Specifikacije za Adobe programe (Photoshop, Illustrator i InDesign)

Munja97

Početnik
Poruka
12
Pozdrav,

Nadam se da sam temu postavio na pravo mesto, ne koristim forume često. Potrebna mi je pomoć oko izbora laptopa/PC za Adobe programe (Photoshop, Illustrator i InDesign). Imam već laptop ali nije namenjen za adobe programe. Da li bi mi neko mogao reći koje komponente da kupim kako bih mogao da koristim programe, ili da predloži neki laptop da kupim, i koliko bi mi para otprilike trebalo?

Hvala unapred!

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
33.181
Pozdrav,

Nadam se da sam temu postavio na pravo mesto, ne koristim forume često. Potrebna mi je pomoć oko izbora laptopa/PC za Adobe programe (Photoshop, Illustrator i InDesign). Imam već laptop ali nije namenjen za adobe programe. Da li bi mi neko mogao reći koje komponente da kupim kako bih mogao da koristim programe, ili da predloži neki laptop da kupim, i koliko bi mi para otprilike trebalo?

Hvala unapred!
https://helpx.adobe.com/creative-cloud/system-requirements.html

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.