Spavao sam sa snajkom

pura moca

Zaslužan član
Poruka
149.075
ne svojom nego tuđom snajkom, ne poznajem tog čoveka, šta da radim sad a da ga ne rastužim, da mu bol ne pričinim?
1.gif
 
На страну што мислим да је за рубрику није се десило, узмимо да јесте, како ће уопште да сазна човек да си му опалио снајку? Шта те је натерало да ође окајеш своје грехе?
 
Ne znam da li je autor teme ozbiljan, ali meni nikad nisu bile jasne te žene što se yebu okolo u braku... razvedi se pa širi noge, a ne da se razvlačiš po hotelima, a ovamo bi i brak. Odnosi se i na muškarce, i ne delim mišljenje da muška i ženska preljuba nemaju istu težinu. Zamisli imaš muža a on ti iza ledja kreše prijateljicu npr. Totalno razumem one crne hronike gde žena odseče mužu penis ili ljubavnicu otruje ili nešto. U primitivnijim i dosta pravednijim sredinama npr. muž ubije ženu jer ga vara sa rodjakom, ubije i rodjaka. Lično bih uveo to pravo i za žene. Neke stvari se ne rade i neoprostive su. Ja lično ako nešto ne podnosim - to je izdaja, dakle pričam iz svog ugla, ne odnosi se na autora teme. Ali tipa one situacije najbolji drug ti se udvara devojci iza ledja ili spava sa njom ili je smuva - to bih, da imam slobodu, kažnjavao najstrašnijim mučenjem. Jednom mi se zamalo desilo nešto slično i letele su kamenice, pretio sam klanjem. To jajarsko uplitanje na tudj teritorij mi najviše ide na živce, i ona jajarska fora da svako ima pravo da radi šta hoće i da treba 'preći preko toga'.
 

Back
Top