Spinovanje srpske javnosti:Za ulazak u EU 49 odsto građana, protiv 25

Da li podrzavate ulazak Srbije u EU

  • DA

  • NE

  • NE ZNAM

  • STA JE EU


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Watchman

Buduća legenda
Poruka
34.753
Na referendumu sa pitanjem "da li podržavate učlanjenje Srbije u Evropsku uniju" bi 49 odsto građana glasalo za, 25 odsto protiv, 19 odsto ne bi glasalo, dok osam odsto ne zna šta bi odgovorilo, pokazuju rezultati istraživanja sprovedenog krajem juna, saopštila je danas Kancelarija za evropske integracije.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/338544/Za-ulazak-u-EU-49-odsto-gradjana

Šaper i Idoli su još na vlasti?
 
Na referendumu sa pitanjem "da li podržavate učlanjenje Srbije u Evropsku uniju" bi 49 odsto građana glasalo za, 25 odsto protiv, 19 odsto ne bi glasalo, dok osam odsto ne zna šta bi odgovorilo, pokazuju rezultati istraživanja sprovedenog krajem juna, saopštila je danas Kancelarija za evropske integracije.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/338544/Za-ulazak-u-EU-49-odsto-gradjana

Šaper i Idoli su još na vlasti?

Може бити једино обратно: 49% ПРОТИВ а 25% ЗА......... али жути бандити су покуповали медије........
 
Na referendumu sa pitanjem "da li podržavate učlanjenje Srbije u Evropsku uniju" bi 49 odsto građana glasalo za, 25 odsto protiv, 19 odsto ne bi glasalo, dok osam odsto ne zna šta bi odgovorilo, pokazuju rezultati istraživanja sprovedenog krajem juna, saopštila je danas Kancelarija za evropske integracije.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/338544/Za-ulazak-u-EU-49-odsto-gradjana

Šaper i Idoli su još na vlasti?

kancelarija za evropske integracije, ma shta to znachilo, je nema sumnje merodavna da daje pouzdane podatke o pitanjima vezanim za evropu :roll:
chudno da nije procenat i veci obzirom da su ga oni objavili.
pre ce biti da je najmanje 49% protiv eu a samo manjine, i to ne sve, i anarhokomunoliberali za evropu, a to je manje od 7% sa svim ldp lsv - ovcima
 
Vest su preneli Ruski mediji ....

http://www.avanturist.org/redirect?url=http://ria.ru/world/20120819/726861850.html

Вице-премьер
Сузана Грубешич:

5fc4f4f0171e.jpg


В любом случае вступление в ЕС - процесс, который пользуется наибольшей поддержкой в обществе.
- 41% граждан позитивно воспринимают членство в Евросоюзе,
- 28% - негативно, а
- 31% не считают эту идею ни хорошей, ни плохой.
68% опрошенных считают, что реформы, связанные со вступлением в ЕС, следовало бы
провести в любом случае, поскольку они необходимы для благополучия Сербии.
- 30% граждан Сербии верят в то, что Евросоюз справится с возникшими экономическими
проблемами, однако его дальнейшее расширение будет затруднено.
- 16% считают, что расширение ЕС будет продолжаться обычными темпами, а
- 25% думают, что союз прекратит принимать новых членов или распадется.
Сербия получила статус официального кандидата в Евросоюз 1 марта.
Вступление в ЕС является внешнеполитическим приоритетом властей страны.
По данным опросов, проведенных по заказу Канцелярии правительства Сербии
по евроинтеграции,
- в июне 2011 года планы вступления страны в ЕС поддерживали 53% сербов,
- в декабре 2011 года - 51%.
Если бы референдум по вопросу о вступлении в ЕС состоялся сейчас,
49% граждан Сербии поддержали бы эту идею, лишь 2% проголосовали бы против. :rotf::rotf:
При этом 19% опрошенных не стали бы голосовать, а 8% затруднились с ответом.
 
nazalost, ovo istrazivanje nije daleko od istine.
sigurno je veci broj onih koji su za ulazak srbije u eu nego onih koji su protiv.

ali do referenduma ima jos najmanje 5 godina (dok se ne resi pitanje kosova), tako da se taj broj moze izmeniti.

Kako god , ti koji su toliko blesavi da smatraju da ce Srbija IKAD uci u EU bice razocarani ... niti ce EU primiti Srbiju , niti ce EU opstati ...
 
