Spisak uništenih i oskrnavljenih crkava na Kosovu

Смирено... само смирено... смирење се лако изгуби, а тешко стиче. Сви ћемо ми одговарати на Страшном Христовом Суду за своје поступке, укључујући и модератора. Видите и сами да се други део модераторске екипе опаметио. :D
 
MaranAta:
Смирено... само смирено... смирење се лако изгуби, а тешко стиче. Сви ћемо ми одговарати на Страшном Христовом Суду за своје поступке, укључујући и модератора. Видите и сами да се други део модераторске екипе опаметио. :D


Nekada sam bio ljuti protivnik Aljone,ali sada kada smo oboje spustili loptu za jedan stepenik,nađosmo zajednički jezik,kao NORMALNI LJUDI... :D
Aljona ne bi sebi,kao pravnik,i pre svega HRIŠĆANIN-RUS dopustila da uđe u takvu vrstu karikiranja religije koju poslednjih dana sprovodi pravdoljubiv,i uvijek objektivan Sizif... :shock:
 
Sizif:
MaranAta:
Сви ћемо ми одговарати на Страшном Христовом Суду за своје поступке...
Ja nisam hrišćanin, te stoga ja ne priznajem sud vaše partije. 8)

Ствар слободног избора. Судија никога не присиљава да поштује Његов закон. Ипак, Он суди по том закону. Па ко воле, нек изволе. :wink:
 
Sizif:
MaranAta:
Па ко воле, нек изволе. :wink:
Meni je nekako najbolji hinduizam, pošto njihov pakao nije večan.

Od danas se molim Ganešu da me spasi od hrišćanskog strašnog suda. :wink:

По тој логици, најбољи ти је онда сатанизам, јер код њих пакла уопште ни нема. 8)

Него, не одвалчи тему од оног о чему говори - УНИШТЕНИМ ПРАВОСЛАВНИМ ХРАМОВИМА на Косову. :cry:
 
MaranAta:
По тој логици, најбољи ти је онда сатанизам, јер код њих пакла уопште ни нема. 8)
Ne sviđa mi se njihova negativna reputacija. Ipak je hinduizam jedna od najstarijih religija, a da nije hrišćana satanisti bi umrli od dosade - ništa ne bi znali kako da rade. Ovi pale sveću, ovi je pale naopako, ovi kače krstove, ovi ih kače naopako... ne sviđa mi se ta neoriginalnost satanista, to je. :wink:
 
Sizif:
MaranAta:
По тој логици, најбољи ти је онда сатанизам, јер код њих пакла уопште ни нема. 8)
Ne sviđa mi se njihova negativna reputacija. Ipak je hinduizam jedna od najstarijih religija, a da nije hrišćana satanisti bi umrli od dosade - ništa ne bi znali kako da rade. Ovi pale sveću, ovi je pale naopako, ovi kače krstove, ovi ih kače naopako... ne sviđa mi se ta neoriginalnost satanista, to je. :wink:


Znam da bi ti i ovu temu najradije zaključao,osjećam da te žulje prsti,pa zato dok to ne uradiš,NE SKREĆI DISKUSIJU VAN ZADANE TEME... :roll:
 
Зовем их криминалцима. А разлика је очигледна, јер поменути мухамедански сатанисти проводе оно што им њихова вера налаже и одобрава - да убијају, пале и руше све што не припада њиховој сатанској мухамеданској секти. Ови који су палили сатанске зграде - џамије, радили су то не из свог верског убеђења, него на властиту иницијативу. 8)
 
MaranAta:
Зовем их криминалцима. А разлика је очигледна, јер поменути мухамедански сатанисти проводе оно што им њихова вера налаже и одобрава - да убијају, пале и руше све што не припада њиховој сатанској мухамеданској секти. Ови који су палили сатанске зграде - џамије, радили су то не из свог верског убеђења, него на властиту иницијативу. 8)

Potpuno ispravno,MaranAta.... :D Sinod SPC,je osudio i to oštro rušenje svih vrsta bogomolja-čak i onih Satanskih u Gospodar Jevremovoj,i one u Nišu....Čak je i delegacija SPC, predvođena Mitropolitom Crnogorsko-Primorskim,i egzarhom Pećkim Amfilohijom(Radovićem)u posjetila muftiju Beogradskog,Hamdiju Jusufspahića,koji je jedan od rijetkih tolerantnih muslimana.... :D
A šta je sa Poglavarima Islamske Vjerske zajednice Kosova... :shock: Oni ne digoše glas protivu paljenja srpskih svetinja.... :shock: :cry:
Nažalost,dok pišem ove redove čujem da još jedna Crkva,i to ona Sv.Nikole u Prištini gori...Prije samo nekoliko minuta javiše za manastir Devič... :shock:
dokle tako.... :cry: :cry:
 
Čet, 18. mart 2004 19:09 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

FARMACEUT ::
NE SKREĆI DISKUSIJU VAN ZADANE TEME...

Citiraću legendarnog Reta Batlera: "Frankly, my dear, I don't give a damn."


