Spavanje otvorenih usta!

pterobog

Primećen član
Poruka
720
Ne znam mogu li ovo ovdje psotaviti ali evo....u zadnje vrijeme sam kod svoje majke primijetio da spava otvorenih usta ali bas sirom otvorenih i nekako spava u cudnom polozaju (ruke prekrstene,ruke iza glave na jastuku) a ponekad su joj i oci malo otvoreno...stvarno ne bih vjerovao da neko moze tako spavati da ne vidim svojim ocima...ovo vidim popodne jer vidim kako spava a uvece stvarno ne znam....mada ona radi svaki dan putuje na pola sata do posla i nazad,sigruno da je to mnogo iscrpljujuce...uvece samo spava,najvise 5 sati...u danu oko 2-3 sata...u zadnje vrijeme primijecujem da joj je nekako sve teze da ustane iz kreveta u toku dana nakon sto se probudi....ali mene najvise zanima ovo spavanje sirom otvorenih usta,da li je to opasno s obzirom da mi tome ne pridajemo ni malo znacaja?
 
Ne znam mogu li ovo ovdje psotaviti ali evo....u zadnje vrijeme sam kod svoje majke primijetio da spava otvorenih usta ali bas sirom otvorenih i nekako spava u cudnom polozaju (ruke prekrstene,ruke iza glave na jastuku) a ponekad su joj i oci malo otvoreno...stvarno ne bih vjerovao da neko moze tako spavati da ne vidim svojim ocima...ovo vidim popodne jer vidim kako spava a uvece stvarno ne znam....mada ona radi svaki dan putuje na pola sata do posla i nazad,sigruno da je to mnogo iscrpljujuce...uvece samo spava,najvise 5 sati...u danu oko 2-3 sata...u zadnje vrijeme primijecujem da joj je nekako sve teze da ustane iz kreveta u toku dana nakon sto se probudi....ali mene najvise zanima ovo spavanje sirom otvorenih usta,da li je to opasno s obzirom da mi tome ne pridajemo ni malo znacaja?

Није то ништа страшно. ;)
Многи спавају отворених уста, очију и сл.

Можда има проблема са дисањем кроз нос? Прехлада или девијација носне преграде...
 
Back
Top