Spavanje u istom krevetu, da ili ne?

Zla Beba

Veoma poznat
Poruka
13.326
Ne znam da li je ova tema bila, relativno sam nova na ovom forumu. Moje pitanje za forumaše je, da li sa svojim partnerom/mužem /ženom spavate u istom krevetu. Mnogo mojih prijatelja i poznanika već na samom početku braka se razdvoje tipa žena spava sa djetetom i to onda ode u nedogled, kasnije se žale da ne mogu spavati skupa jer neko hrče, otima pokrivač, vrti se u snu bla bla bla....i kasnije se žale na slab seksualni život. Ja lično sam pobornik spavanja zajedno i to pod jednim jorganom, čak i kad se posvađamo (tad ide spavanje u stilu Željka Joksimovića, leđa o leđa:zcepanje:) Zanimaju me vaša iskustva i stav u vezi teme. Hvala!
 
Ume da bude gadno to kad majka počne da spava sa detetom, tad otac izleti napolje, nekako ja ne vidim kako se ljudi tu vrate na staro. A generalno normalno mi je u jednom krevetu, doduše kad se posvađam sa nekom to mi je onda najgore, jer ja kad se svađam meni to nije ono planem, istresem se i kao idemo dalje, ja bih tu osobu katapultirao u svemir kad dođe tako i onda mi je najgore leći pored iste, čak me i nervira to i nikad se ne naspavam.
 
Ne znam da li je ova tema bila, relativno sam nova na ovom forumu. Moje pitanje za forumaše je, da li sa svojim partnerom/mužem /ženom spavate u istom krevetu. Mnogo mojih prijatelja i poznanika već na samom početku braka se razdvoje tipa žena spava sa djetetom i to onda ode u nedogled, kasnije se žale da ne mogu spavati skupa jer neko hrče, otima pokrivač, vrti se u snu bla bla bla....i kasnije se žale na slab seksualni život. Ja lično sam pobornik spavanja zajedno i to pod jednim jorganom, čak i kad se posvađamo (tad ide spavanje u stilu Željka Joksimovića, leđa o leđa:zcepanje:) Zanimaju me vaša iskustva i stav u vezi teme. Hvala!
Moram da imam svoje ćebe ..Ja se umotavam kao palačinka..
A volim i prostor ..Da se rastegnem i da je ceo krevet moj.
 
Neko je jednom izmislio bracni krevet zvani "jebodrom", a to je uradio na zahtev potrosaca.
Ljudi uredjuju spavace sobe da bi imali gde da ga smeste iako je mnogo zgodnije napraviti vise manjih spavaonica.
Ostalo je stvar navika i predrasuda.....predrasuda pocinje sa "navici cu se pa ce mi biti tesko"...i stvarno postane tesko....
 

Back
Top