"Спаси Србију и ......." зашто медији о томе ћуте?

да ли у Србији постоје слободни и независни медији?

  • Да

  • Не

  • Не знам


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Пре два дана је у посети србији био руски премијер владимир Путин.
ОК.
Лепа ствар а шта ће од свегатога бити - видећемо.

Готово сви медији у први план истичу посету Путина Маракани (додуше то и јесте најбитније, наће ваљда да помињу кафе куварицу мирка или уобичајено завртање тестиса Борису?) али готово сви медији (осим АЛО и Б92 у вестима у 23 и 30)упорно прећуткују да се цео стадион орио од песме
"Спаси Србију и уби се, Борисе" у неколико наврата укључујући и моменат када се Путин појавио на трибинама ("Толе лопове" није толико битно)

Због чега се медији плаше да јавност информишу објективно?
у чему је ту проблем, да ли им неко из власти то брани?

Сви преносе бесмислене пароле на руском или скандирање "ти си Звездин четник Путине" а нико не сме да помене изливе "љубави" према нашем преЦеднику који је мудро (знао је каква га бламажа очекује) избегао појављивање пред народом..........Постоје ли у овој земљи слободни медији?
 
Зато што у овој земљи влада медијски мрак и цензура као никад до сада. Креира се неке слика стварности која погодује владајућем режиму, а народом се манипулише на најгори начин. Људима је испран мозак, зато још нема побуне!
 
pa niko ne sme da piše o blamu borisa tadića........došo putin u zvaničnu posetu srbiji......i ode sa bajkerima na utakmicu........a tamo veličanevtsna dobrodošlica premijeru putinu a u isto vreme se tadići poziva da se rokne i tako spasi srbiju......blam.....i ko da piše kad su svi mediji u fuknciji tadićija i smrdljive jevrope........ali opet na marakani je bila veličansvena slika dobrodošlice o kojoj tadićom može samo da sanja dok je živ.......e a ako posluša savet sa tribina i takvoj će se situaciji narod radovati
 
Poslednja izmena:
A ko su navijači da bi mediji prenosili uopšte bilo koje njihovo mišljenje?I to da vole Putina i to da mrze Tadića.Koji su oni faktor.Polukriminalna grupa iskopleksiranih,nezrelih,neostvarenih mladića koji svoje frustracije leče tako što vrište po stadionima.
Heroji 5.oktobra, nosioci demokratskih promena.
 
A ko su navijači da bi mediji prenosili uopšte bilo koje njihovo mišljenje?I to da vole Putina i to da mrze Tadića.Koji su oni faktor.Polukriminalna grupa iskopleksiranih,nezrelih,neostvarenih mladića koji svoje frustracije leče tako što vrište po stadionima.


pa znaš kad to skandira 24000 ljudi nije bitno dal su navijači ili goovna dosmanliska što glasa ove razbojnike.......24000 mu poručuje da se ubije i tako spasi ranjenu srbiju.....nek se razmisli dobro dođoš šta mu to poručuju....
 
Пре два дана је у посети србији био руски премијер владимир Путин.


Због чега се медији плаше да јавност информишу објективно?
у чему је ту проблем, да ли им неко из власти то брани?

Сви преносе бесмислене пароле на руском или скандирање "ти си Звездин четник Путине" а нико не сме да помене изливе "љубави" према нашем преЦеднику који је мудро (знао је каква га бламажа очекује) избегао појављивање пред народом..........Постоје ли у овој земљи слободни медији?

Protokolarna stvar. Posto je dosao premijer u goste i domacin mu je premijer.
 
Ne razumem, zbog cega bi bilo koga u Srbiji boleo krac sta to navijaci skandiraju?:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Па јесте.......по теби би само требало изнова штампати Мирине и слобине говоре.


П.С.
а зашто онда преносе остала скандирања, пароле и песмице?
 
A ko su navijači da bi mediji prenosili uopšte bilo koje njihovo mišljenje?I to da vole Putina i to da mrze Tadića.Koji su oni faktor.Polukriminalna grupa iskopleksiranih,nezrelih,neostvarenih mladića koji svoje frustracije leče tako što vrište po stadionima.

Зашто медији онда преносе све остало што навијачи узвикују или певају?

Чудно је то да се само једна пемица и то посвечена борису '(у овом тренутку) прећуткује
 
A ko su navijači da bi mediji prenosili uopšte bilo koje njihovo mišljenje?I to da vole Putina i to da mrze Tadića.Koji su oni faktor.Polukriminalna grupa iskopleksiranih,nezrelih,neostvarenih mladića koji svoje frustracije leče tako što vrište po stadionima.

Logika ti je pogresna. Medijska je dužnost da izvastava o svemu sto se dogadja. da se slična stvar dogodila u Engleskoj ili bilo kojoj zemlji Evrope sve bi novine o tome izveštavale jer to je od njihovog nacionalnog interesa.
 

Back
Top