SPC u RH ponovo huska i prijeti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Битно је да "поново" хушка и прети...

Ма побијте их све, још их пуно има. Или их боље законом забраните, и прогласите за "Хрватску православну цркву", то би било најбоље...
 
Битно је да "поново" хушка и прети...

Ма побијте их све, још их пуно има. Или их боље законом забраните, и прогласите за "Хрватску православну цркву", то би било најбоље...

ma boze sacuvaj...
sto je s tobom bogart..?..ustao na lijevu nogu...?
ali sto ima jedan pop da prijeti, kako ti se to cini...i sto mislis kome time najvise skodi...
on kao gradanin RH moze kritizirati hrv. vladu, ali nesmije prijetiti...ratne rane su jos svijeze na svim stranama
 
Visoki član SPC-a u Zagrebu: Rušiti ćemo Hrvatsku,ako prizna Kosovo!





http://www.slobodnadalmacija.com/20080307/novosti03.asp




popovi se opet petljaju u politiku, izgleda da im je zao sto jos ima Srba u RH, nikako da se odreknu rovarenja i prijetnji ..neka vec jednom ostave taj srpski narod u RH na miru...

Zar JOŠ IMA Srba u Hrvatskoj :shock:
Znaš kako reče onaj vaš spisatelj: boli mene q.... za srpske zločine, mene interesuju hrvatski.
Takvi kao on su retki i kod vas i kod nas...
 
ja ne procitah nigde u tekstu pretnju vec opomenu.
a jeste posao svakog svestenika da opominje na zlo i da pomaze ljudima da zlo ne cine.
naravno, taj kontekst tebi nije bas odgovarao pa stoga nije ni "spocinut" , zar ne?
samo jos da nam zakopcas ove dugmice na ledjima..:cool::rolleyes:

Da opominje na duhovno zlo a ne na političko.
Da je recimo ovako nešto rekao hrvatski svijećenik odmah bi ti drugu ploču svirao...

U stvari CD, ploče se ne prave još od pre rata...
 
ima ih, na srecu svakim danom sve vise...
a nek se popovi drze onoga sto im je posao (i nasi i vasi)

Vi imate svećenike, mi popove, kaj ne? ;)
I jedni i drugi povremeno zaborave šta treba da čine za spas duše pa zabrazde u politiku.

Lično pitanje: da li ti se sviđa Krsta? Ja sam jedno vreme na engleskom, a zbog hrvatske gramatike, mučila vašu "opaljenu". Ali sam bila fina, nisam je pljuvala kao vi. Na tom blogu koga više nema otkrila sam koliko je predrasuda još u vama i u nama.
A vidiš, opet nešto vuče...
 
ma boze sacuvaj...
sto je s tobom bogart..?..ustao na lijevu nogu...?
ali sto ima jedan pop da prijeti, kako ti se to cini...i sto mislis kome time najvise skodi...
on kao gradanin RH moze kritizirati hrv. vladu, ali nesmije prijetiti...ratne rane su jos svijeze na svim stranama

Не знам да ли си довољно писмена, али ипак прочитај добро једно 2-3 пута шта је човек рекао па тек онда хистериши. Он никоме не прети, он само упозорава и то на време. Лично се уопште не слажем са његовим ставом и мислим да је то његово лично мишљење и његово лично виђење а не став СПЦ. Наиме потпуно сам сигуран да његово мишљење не дели Митрополит загребачко-љубљански који је тамо надлежан.
 
Da opominje na duhovno zlo a ne na političko.
Da je recimo ovako nešto rekao hrvatski svijećenik odmah bi ti drugu ploču svirao...

U stvari CD, ploče se ne prave još od pre rata...
Proradila kristalna kugla?
Kada bude hrvatski svestenik nesto ovako rekao pa o tome budemo diskutovali onda cu izneti svoj stav pa mozes da se slozis ili ne, ovako...
Kako to da slavonija nije postavila temu na sledeci nacin : da li mislite da je ovo (link) uplitanje spc u politiku hrvatske i kakve mogu biti posledice?
Nego odmah SPC PRETI!!!!! I TO U HRVATSKOJ!!!! AAAAAAAAAA!!!:cool:
 
Не знам да ли си довољно писмена, али ипак прочитај добро једно 2-3 пута шта је човек рекао па тек онда хистериши. Он никоме не прети, он само упозорава и то на време. Лично се уопште не слажем са његовим ставом и мислим да је то његово лично мишљење и његово лично виђење а не став СПЦ. Наиме потпуно сам сигуран да његово мишљење не дели Митрополит загребачко-љубљански који је тамо надлежан.
:

confused:
sto bi to trebalo da znaci...upozorava da ce ponovo doci do pokusaja rusenja hrv. drzave, ako ova prizna Kosovo

nadam se da je tako kao sto kazes...
 
Не знам да ли си довољно писмена, али ипак прочитај добро једно 2-3 пута шта је човек рекао па тек онда хистериши. Он никоме не прети, он само упозорава и то на време. Лично се уопште не слажем са његовим ставом и мислим да је то његово лично мишљење и његово лично виђење а не став СПЦ. Наиме потпуно сам сигуран да његово мишљење не дели Митрополит загребачко-љубљански који је тамо надлежан.

Znači slažeš se da Hrvati treba da priznaju?
I ko si ti da sporiš crkvene odluke? :mad:
 
Visoki član SPC-a u Zagrebu: Rušiti ćemo Hrvatsku,ako prizna Kosovo!
http://www.slobodnadalmacija.com/20080307/novosti03.asp
popovi se opet petljaju u politiku, izgleda da im je zao sto jos ima Srba u RH, nikako da se odreknu rovarenja i prijetnji ..neka vec jednom ostave taj srpski narod u RH na miru...
Čudi me da nisi postavio/la neki post o učešću katoličke crkve u Hrvatskoj u masovnoj egzekuciji Srba za vreme Pavelića, ili o učešću iste u onoj zločinačkoj akciji etničkog čišćenja, koju vi zovete domovinskim ratom, ali da, to ti ne smeta, kao i svakom "pravom" Hrvatu smetaju ti samo sveštenici SPC.
 
Vi imate svećenike, mi popove, kaj ne? ;)
I jedni i drugi povremeno zaborave šta treba da čine za spas duše pa zabrazde u politiku.
Lično pitanje: da li ti se sviđa Krsta? Ja sam jedno vreme na engleskom, a zbog hrvatske gramatike, mučila vašu "opaljenu". Ali sam bila fina, nisam je pljuvala kao vi. Na tom blogu koga više nema otkrila sam koliko je predrasuda još u vama i u nama.
A vidiš, opet nešto vuče...

slazem se, samo kad oni zabrazde u politiku, u pravilu slijedi krv...
p.s. da dopada mi se..
ima ovdje nekoliko divnih ljudi i interesantnih diskutanata..
predrasuda smo jos uvijek puni, unatoc bratstvu jedinstvu, mislim da se ne poznajemo dovoljno...pogotovo Srbi iz Srbije i mi Hrvati..
inace osudujem svako pljuvanje, prozivanje i vrijedanje, bez obzira s koje strane dolazi, jer to je u biti stvar nemoci...
poz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top