Spinovanje srpske javnosti:Za ulazak u EU 49 odsto građana, protiv 25

Da li podrzavate ulazak Srbije u EU

  • DA

  • NE

  • NE ZNAM

  • STA JE EU


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Doci cu u Srbiju na duze vreme punog srca kada Srbija bude postala bolja zemlja za zivot i punopravna clanica EU i NATOa....

Bolja zemlja će postati čim se počisti demokratija i demokrate i čim se svaki njihov koren iskoreni. Videćemo to da uradimo za sledećih par godina. Što se tiče Evrope Srbija tu postoji još od vremena starog Rima.

A što se tiče NATO to je ortodoksna nacistička organizacija zasnovana na "najlepšim" tradicijama SS-a i Hitlerove nacističke partije i tu Srbiji nije mesto niti će joj ikada biti. Svako ko uopšte pominje NATO u pozitivnom kontekstu je nacista.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ето видиш зашто сам против уласка Србије у Европску унију, нисам авантуриста.

Prosecnom coveku u Srbiji ITEKAKO odgovara da Srbija UDJE U EU.

Tamo se ZNA RED.

Zarade ce biti BOLJE NEGO SADA, u to nema nikakve sumnje.

Losije ce biti ISKLJUCIVO ONIMA KOJI SU NAUCILI DA LOVE U MUTNOM!


Oni se najvise i KOPPRCAJU i LAZU NAROD da ce im sa Evropom biti gore! :evil:
 
Prosecnom coveku u Srbiji ITEKAKO odgovara da Srbija UDJE U EU.

Tamo se ZNA RED.

Zarade ce biti BOLJE NEGO SADA, u to nema nikakve sumnje.

Losije ce biti ISKLJUCIVO ONIMA KOJI SU NAUCILI DA LOVE U MUTNOM!


Oni se najvise i KOPPRCAJU i LAZU NAROD da ce im sa Evropom biti gore! :evil:

Шта може да очекује просечни грађанин Србије од Европске уније.

Да буде најјефтинија радна снага у Европи.
Да буде социјално и здраствено угрожен.
Да перспективу тражи широм света: Русија. Швајцарска, Либија, Канада, Аустралија, Н. Зеланд јер је у Србији неће бити.
Да ће се смањи број високообразованих јер инвеститорима из ЕУ је потреба јефтина радна снага која ће за 200 евра радити 10 сати дневно.
Да ће се наталитет због сиромаштва смањити и то енормно.
Да је осуђен на шкарт производе из Европске уније који не задовољавају квалитетом какав је био у СР Југославији и СФРЈ.

Једном речју неће имати будућности, ето ти живиш у Венецуели и тамо радиш јер си и сам свестан положаја у коме се налази Србија и оданде је лако теби да се залажеш за идиотске кораке јер Боже мој последице нећеш сносити ни ти ни твоји ближњи.
 
Verovatno je tako nesto rekao i neki srpski seljak kada su mu govorili da treba da se opismeni, i ne bude vise nepismen.

Па да просветљење из Западне Европе које је дошло у Србију је одвело исту ту Србију у два светска рата.
Идиота никад мало у Србији поготово малограђана и провинцијалаца индоктринираних вредностима које владају на Западу.
 
Ja shvatam zasto je CRKVA protiv ulaska u Evropu.......

Ja shvatam zasato su TAJKUNI protiv ulaska u Evropu.....

Ja shvatam zasto su POLITICARI protiv ulaska u Evropu....

Ja shvatam zasto su KRIMINALCI protiv ulaska u Evropu...

Ja shvatam zasto su NACIONALISTI protiv ulaska u Evropu...,


ALI NE SHVATAM DA IH U SRBIJI IMA 51% ?

Uspokoji se .... relax ... .... lazu bre ... nema ih ni 30 % ...

Za ujedinjenje sa Rusijom jedva da ima 70 % ....
 
Па да просветљење из Западне Европе које је дошло у Србију је одвело исту ту Србију у два светска рата.
Идиота никад мало у Србији поготово малограђана и провинцијалаца индоктринираних вредностима које владају на Западу.

