Nikola_lovac
Obećava
- Poruka
- 91
Iam 1 i zadovoljan sam ,mada ga nisam neshto koristio,Odran je samo jedan zec njime i toliko ...Napishite neshto ovom nozu moze i slika vasheg primerka...itd....
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Zavisi za sta hoces da ga koristis. Taj noz koji je na slici je borbeni noz, moze dobro da posluzi i za prezivljavanje u prirodi. Ali je nespretan kada s njim treba da oderes divljac, veliki je i drska mu nije prilagodjena za takav hvat. Za dranje imas puno prikladnije skinere.![]()
Ja imam ovakav, al' ga slabo koristim, čuo sam da nisu loši...