Spanske ili turske serije?

haha ono do juce nisi zivela dok se nisu poceli prikazivati turci..pre neko vece cekam survivor i kasni ide neka nebuloza neki udaraju coveka s motorom kao padaju..znaci ono ko da je reziro klinac od 5 god i snimo mobilnim..ybt koji mozak to treba da svari digo mi se pritisak
 
haha ono do juce nisi zivela dok se nisu poceli prikazivati turci..pre neko vece cekam survivor i kasni ide neka nebuloza neki udaraju coveka s motorom kao padaju..znaci ono ko da je reziro klinac od 5 god i snimo mobilnim..ybt koji mozak to treba da svari digo mi se pritisak

hahahahaah a najjaca provala, kao baja ga nagazio 220 na sat a ona iza njega sedi bez kacige naravno i kosa joj se pomera kao da je na nekom povetarcu,
a ne na masini koja juri brzinom svetlosti. hahahahahahah ludilo :lol:
 
kao mala gledala sam Rosu Salvahe,Kasandru,Ljovisnu..ne znam šta je još tad bilo aktuelno,sad ne mogu da smislim špansku seriju,čim čujem njihov svadjalački ton prebacujem kanal.Pogledala sam poslednje dve epizode 1001-ne noći i mogu reći da je pitkija od španskih serija,podnošljivija je i za uši i za oči i romantičnija je iako je sama priča već poznata ljubav,pare,grehovi,iskupljenje..ali kada bi morala da biram izabrala bih tursku.
 
Nisu sve serije lose,problem je sto nase televizije kupuju sra'a.Svuda moze da se nadje dobrih serija.Ja,od kad imam brz net,pogledala sam jednu tursku,par spanskih(i to zbog glumaca koji su mi se svidjali ili glavnog para),ali brazilske su najbolje.Tu retko mozete da naidjete na losu seriju.
 

Back
Top