Spisak najvecih nelogicnosti oko korone

Poruka
4.292
SPISAK NAJVECIH NELOGICNOSTI OKO KORONE

Evo spiska totalne nelogicnosti oko korona vakcine koju plasiraju mediji koje placa farmakomafija:

PRVA NELOGICNOST: zasto decu da vakcinisu od korone kad je smrtnost kod dece do 18 godina na nivou statisticke greske? U celom svetu obolelo je oko 5 miliona ljudi od korone i zvanicno preminule dece od kovida je mozda maksimalno 20. Mislim da u kinu nema preminule dece, u Italiji je dvoje dece, u americi je jednocifren broj koliko se secam bio do pre neku nedelju, kao i u evropi. Znaci sve skupa u celom svetu ajde neka su i 30 deteta umrlo ali nije ni toliko. I sad prema tome moze se reci da za decu do 18 godina jednostavno taj virus je apsolutno bukvalno ali bukvalno bezopasan kao ujed komarca.

DRUGA NELOGICNOST: E sad kako bi farmakomafija uvalila vakcine i deci zbog zarade oni pustaju pricu LAZNU da i deca obolevaju, da i ona imaju teske simptome bla bla bla i slicne lazi a vidimo da STATISKICKE BROJKE PREMINULE DECE RASKRINKAVA TU LAZ.

TRECA NELOGICNOST I NAJVECA je prica kako deca treba da se vakcinisu da ne bi zarazila bake, deke, mame i tate. ALI TU JE I NAJVECA NELOGICNOST. AKO JE VEC TA I TAKVA VAKCINA OD KORONE OBAVEZNA ZA BOLESNE i za bake i deke i mame i tate KAKO CE ONDA DECA da ugroze VAKCINISANE LJUDE AKO KAZU DA JE VAKCINA EFIKASNA OD KORONE???
 
SPISAK NAJVECIH NELOGICNOSTI OKO KORONE

Evo spiska totalne nelogicnosti oko korona vakcine koju plasiraju mediji koje placa farmakomafija:

PRVA NELOGICNOST: zasto decu da vakcinisu od korone kad je smrtnost kod dece do 18 godina na nivou statisticke greske? U celom svetu obolelo je oko 5 miliona ljudi od korone i zvanicno preminule dece od kovida je mozda maksimalno 20. Mislim da u kinu nema preminule dece, u Italiji je dvoje dece, u americi je jednocifren broj koliko se secam bio do pre neku nedelju, kao i u evropi. Znaci sve skupa u celom svetu ajde neka su i 30 deteta umrlo ali nije ni toliko. I sad prema tome moze se reci da za decu do 18 godina jednostavno taj virus je apsolutno bukvalno ali bukvalno bezopasan kao ujed komarca.

DRUGA NELOGICNOST: E sad kako bi farmakomafija uvalila vakcine i deci zbog zarade oni pustaju pricu LAZNU da i deca obolevaju, da i ona imaju teske simptome bla bla bla i slicne lazi a vidimo da STATISKICKE BROJKE PREMINULE DECE RASKRINKAVA TU LAZ.

TRECA NELOGICNOST I NAJVECA je prica kako deca treba da se vakcinisu da ne bi zarazila bake, deke, mame i tate. ALI TU JE I NAJVECA NELOGICNOST. AKO JE VEC TA I TAKVA VAKCINA OD KORONE OBAVEZNA ZA BOLESNE i za bake i deke i mame i tate KAKO CE ONDA DECA da ugroze VAKCINISANE LJUDE AKO KAZU DA JE VAKCINA EFIKASNA OD KORONE???
Tis` tako cudesno neinformisan covek, i u ocigledno takvoj svadji sa samim sobom da je to prosto neverovatno.:D Pocinjem da sumnjam da te neko placa da glumis budalu po forumima....:p Evo, onaj Baka Prase je odustao od interneta - uskaci na njegovo mesto!:)
 
1.Deca ne obolevaju, ali su nosioci i prenosioci virusa.
Postoje deca koja kao mala imaju sistemske bolesti, razne vrste alergija, raspiratorne probleme isl i ne mogu da se vakcinišu, a sigurno su rizična grupa.
2.Ne vidim smisao u rečenicama, pa ne mogu ni da odgovorim
3.I stari koji imaju sistemske bolesti ne mogu da s evakcinišu, a i njih treba zaštiti sveobuhvatnom vakcinacijom onih koji mogu da se vakcinišu.

