SPAWANJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
*november rain*:
eh...da mi je samo da zaspim..
bilo kako...
Ok, hajd' polako.
1. Izmorish se fizichki
(sad je hladno, ali imash sigurno neku teretanicu u blizini)
2. Dovuchesh se do sobe, ostavi energije makar za to. ;p
Istushirash se, pogasish svetla, upalish shtapicj (kako je dobar miris Ambera, Milena mi je to kupila za rodjendan... mmmmm, probaj)
3. Krkni sholju toplog mleka pre nego shto legnesh.
(sad se ja kao pravim fina, ne pijem mleko tada, ali okeeeeeej :trep: )
 
Alexandra9:
Ok, hajd' polako.
1. Izmorish se fizichki
(sad je hladno, ali imash sigurno neku teretanicu u blizini)
2. Dovuchesh se do sobe, ostavi energije makar za to. ;p
Istushirash se, pogasish svetla, upalish shtapicj (kako je dobar miris Ambera, Milena mi je to kupila za rodjendan... mmmmm, probaj)
3. Krkni sholju toplog mleka pre nego shto legnesh.
(sad se ja kao pravim fina, ne pijem mleko tada, ali okeeeeeej :trep: )
uzhasno izmorena i fizichki i psihichki, i opet ne ide..
damn!
 
Nisi dovoljno fizichki. Omg, unishtavam omladinu. Ne slushaj me Nina. ;p
Ou, zaboravih na muziku i svecje. Napravi sebi terapiju, atmosferu. Tako se lechim svaki dan skoro.

Naravno, kako sam debilna osoba, redovno imam uzhasne promene shto se spavanja tiche. Tada uzimam knjigu i chitam do svitanja. ******. Sve ima svoje ~zashto. :mrgreen:
 
ja sam lepo spawala...pa me kewa probudila u 10....dala mi da jedem...najela sam se kao stoka....
okrenula se na drugu stranu i o5 zakuntala...spawala do sad kao prasence...i eto me:D
 
ne volim da spavam previshe. kao mala, uvek sam zavrshavala na drugom kraju kreveta, potpuno uvijena u jorgan koji se, naravno, izvukao iz navlake ili tako neshto. sada... ne znam, vrpoljim se, nemam neki odredjeni polozhaj... sklupcham se, pa se razvezhem... shto cje recji - osetljiva, nepoverljiva, poneki put direktna. e 'bem ti Kurir ;p
 
ja sam skontala da meni nema spavanja normalnog (legnes navece-ustanes u ko-zna-koja doba) od ponedeljka... znaci - utorak,srijeda,cetvrtak,petak(sve zbog skole-prva smijena),zatim danas - engleski (nadoknada) u 9,pa hor u 11 ,a sutra moram ustati u 8,jer idem na liturgiju,pa u ponedeljak u 9 na instrukcije,pa UTORAK spavanje do 11 maximala(imam kontrolni,moram ponavljati) pa onda srijeda hor u 11, pa cetvrtak kunjaza najvise do 11,pa onda petak hor u 11,pa subota hor u 11,pa edelja liturgija,pa opet prva smijena,sve ispocetka.......

JA SE NECU MOCI NASPAVATI DO RASPUSTA!!!
 
meni je lako za opravdanje, posto ovde imas par doktora koji ti daju koliko ti treba... ali nece mi se, jer ako ne idem 1 nedelju u skolu nista ne ucim za to vreme (naravno) iako mogu, pa onda bude jao kad se vratim u skolu,.

ahhh, raaaspust...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top