SPELEOLOSKI KURSEVI U CACKU

Zashto ti kao moderator imash Zatucani klerofashista u potpisu? Sad izvini ako je ovo previshe napadno pitanje, zaista ne zhelim ni da te ugrozim ni da te uvredim. Ja da sam moderator ne bih tako javno iznosio svoja ubedjenja, narochito ne tako ekstremna ubedjenja. No dobro, demokratija pa imamo pravo da iznosimo mishljenja.

Shto se speleologije tiche, pomalo je bezveze ne koristiti google, a on kazhe - u Chachku nema, ima u Kraljevu, Valjevu, Beogradu itd. Imash facebook grupu na https://www.facebook.com/group.php?gid=112732548766656 i detalji o udruzhenjima na http://www.asak.org.rs/srbdirect.php
 
Zashto ti kao moderator imash Zatucani klerofashista u potpisu? Sad izvini ako je ovo previshe napadno pitanje, zaista ne zhelim ni da te ugrozim ni da te uvredim. Ja da sam moderator ne bih tako javno iznosio svoja ubedjenja, narochito ne tako ekstremna ubedjenja. No dobro, demokratija pa imamo pravo da iznosimo mishljenja.

Shto se speleologije tiche, pomalo je bezveze ne koristiti google, a on kazhe - u Chachku nema, ima u Kraljevu, Valjevu, Beogradu itd. Imash facebook grupu na https://www.facebook.com/group.php?gid=112732548766656 i detalji o udruzhenjima na http://www.asak.org.rs/srbdirect.php

Odradila sam homework, i jest, gledala sam na sajtu Akademskog, u princpu, nema ništa blizu. Beograd je malo daleko :/
Za Čačak sma pitala jer je moja drugarica pre par godina išla u ČA na kurseve, međutim to se izgleda raspalo.
 

Back
Top