Odbacimo te vrednosti i okrenimo se alternativnoj nauci, alternativnoj medicini i hasisarskim snovima na istoku.

Barem ce da nam bude lepo ceo zivot.
 
Odbacimo te vrednosti i okrenimo se alternativnoj nauci, alternativnoj medicini i hasisarskim snovima na istoku.

Barem ce da nam bude lepo ceo zivot.

Не можемо од идиота.
Јер Боже мој идиот је из навике да буде у праву стекао потребу, а са патолошким случајевима се тешко излази на крај.
 
Islam je ozbiljno počeo da uzim maha, raširili su se ko korov i rade šta im je volja... Iskreno plašim se

Кад видим шта раде тамо у Саудијској Арабији и осталим шеријатским земљама плашим се шта би радили кад би завладали у Европи...
 
Doci cu u Srbiju na duze vreme punog srca kada Srbija bude postala bolja zemlja za zivot i punopravna clanica EU i NATOa....

Србија ће да постане боља земља за живот баш кад се ослободи утицаја ЕУ и НАТО-а. Кад престанемо да слушамо ЕУ и НАТО и кад почнемо да се водимо искључиво српским интересима економија у Србији ће процветати. ЕУ и НАТО не одговара јака Србија и зато се под њиховим утицајем никад нећемо моћи економски развити.
 
Prosecnom coveku u Srbiji ITEKAKO odgovara da Srbija UDJE U EU.

Tamo se ZNA RED.

Zarade ce biti BOLJE NEGO SADA, u to nema nikakve sumnje.

Losije ce biti ISKLJUCIVO ONIMA KOJI SU NAUCILI DA LOVE U MUTNOM!


Oni se najvise i KOPPRCAJU i LAZU NAROD da ce im sa Evropom biti gore! :evil:

И онда је мрмот замотао чоколаду...
Бугарска и Румунија су баш процветале откако су ушле у ЕУ која им је потпуно уништила економију, док су земље у Европи с најбољом економијом управо оне које нису у ЕУ, попут Швајцарске. Морамо ми сами да радимо на побољшању економије у Србији, неће нама нико помагати. Зашто да уђемо у ЕУ да би нам они смањили корупцију, зашто сами не покушамо да је мењамо, зашто се сами не изборимо за бољи живот. Лако је рећи да ће они то урадити, е па неће. Нису ни они луди...
 
Најбољи су ми ови што причају о Србији из САД-а, Венецуеле и ко зна којих још земаља. Пустите ви нас у Србији, и који планирамо да останемо у Србији у каквом год стању да буде, да одлучујемо шта ћемо и како ћемо. Ви продајте те ваше приче Америма и не знам ја коме, а нас у Србији пустите да одлучујемо о Србији.
 
Prosecnom coveku u Srbiji ITEKAKO odgovara da Srbija UDJE U EU.

Tamo se ZNA RED.

Zarade ce biti BOLJE NEGO SADA, u to nema nikakve sumnje.

Losije ce biti ISKLJUCIVO ONIMA KOJI SU NAUCILI DA LOVE U MUTNOM!


Oni se najvise i KOPPRCAJU i LAZU NAROD da ce im sa Evropom biti gore! :evil:

Po obicaju, potpuna zamena teza. Oni koji pod plastom "Evroatlanskih integracija" izvrsise najvecu pljacku u istoriji Srbije, pustaju ovakve price kako bi mogli da nastave sa pljackom.
Price kako se korupcija i kriminal mogu resiti samo ako udjemo u EU i kako cemo poceti da se razvijamo sluze zuto-crvenim skakavcima kao alibi za opste propadanje koje je posledica njihove vladavine. Ko to ne vidi postao je sastavni deo te ekipe saucestvujuci ili dajuci vetar u ledja za pljacku.



Најбољи су ми ови што причају о Србији из САД-а, Венецуеле и ко зна којих још земаља. Пустите ви нас у Србији, и који планирамо да останемо у Србији у каквом год стању да буде, да одлучујемо шта ћемо и како ћемо. Ви продајте те ваше приче Америма и не знам ја коме, а нас у Србији пустите да одлучујемо о Србији.

