Quantcast

SPALJIVALI BEBE I SVEŠTENIKE NA KiM !

Maxim25

Obećava
Poruka
82
"Sramota je kako Specijalno tužilaštvo za ratne zločine tretira Dečaka iz Žute kuće" - izjavio je autor romana o Žutoj kući Saša Milivojev na svojoj FB fan stranici, ističući da je za Žutu kuću znao pre svih i prvi počeo da priča o tome: "Saslušavao sam svedoke četiri godine unazad i pisao. Plaćao sam ogromne telefonske račune i avio prevoze o svom trošku, rizikovao život, a sad me je Srbija izdala! IP Filip Višnjič je trebalo ovaj roman da obezbedi čitalačkoj publici na kioscima, tako je dogovoreno još pre dve godine! Ne. Čim sam najavio roman meni su ukinuli kolumne u Politici i Pravdi. Bruno Vekarić je upoznat sa sadržajem romana, ali ne reaguje. Roman prevodim na engleski i arapski, ako je prirodno da se na tim jezicima sazna istina pre nego na srpskom jeziku, biće tako. Između ostalog, ceo svet će saznati da su na KiM spaljivali bebe i sveštenike, a da je gnjilanska grupa zloglasne oslobodilačke vojske osuđena samo na 101 godinu zatvora... Ako presudu za taj genocid, počinjen po osnovu rasne i verske pripadnosti, uporedimo sa presudom od 240 godina zatvora napadačima na Tatona, koji nisu računali na ubistvo pojedinca, jasno nam je o čijem pravosuđu i čijoj Vladi je reč" - tvrdi Milivojev

Ovo je link nove fan stranice, prethodnu su mu ukrali alb. hakeri:

Poslednja izmena:

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.262
ne misle oni mito uopshte, to sve treba proterati iz srbije. artukovicev advokat spopovic, vekaric, mesarovicka... sve rvati, a rech rvata ne vredi ni pishiva boba, oni su ovde samo da bi napravili shto vecu shtetu i zatashkali strahote pravih zlochinaca i proglasili te bebe i sveshtenike zlochincima. eto to je to ukratko
Огласила се и она вештица Карла дел Понте - ТРАЖИ ДА ОНА ВРШИ ИСТРАГУ НА КиМ...

WIBU

Poznat
Poruka
7.646
Стварно не могу да разумем у чему је ствар. Можда ови у тужилаштву мисле ДА ЈЕ У ПИТАЊУ КЊИЖЕВНО ДЕЛО А НЕ ПРАВО СВЕДОЧЕЊЕ ???
Све и да је књижевно дело, шта је са слободом говора !?

То је само још један доказ да су медији само прорежимски алат.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.