Spajdermen u Pančevu

Denca PA

Ističe se
Poruka
2.224
Kakva je to bruka i sramota za naš grad, umesto da se sklanjaju i podižu vozila koja ugrožavaju i koče saobraćaj, u poslednje vreme postala je praksa podizanja vozila sa nazovimo zelenih površina. Lično sam primetio dve plodne lokacije po pitanju Spajdermena, a to je ispred Bokserskog kluba u Cara Lazara 13-15 Iako taj "parking" se teško može nazvati zelenom površinom,i u Ružinoj pored zgrade Vodovoda, iako nigde nema znaka zabrane parkiranja, još pride, to atraktivno parking mesto koje je plodno, poseduje materijal za pola kazne, jer se tu obično parkiraju pola na "parkingu" , pola na "zelenoj površini". Drugo, taj parking u Ružinoj nije obuhvaćen u sistem parking zona.
 

Prilozi

  • m_P4040151.jpg
    m_P4040151.jpg
    82,5 KB · Pregleda: 20
  • m_P4040150.jpg
    m_P4040150.jpg
    66,2 KB · Pregleda: 17
  • m_P4040149.jpg
    m_P4040149.jpg
    58,4 KB · Pregleda: 16
  • m_P4040152.jpg
    m_P4040152.jpg
    54 KB · Pregleda: 17
  • m_P4040148.jpg
    m_P4040148.jpg
    72,5 KB · Pregleda: 17
Ja ga video jednom u 2 ujutru u punoj opremi radi svoj posao..
Samo mogu da zamislim tog jadnika koji je parkirao na mesto odredjeno invalidnim licima. hehehehe
Zamislite ujutru ustaje da skloni auto a ono... Neko mi je ukrao, jer ko ce da nosi kola posle 12 uvece? hehehehe :)
 

Back
Top