:ok:
 
Prosecnom coveku u Srbiji ITEKAKO odgovara da Srbija UDJE U EU.

Tamo se ZNA RED.

Zarade ce biti BOLJE NEGO SADA, u to nema nikakve sumnje.

Losije ce biti ISKLJUCIVO ONIMA KOJI SU NAUCILI DA LOVE U MUTNOM!


Oni se najvise i KOPPRCAJU i LAZU NAROD da ce im sa Evropom biti gore! :evil:
ajd ne lupaj,prosecna plata u Bugarskoj je 500 leva ili ti 250€,mi ovako ubogi smo za nji Svajcarska
 
И онда је мрмот замотао чоколаду...
Бугарска и Румунија су баш процветале откако су ушле у ЕУ која им је потпуно уништила економију, док су земље у Европи с најбољом економијом управо оне које нису у ЕУ, попут Швајцарске. Морамо ми сами да радимо на побољшању економије у Србији, неће нама нико помагати. Зашто да уђемо у ЕУ да би нам они смањили корупцију, зашто сами не покушамо да је мењамо, зашто се сами не изборимо за бољи живот. Лако је рећи да ће они то урадити, е па неће. Нису ни они луди...

Ti ne znas kakvi su Rumunija i Bugarska bili PRE ulaska u UE.....

Ali ja znam...

Bukvalno, nisu imali HLEBA, a o drugim stvarima i da ne govorimo....
 
Шта може да очекује просечни грађанин Србије од Европске уније.

Да буде најјефтинија радна снага у Европи.
Да буде социјално и здраствено угрожен.
Да перспективу тражи широм света: Русија. Швајцарска, Либија, Канада, Аустралија, Н. Зеланд јер је у Србији неће бити.
Да ће се смањи број високообразованих јер инвеститорима из ЕУ је потреба јефтина радна снага која ће за 200 евра радити 10 сати дневно.
Да ће се наталитет због сиромаштва смањити и то енормно.
Да је осуђен на шкарт производе из Европске уније који не задовољавају квалитетом какав је био у СР Југославији и СФРЈ.

Једном речју неће имати будућности, ето ти живиш у Венецуели и тамо радиш јер си и сам свестан положаја у коме се налази Србија и оданде је лако теби да се залажеш за идиотске кораке јер Боже мој последице нећеш сносити ни ти ни твоји ближњи.

Ju kakve STRASNE I PODLE IZMISLJOTINE!


Pa sto 90% Srba ide u tu "propalu" EU na rad?

Zasto je ne izbegavaju kada je to tako kako ti pises?

Mislim, pisati ovako nesto je potpuno NELOGICNO (kao i uvek od net "patriota")
 
И онда је мрмот замотао чоколаду...
Бугарска и Румунија су баш процветале откако су ушле у ЕУ која им је потпуно уништила економију, док су земље у Европи с најбољом економијом управо оне које нису у ЕУ, попут Швајцарске. Морамо ми сами да радимо на побољшању економије у Србији, неће нама нико помагати. Зашто да уђемо у ЕУ да би нам они смањили корупцију, зашто сами не покушамо да је мењамо, зашто се сами не изборимо за бољи живот. Лако је рећи да ће они то урадити, е па неће. Нису ни они луди...

Zato sto sami nismo kadri...

Eto pokusavamo vec 12 godina, pa stalno sve gore.

Bez ikakve nade za poboljsanje......
 
Србија ће да постане боља земља за живот баш кад се ослободи утицаја ЕУ и НАТО-а. Кад престанемо да слушамо ЕУ и НАТО и кад почнемо да се водимо искључиво српским интересима економија у Србији ће процветати. ЕУ и НАТО не одговара јака Србија и зато се под њиховим утицајем никад нећемо моћи економски развити.

Danas ne postoji NI JEDNA JEDINA ZEMLJA NA SVETU koja nije oslonjuena na nekog.

O malim i prezaduzenim zemljama i da ne pricamo.

Jesi li ti nekada cuo za GLOBALIZACIJU?

Znas li sta je to?
 

Back
Top