Ja sam "preležao" virus, imao sam 18 dana tzv "blaže" simptome, i ti blazi simptomi su gori od najgoreg gripa koji sam preležao za 52 godine.
 
E bas ovu spodobu treba staviti da bude u kriznom stabu,psihijatar koja se trpa gde joj nije mesto.Njoj je odavno trebalo oduzeti licencu za rad,i pravo da se javno pojavljuje.
Generalno krizni stab cine politicki podobni lekari,koji su ili ucenjeni ili totalno zapostavili zakletvu koju su dali kada su postali lekari,i treba da se menja.Pre toga trba da se menja sistem,posto je kod nas nazalost sistem takav da se virus pobedjuje kad treba vlasti,da se sire dezinformacije bas od strane onih koji treba da daju relevantne informacije.
Objava lekarske komore u Hrvatskoj treba da bude primer svim nasim pripadnicima kriznog staba.
 
Sta staviti kao nelogicnost kada je SVE NELOGICNO OKO KORONE.
sto znaci da je KORONA LAZ.
Virusi su oduvek postojali i postojace.
Ne postoje smrtonosni virusi.
Truju nas iz aviona otrovima i ljudi oboljevaju..
ljudi oboljevaju i umiru od raznih bolesti.

Dali su hiljadu simtoma koroni cas je ovo simtom cas ono.
Kontradiktorno je i imbecilno da se zdravi stavljaju u karantin.

Karantin sluzi da se bolesni izoluju a ne da sesvi zakljucavaju.

Kome je zakljucavanje ljudi normalno nek se odmah ubije.
Kako moze biti normalno ovakvo ropstvo koje satanisti - globalisti namecu.
 
E bas ovu spodobu treba staviti da bude u kriznom stabu,psihijatar koja se trpa gde joj nije mesto.Njoj je odavno trebalo oduzeti licencu za rad,i pravo da se javno pojavljuje.
Generalno krizni stab cine politicki podobni lekari,koji su ili ucenjeni ili totalno zapostavili zakletvu koju su dali kada su postali lekari,i treba da se menja.Pre toga trba da se menja sistem,posto je kod nas nazalost sistem takav da se virus pobedjuje kad treba vlasti,da se sire dezinformacije bas od strane onih koji treba da daju relevantne informacije.
Objava lekarske komore u Hrvatskoj treba da bude primer svim nasim pripadnicima kriznog staba.
Prvo ste pricali kao lekari znaju bolje od vas ne lupetajte al posto Jovana i jos par njih imaju hrabrosti da kazu javno sta misle onda ste tu tezu izbrisali hahahahahaha
 
Prvo ste pricali kao lekari znaju bolje od vas ne lupetajte al posto Jovana i jos par njih imaju hrabrosti da kazu javno sta misle onda ste tu tezu izbrisali hahahahahaha
Ona je odavno izgubila svaki kredibilitet,kad se svrstala u antivaskere.
Posle toga ( a ni ovaj intervju koji je ovde izbacen) nisam ni jednu rec poslusao koju ima da kaze,iskreno.Niti imam nameru.Lekar koji ide protiv svojih pacijenata treba da prestane da bude lekar.Uvek cu pre saslusati tebe ili zabraka nego nekoga ko pljune na svoju profesiju kao ona.
Jbg.
 
E bas ovu spodobu treba staviti da bude u kriznom stabu,psihijatar koja se trpa gde joj nije mesto.Njoj je odavno trebalo oduzeti licencu za rad,i pravo da se javno pojavljuje.
Generalno krizni stab cine politicki podobni lekari,koji su ili ucenjeni ili totalno zapostavili zakletvu koju su dali kada su postali lekari,i treba da se menja.Pre toga trba da se menja sistem,posto je kod nas nazalost sistem takav da se virus pobedjuje kad treba vlasti,da se sire dezinformacije bas od strane onih koji treba da daju relevantne informacije.
Objava lekarske komore u Hrvatskoj treba da bude primer svim nasim pripadnicima kriznog staba.
Spodoba jer se bori protiv obavezne vakcinacije... :lol: Ma zaboli me uvo za krizni štab, hoće li biti prva ili druga postava dok god su Vučićevi igrači...
A u Hrvatskoj su isti brabonjci na vlasti i oni diriguju svom kriznom štabu kako i šta... Sad trenutno skupljaju kajmak od ono zera turista, a
kako se leto bude bližilo kraju tako će se situacija u Hrvatskoj zahuktavati... Sijaće se strah sa svih mogućih medija a kao rešenje će biti spasonosno pelcovanje...
 
