licni opis je izmenjen...imace dugu kosu i bradu...

sve u svemu nadam se da ce biti ekstra odradjen...jedva cekam :D
 
Neverovatno, ovakva tema a bas sam sinoc skinuo i poceo da igram drugi deo :) (mislim da je u pitanju pandora tommorow (pocinje upadom u onu ambasadu)) Igra je sjajna. Bas mi se svidela, i interesantno je da je iako dosta stara grafika vrhunska, bolja nego na mnogim novim igrama. Nije ni cudo sto hebe kevu od zahtevnosti svaki SC kad se pojavi. Zato sve nastavke treba sacekati da igras kad mozes da ih poteras na maksimumu. Onda se uziva u igri.
 

Back
Top