Kako god , ti koji su toliko blesavi da smatraju da ce Srbija IKAD uci u EU bice razocarani ... niti ce EU primiti Srbiju , niti ce EU opstati ...

prica o raspadu evropske unije i okretanju srbije ka rusiji se vuce po forumu godinama, a situacija je ista kao i pre 12 godina, ako ne i gora.
sve i ako dodje do raspada evropske unije u skorije vreme, nece biti nikakav problem za nasu "politicku elitu" da nastavi istim putem, u neku novu uniju, nemacku, nacisticku, fasisticku... zar je bitno.
vazno je samo da se radi na "modernizaciji srbije i stvaranju moderne evropske zemlje".
to je sasvim dovoljno za vecinu pa da nastavimo gde smo stali.

ja mislim da nije problem evropska unija, svi znaju da je i ona u krizi i da se lako moze raspasti.
problem je sto nema neke adekvatne alternative.
nema interesivanja za ea uniju, samostalnost (program dss-a) ima relativno slabu podrsku, a treca mogucnost ne postoji.

ne mislim da se u skorije vreme moze promeniti mnogo toga, barem ne nasom zaslugom.
 
prica o raspadu evropske unije i okretanju srbije ka rusiji se vuce po forumu godinama, a situacija je ista kao i pre 12 godina, ako ne i gora.
sve i ako dodje do raspada evropske unije u skorije vreme, nece biti nikakav problem za nasu "politicku elitu" da nastavi istim putem, u neku novu uniju, nemacku, nacisticku, fasisticku... zar je bitno.
vazno je samo da se radi na "modernizaciji srbije i stvaranju moderne evropske zemlje".
to je sasvim dovoljno za vecinu pa da nastavimo gde smo stali.

ja mislim da nije problem evropska unija, svi znaju da je i ona u krizi i da se lako moze raspasti.
problem je sto nema neke adekvatne alternative.
nema interesivanja za ea uniju, samostalnost (program dss-a) ima relativno slabu podrsku, a treca mogucnost ne postoji.

ne mislim da se u skorije vreme moze promeniti mnogo toga, barem ne nasom zaslugom.

Prica o EU je samo maska za opstu pljacku. Ali, dok god se sa RTS-a moze cuti samo ta prica, nije cudo ovakav rezultat. 90% nasih gradjana "svoje misljenje" dobija svako vece od 19.30. Kada bi se dozvolilo slobodno suocavanje argumenata ZA i PROTIV rezultat bi bio suprotan.
To sto DSS zagovara neutralnost se na RTS-u ismeva a ne daje mogucnost ozbiljnog obrazlozenja. I meni, koji sam upucen u sustinu tog programa ono sto vidim na RTS-u izgleda kao dosadna Kostunicina prica "neutralnost, pa neutralnost" a sta tek reci za onih 90 %?
 
DA li u sadasnjim okolnostima podrzavate ulazak Srbije u EU.

Posto je nedavno objavljena ova anketa> http://www.blic.rs/Vesti/Politika/338544/Za-ulazak-u-EU-49-odsto-gradjana
U kojoj se kaze da:
Na referendumu sa pitanjem "da li podržavate učlanjenje Srbije u Evropsku uniju" bi 49 odsto građana glasalo za, 25 odsto protiv, 19 odsto ne bi glasalo, dok osam odsto ne zna šta bi odgovorilo, pokazuju rezultati istraživanja sprovedenog krajem juna, saopštila je danas Kancelarija za evropske integracije.

mislio sam da napravim slicnu anketu ovde na forumu (znam da jesigurno vec bila ali misljenja se menjaju sa vremenom)
 
DA li u sadasnjim okolnostima podrzavate ulazak Srbije u EU.

Posto je nedavno objavljena ova anketa> http://www.blic.rs/Vesti/Politika/338544/Za-ulazak-u-EU-49-odsto-gradjana
U kojoj se kaze da:
Na referendumu sa pitanjem "da li podržavate učlanjenje Srbije u Evropsku uniju" bi 49 odsto građana glasalo za, 25 odsto protiv, 19 odsto ne bi glasalo, dok osam odsto ne zna šta bi odgovorilo, pokazuju rezultati istraživanja sprovedenog krajem juna, saopštila je danas Kancelarija za evropske integracije.

mislio sam da napravim slicnu anketu ovde na forumu (znam da jesigurno vec bila ali misljenja se menjaju sa vremenom)
Што се мене тиче, ја никад нисам био за улазак у ЕУ а мислим да данас, после свега, у Србији то може да подржава само неко ко је ил врло наиван, ил неко ко има опипљив материјални интерес.
 
Што се мене тиче, ја никад нисам био за улазак у ЕУ а мислим да данас, после свега, у Србији то може да подржава само неко ко је ил врло наиван, ил неко ко има опипљив материјални интерес.
!!!:ok::ok:

Ja bih dodao i ZOMBIRAN od strane medija !!!
 
Може бити једино обратно: 49% ПРОТИВ а 25% ЗА......... али жути бандити су покуповали медије........

Pa dobro, ne mozemo bas za sve da krivimo zute, sada nisu na vlasti.
EU politika MORA biti nastavljena jer su to NAREDBE-zahtevi iz EU-Brisela i Berlina. a ne zelja ovdasnjih politickih struktura.
 

Back
Top