vracaracc
Buduća legenda
- Poruka
- 38.315
Пре два дана је у посети србији био руски премијер владимир Путин.
ОК.
Лепа ствар а шта ће од свегатога бити - видећемо.
Готово сви медији у први план истичу посету Путина Маракани (додуше то и јесте најбитније, наће ваљда да помињу кафе куварицу мирка или уобичајено завртање тестиса Борису?) али готово сви медији (осим АЛО и Б92 у вестима у 23 и 30)упорно прећуткују да се цео стадион орио од песме
"Спаси Србију и уби се, Борисе" у неколико наврата укључујући и моменат када се Путин појавио на трибинама ("Толе лопове" није толико битно)
Због чега се медији плаше да јавност информишу објективно?
у чему је ту проблем, да ли им неко из власти то брани?
Сви преносе бесмислене пароле на руском или скандирање "ти си Звездин четник Путине" а нико не сме да помене изливе "љубави" према нашем преЦеднику који је мудро (знао је каква га бламажа очекује) избегао појављивање пред народом..........Постоје ли у овој земљи слободни медији?
ОК.
Лепа ствар а шта ће од свегатога бити - видећемо.
Готово сви медији у први план истичу посету Путина Маракани (додуше то и јесте најбитније, наће ваљда да помињу кафе куварицу мирка или уобичајено завртање тестиса Борису?) али готово сви медији (осим АЛО и Б92 у вестима у 23 и 30)упорно прећуткују да се цео стадион орио од песме
"Спаси Србију и уби се, Борисе" у неколико наврата укључујући и моменат када се Путин појавио на трибинама ("Толе лопове" није толико битно)
Због чега се медији плаше да јавност информишу објективно?
у чему је ту проблем, да ли им неко из власти то брани?
Сви преносе бесмислене пароле на руском или скандирање "ти си Звездин четник Путине" а нико не сме да помене изливе "љубави" према нашем преЦеднику који је мудро (знао је каква га бламажа очекује) избегао појављивање пред народом..........Постоје ли у овој земљи слободни медији?


