Quantcast

"SPEKTAKULARNA I SKRIVENA" - Srbija najbolja turistička destinacija u Evropi

fortes

Elita
Moderator
Poruka
24.536
Pogledajte prilog 523948

Pogledajte prilog 523949

Pogledajte prilog 523950

- - - - - - - - - -

:zroll:

- - - - - - - - - -

One koje zanima priroda moze da dodje samo jedanput i nikada vise,djubreta gde god se okrenes...
Ako je u pitanju sex turizam onda dolazis svaki vikend.

Imaš te prizore potresne i u centru Pariza o Rimu da ne pričamo a tek Napulj pominjati je suludo pa opet ne odbija to ljude da ih posete jer ne dolaze da rade sanitarni nego da vide ili dožive nešto drugo.
Ima i netaknute prirode dovoljno u Srbiji koga to interesuje a neće odabrati Beograd zbog toga sigurno.

Nerealno je da ikada Srbija postane ciljna zemlja masovnog turizma,nema potencijala jednostavno, ali svaka reklama je dobrodošla. A kako ćemo iskoristiti na nama je. Znajući ko odlučuje.....:lol:

svetozarlll

Zainteresovan član
Poruka
237
to je lepo
nek kažu jel im se sviđa bg na vodi ili ne pa da odlučimo dal da se završava

- - - - - - - - - -

al šta im je ulična umetnost u beogradu???
mada kod nas su velika vrednost i banje a planinarenje je skriveno al to je možda ok

možda grafiti ili stensili kako se zovu?
zvuk ulice i gluvarenja pre 30 godinaz:)

Kiki_GNR

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
392.564
Nama zaista nisu potrebni neprijatelji, dovoljni smo sebi samima. :evil:

Da li se sećate kako je bilo pre 10-15 godina?

Malopre sam sa gošćom išla do Kneza i Kalemegdana.
Verujte mi da sam više čula strane jezike nego naše. Od Skandinavskih preko francuskog i engleskog, japanskog, do arapskih.
Dva puta su me turisti zaustavljali i pitali nešto što ih zanima, jedan stariji bračni par iz Finske i grupa mladih iz Indije!!!

Mogli bi da promenimo nacionalni sport - pljuvanje po sopstvenoj državi.
Naravno da nećemo biti ni London ni Pariz a ni Rim, to su zemlje koje imaju ogromne budžete za turizam,
ali da se situacija drastično menja na bolje, to niko ne može da ospori.

fortes

Elita
Moderator
Poruka
24.536

Verujte mi da sam više čula strane jezike nego naše. Od Skandinavskih preko francuskog i engleskog, japanskog, do arapskih.
Dva puta su me turisti zaustavljali i pitali nešto što ih zanima, jedan stariji bračni par iz Finske i grupa mladih iz Indije!!!

Naravno da nećemo biti ni London ni Pariz a ni Rim, to su zemlje koje imaju ogromne budžete za turizam,
Bez sumnje da je bolje. I može mnogo bolje ali pametno reklamu raditi. Ne sa novogodišnjim ukrasima i Cecom na trgu naravno :lol:

Zapad blogovima i vlogovima jer su individualna putovanja i aranžmani dominantni, istok naročito daleki "gađati" preko njihovih tour-operatera jer oni idu kolektivno u "rojevima" uglavnom....Bugarima i ex-yu bratiji prodavati Cecu i Mitra Mirića ;)

Poslednja izmena:

georgejune

Zaslužan član
Poruka
145.911

dolazak stranaca u nasminkano ruglo ne menja na bolje nas zivot nikako