Denca PA
Ističe se
- Poruka
- 2.224
Kakva je to bruka i sramota za naš grad, umesto da se sklanjaju i podižu vozila koja ugrožavaju i koče saobraćaj, u poslednje vreme postala je praksa podizanja vozila sa nazovimo zelenih površina. Lično sam primetio dve plodne lokacije po pitanju Spajdermena, a to je ispred Bokserskog kluba u Cara Lazara 13-15 Iako taj "parking" se teško može nazvati zelenom površinom,i u Ružinoj pored zgrade Vodovoda, iako nigde nema znaka zabrane parkiranja, još pride, to atraktivno parking mesto koje je plodno, poseduje materijal za pola kazne, jer se tu obično parkiraju pola na "parkingu" , pola na "zelenoj površini". Drugo, taj parking u Ružinoj nije obuhvaćen u sistem parking zona.
