Spakivanje igrica

Darko_89

Aktivan član
Poruka
1.025
Da li neko moze da mi objasni kako da igricu koja je recimo velicine od 7-8 giga ili vise smanjim i konvertujem fajlove tako da mogu da ih narezem na dvd?
Imam igricu Strangehold koja je od 12 giga i sastoji se od sva iso fajla( fajlovi koji se mauntuju preko deamon tool-a). Da li je moguce narezati to?
 
Da li neko moze da mi objasni kako da igricu koja je recimo velicine od 7-8 giga ili vise smanjim i konvertujem fajlove tako da mogu da ih narezem na dvd?
Imam igricu Strangehold koja je od 12 giga i sastoji se od sva iso fajla( fajlovi koji se mauntuju preko deamon tool-a). Da li je moguce narezati to?

Meni je Strangehold na 3 dvd-a ima alati na netu koji se koriste za to , drugo resenje je da kupis dual layer dvd i narezes na to .
Evo ti uputstvo za 3 dvd-a:

****
LABEL: Stranglehold1

FILES:
Autorun.inf (from DVD9-1)
Autorun.exe
Mwysetup.exe

FOLDERS:
Disk1~Disk6 AutoRunData (without folder: Movies)


DVD2
****
LABEL: Stranglehold2

FILES:
shold.ico (from DVD9-2)
Autorun.inf*

FOLDERS:
Disk7~Disk12

* Edit the Autorun.inF to look like what I have below
[autorun]
OPEN=0
ICON=shold.ico


DVD3
****
LABEL: Stranglehold3

FILES:
shold.ico
Autorun.inf*

FOLDERS:
Disk13~Disk19

* Edit the Autorun.ini to look like what I have below
[autorun]
OPEN=0
ICON=shold.ico

evo ti jos jedna verzija:

HERE IS THE WAY HOW TO MAKE " STRANGLEHOLD " ON DVD 5.

Procedure is next
you know that game comes on 2xDVD9.
What you need to do is next

1) Make on HDD folders called example "c:\STRANGLEHOLD\DVD_1, DVD_2, DVD_3, DVD_4"

2) in folder DVD_1 copy the next directories and files :

AutoRunDAta
Disk1,Disk2,
Disk3,Disk4,
Disk5
Autorun.exe
Autorun.inf
MwySetup.exe

3) in folder DVD_2 copy the next directories and files :

Disk6,Disk7,
Disk8,Disk9,
Disk10

4) in folder DVD_3 copy the next directories and files :

Disk11,Disk12,
Disk13,Disk14,
Disk15

5) in folder DVD_4 copy the next directories and files :

Disk16,Disk17,
Disk18,Disk19,
Fairlight,
Autorun.inf,
doNada.exe,
shold.ico

Now when you do this are ready to burn the game,
you can burn whith any burning software you want but remember
the volume of the disk's must be this if you recording the DVD_1 than the volume name must be DVD_1
next DVD_2 the volume name is DVD_2 etc.

this is the way that i have burned the game and test the install and works fine,with no errors
great game!!! this is for all gamers around the world!! :lol:
 
pa ako si skinuo s neta igru, znači da je ta igra snimljena na onaj dvoslojno-jednostrani dvd koji ima kapacitet 9.4 GB...ovo je malo komplikovanija varijanta....uzmeš raspakuješ svaku od tih image fajlova i podeliš na dva dela svaku tojest otpakuješ prvi iso i onda odrediš negde polovinu otprilike (oko 4GB) i onda to narežeš i onda narežeš i drugu polovinu. isto to uradiš sa drugim iso tako da imaš 4 dvd..e kad oćeš da instaliraš, samo spojiš prvu i drugu polovinu u image fajl...mada to je komplikovano sve

evo drugi način mada ne znam dal bi to uspelo: isto tako podeliš i pretvoriš u image fajl (ISO) s tim što prvu i drugu polovinu nazoveš isto i narežeš svakog na svoj dvd..onda kad je vreme instalacije, ti uradiš mount image sa oba ISO-a (napraviš dva virtuelna drajva) i kreneš instalaciju...nemam drugu ideju
 
pa ako si skinuo s neta igru, znači da je ta igra snimljena na onaj dvoslojno-jednostrani dvd koji ima kapacitet 9.4 GB...ovo je malo komplikovanija varijanta....uzmeš raspakuješ svaku od tih image fajlova i podeliš na dva dela svaku tojest otpakuješ prvi iso i onda odrediš negde polovinu otprilike (oko 4GB) i onda to narežeš i onda narežeš i drugu polovinu. isto to uradiš sa drugim iso tako da imaš 4 dvd..e kad oćeš da instaliraš, samo spojiš prvu i drugu polovinu u image fajl...mada to je komplikovano sve

evo drugi način mada ne znam dal bi to uspelo: isto tako podeliš i pretvoriš u image fajl (ISO) s tim što prvu i drugu polovinu nazoveš isto i narežeš svakog na svoj dvd..onda kad je vreme instalacije, ti uradiš mount image sa oba ISO-a (napraviš dva virtuelna drajva) i kreneš instalaciju...nemam drugu ideju

Procita li ti ovo iznad:roll:
 
poruka Datum Ističe Poeni Razlog Poslao
Prekršaj u vezi s profilom 21.01.2008.
23:13 21.02.2008.
23:13 3 Ometanje rada moderatora; uvrede moderatora, Foruma; ignorisanje upozorenja. Ben_Adam
Prekršaj u vezi s profilom 21.01.2008.
23:12 31.01.2008.
23:12 1 Banalna komunikacija (chat) Ben_Adam
humor pre i sad 20.01.2008.
18:23 20.02.2008.
18:23 1 Uvrede na račun moderatora, promašena tema, ometanje rada moderatora Ben_Adam
Privatna 06.01.2008.
01:08 Isteklo 0 Besmislen tekst tab503

tu imam jednu žutu i 3 crvene karte

a banovan sam prvi put hmm davno jednom, nikad nisam ni saznao zašto sam bio banovan, drugi put sam javno na temi isprozivao admina najgore, treći put sam prozivao majkl džeksona, četvrti put me ovaj ben adam plsss recnik ;) banovao i na drugom nicku sam isto 2 puta banovan...ma ko me banuje bre to je neki sajber qq :), čim napišem da ako oće neko da mi kaže nešto, nek mi kaže uživo, svi se odma povlače...taj ben adam je neka necemo tako o kolegi :) verovatno al ajd da ne idem još dalje u offtopic, samo da nagovestim s kim imate posla :D
 
kolko se sećam napisao sam ***, to nije ružna reč :D vaginica je mala vagina, a to je lekarski izraz za ženski polni organ :mrgreen: dobro nebitno stvaro kao što kaže ova maloletnica back to topic


***EDIT BY TAB503***
hahahahahha
E sjajan si, ali ipak pravilnik mi ne dozvoljava upotrebu "medicinskih" izraza ;)
Ali veoma cenim domisljatost :)
 

Back
Top