Spavanje u toku puta

Ma nemam pojma nekad zaspim nekad se izlomim,samo se secam jedne koja je ispred mene spustila sediste i kao mrtva ladna bole je ledja,a ja ne mogu da se uvucem da sednem ona zauzela busiju,ja polako fino ljubazno,a ona iskusna kravetina tera po svom,na kraju umalo da iscupam sediste sa sve njom,a smrad od vodica cuti,tako da savet je beste od mene ako ste samozivi
 
Ma nemam pojma nekad zaspim nekad se izlomim,samo se secam jedne koja je ispred mene spustila sediste i kao mrtva ladna bole je ledja,a ja ne mogu da se uvucem da sednem ona zauzela busiju,ja polako fino ljubazno,a ona iskusna kravetina tera po svom,na kraju umalo da iscupam sediste sa sve njom,a smrad od vodica cuti,tako da savet je beste od mene ako ste samozivi
ti si dobar i tolerantan...ja volim prilicno direktne pristupe...:lol:
u mom slucaju bi se verovatno gore provela curica :lol:
 
Uh kako me iznervirala ne pamtim da sam se vise dernjao,posle je zamenila sediste sa svojom mladjom sapatnicom,kazem ja kako bi bilo da svi sad lancano tako spustimo natovarimo ove iza,ono ima visokih ljudi i ovako nema prostora kad je sranje bus,fala bogu odavno samo kolima
salim se ja malo...nikada ne dramim...ali nasla bih vec prefinjeniji nacin da joj upotpunim miran san :)
 
Bus ni pod razno ne koristim barem dok ne uvedu sleeping buses kao u Vijetnamu što sam imao ;)

20181119_144302a.jpg


U avionu jako teško čak i kad sam na prvom sedištu sa prostorom za noge ili imao ceo red za mene....jedino sam u biznis klasi spavao kao beba :lol:

Voz u spavaćim kolima normalno mada nisam bio 100 godina. Uglavnom vozim u kolima.
 

Back
Top