Nelogicno mi je da je najednom Bil Gejts postao medicinski megastrucnjak koji daje instrukcije SZO pa nadalje.

Covek koji je u svetu kompjutera ,prodavao antivirus programe za viruse koje je sam pravio?
Zar je moguce da je taj medicinski nadekspert dobio toliko medicinskih pristalica koji uzivaju beneficije od farmaceutske mafije?...koji pomno motre na svaki njegov pokret, na svaku njegovu rec...i zdusno je sprovode kao "struka"...iako covek jasno i nedvosmisleno kaze da je planeta prenaseljena...iako su se njegove vakcine masu puta dokazale kao stetne.
 
Ona je odavno izgubila svaki kredibilitet,kad se svrstala u antivaskere.
Posle toga ( a ni ovaj intervju koji je ovde izbacen) nisam ni jednu rec poslusao koju ima da kaze,iskreno.Niti imam nameru.Lekar koji ide protiv svojih pacijenata treba da prestane da bude lekar.Uvek cu pre saslusati tebe ili zabraka nego nekoga ko pljune na svoju profesiju kao ona.
Jbg.
Pogresno sagledavas to
Ona je to iznela bas zato sto ako ja ili zabrak kazemo nesto ti ces da se smejes i da kazes da mi ne znamo nista o tome jer nismo lekari, a ovako kad dodje neko ko je lekar onda taj komentar nije opcija, htela je da probudi svest kod ljudi bas zbog toga sto je lekar i sto je njena rec teza od moje ili zabrak pa su vece sanse da ce neko da se zainteresuje za to i da razmisli o svemu tome umesto sto gutate sve na keca pa ti sad vidi da li ona ide protiv svojih pacijenata kako ti kazes, kakvu ona korist ima sto gubi svoje slobodno vreme na pisanje takvih stvari za dz i tako dalje
 
Nelogicno mi je da je najednom Bil Gejts postao medicinski megastrucnjak koji daje instrukcije SZO pa nadalje.

Covek koji je u svetu kompjutera ,prodavao antivirus programe za viruse koje je sam pravio?
Zar je moguce da je taj medicinski nadekspert dobio toliko medicinskih pristalica koji uzivaju beneficije od farmaceutske mafije?...koji pomno motre na svaki njegov pokret, na svaku njegovu rec...i zdusno je sprovode kao "struka"...iako covek jasno i nedvosmisleno kaze da je planeta prenaseljena...iako su se njegove vakcine masu puta dokazale kao stetne.
Bil Gejts ima moc nebitno da li je on u svetu kompjutera i medicine a ko ima moc i novac moze da kontrolise sve te doktore ispod sebe koji misle da su bog i batina a to su samo u ocima ljudi koji nemaju pojma nista i ti doktori moraju da slusaju one iznad sebe ili gube licencu( u najboljem slucaju)
E sad ce ovi neki da se smeju to je njima naucna fantastika al jbg njihov problem
 
Ona je odavno izgubila svaki kredibilitet,kad se svrstala u antivaskere.
Posle toga ( a ni ovaj intervju koji je ovde izbacen) nisam ni jednu rec poslusao koju ima da kaze,iskreno.Niti imam nameru.Lekar koji ide protiv svojih pacijenata treba da prestane da bude lekar.Uvek cu pre saslusati tebe ili zabraka nego nekoga ko pljune na svoju profesiju kao ona.
Jbg.
Izgublia kredibiletet kod koga - fasista vaksera?
ne nego cemo slepo verovati globalistima satanistima koji zele na silu da nas sve vakcinisu
i time ugroze nasa osnovna ljudska prava na izbor.
Ustavom imamo pravo na izbor lecenja kao i na slobodu misli i stava.
 

Back
Top