Sizife, bas si labilan, taman se ponadamo, a ti se opet srozas. If,u ovom trenutku, na ovakvu temu ,,nemas vremena'' ( sta li to radis, potpisujes dekrete, juris na berzu, ili cekas instrukcije ?) you don't give a damn, stvarno ce te sram nadziveti.
 
tanidad:
If,u ovom trenutku, na ovakvu temu ,,nemas vremena'' you don't give a damn, stvarno ce te sram nadziveti.
Komentar se odnosio (za i to moram da objašnjavam?) na Farmaceutovu opasku da skrećemo temu sa njemu željenog puta, što me uopšte nije pogodilo.
tanidad:
sta li to radis, potpisujes dekrete, juris na berzu, ili cekas instrukcije?
Išao sam da drugu koji je operisao vilicu i izvadio dva umnjaka odnesem sladoled, pošto ništa drugo ne može da jede, a bio je sam kod kuće. Sedeli smo i slušali vesti do kasno. Nadam se da opravdavaš moj izostanak sa foruma.

Po instrukcije idem sutra. :wink:
 
MaranAta:
Зовем их криминалцима. А разлика је очигледна, јер поменути мухамедански сатанисти проводе оно што им њихова вера налаже и одобрава - да убијају, пале и руше све што не припада њиховој сатанској мухамеданској секти. Ови који су палили сатанске зграде - џамије, радили су то не из свог верског убеђења, него на властиту иницијативу. 8)

Slusaj neotesana glavo kako mozes tako nesto da kazes crkav je kao i dzamija bozija kuca i nijedan pravi vernik nebi uznemiravao i rusio bozije kuce a da se ne boji posledica. Znas li ti da je islamom strogo zabranjeno rusenje crkava jer je to bozija kuca cak je islamom dozvoljeno da vernik klanja namaz u crkvi ako nema gde drugo. Sve same lazi iznosite kako vas nije stid zato sam i napustio ovaj forum ali morao sam ovo da napisem pogodilo me je duboko nemogu da verujem. Vama Albanci crkvu vi muslimanima dzamiju Albanci su to uradili iz verskih razloga a vi ste to uradili onako iz dzeza kako si ti samo pametan. A ako ste junaci sto ne odete na kosovo pa da rusite dzamije nego nezasticene dzamije u beogradu i nisu. Samo jos nesto da ti kazem albanci toliko imaju veze sa islamom ko Haso sa logikom. Mi smo muslimani a i oni ali zato kad Pazarac ode na kosovo pa progovori srpski odma ode glava a i psuju nas ko i vas jer oni su ludi kao i vi hoce etnicku cistu sredinu sacinjenu od albanaca a ne muslimana. Kako mozes tako nesto da pricas jer su bosnjaci sa kosova ugrozeni isto toliko kao i srbi i imju iste probleme sa povratkom u svoje domove.Na kosovu ti vazi samo jedno pravilo ako znas Albanski zivi i suti i ne spominji ko si i sta si a ako te pitaju jesil albanac govori u sve glasa jesam jesam jesam. Tako moraju pojedini bosnjaci svoje glave da spasavaju od terorista ali ponavljam ovo sve nema veze sa İslamom i nemoj da napadas islam i Bozijeg poslanika Muhameda jer to sto imas problem sa Albanski teroristima nema veze sa Verom.
 
Џамија можда и јесте кућа паганског бога алаха, коме се иначе мухамеданци клањају. Ако ниси знао, Мухамед је од гомиле паганских богова Арапа, све одбацио и задржао само тог алаха. А знаш ли шта је био симбол тог алаха и пре него се Мухамед појавио? хехех... погађаш - полумесец. :lol:
 
MaranAta:
Зовем их криминалцима. А разлика је очигледна, јер поменути мухамедански сатанисти проводе оно што им њихова вера налаже и одобрава - да убијају, пале и руше све што не припада њиховој сатанској мухамеданској секти. Ови који су палили сатанске зграде - џамије, радили су то не из свог верског убеђења, него на властиту иницијативу. 8)

Nije lepo, MaranAta tako da govorimo. "Muhamedanski satanisti..."... Znaš dobro da oni to ne rade zbog vere, već hoće da imaju svoju državu čistu od Srba i ostalih. A što su udarili na svetinje i crkve, to je zato da pokušaju uništiti istoriju i da isprovociraju srpske nacionaliste da uzvrate, naravno, da bi se okoristili o to.
Govoriš "satanske zgrade-džamije...". Zaista nije lepo. Oni koji su ih palili nisu to radili iz verskih razloga već iz "svoje inicijative", a za šiptare znaš da su verski razlozi!? A zašto su onda palili džamiju, koja je verski objekt? Mnogo si subjektivan i isključiv. Ako tako i misliš, usteži se da ne povrediš nekoga takvim pisanjem na forumu, koji je javan.
Milo mi je bilo kad sam videla kako se Pravos. svešt. Andrej i Muftija zagrliše i rekli "brate" jedan drugom. Zaista, koga vodi Bog, a koga Sot. ne vidi se po tome ko je u kojoj crkvi, već šta mu je u srcu i na delu.
 

Back
Top