Šovinizam i tolerancija u Srbina

denacifikator

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.257
Srbi su nacionalisti beskrajni megalomani bez vjere, to je narod najsovinisticki evrope, ako ne i cijeloga svijeta. Sa srbima je nemoguce raspravljati, jer su bez razuma i njih treba mlatiti jer respektiraju samo silu.

Ovo je izjava jednog rumunskog istoricara. Ja kao antifasista osudjujem sovinisticki ispad doticnog, jer generalizuje sve Srbe u isti kos.

Medjutim, gledajuci neke nase forumase, moze se zakljuciti da jedan deo naseg naroda odgovara citatu.
Nase je od Egejskog mora do Beca. Svi su odsrbljeni Srbi, mi smo najstariji narod, bla bla bla... Albanci su primitivni, Bosnjaci smrde, Crnogorci su lenji, Hrvati su ******...
Pobedili smo AU, Nemacku i Ameriku u ratu (iako su nam, istini za volju, zapadnjaci pomogli da pobedimo AU, Sovjeti Nemacku, a Amerikanci su nam odvalili nos i dali nam po tamburi da još uvek cvilimo).

Dakle, koliko ima istine u gore citiranom?
 
Ovo je izjava jednog rumunskog istoricara. Ja kao antifasista osudjujem sovinisticki ispad doticnog, jer generalizuje sve Srbe u isti kos.

Где си нашао то...? Важно је рећи да су Румуни као народ уз нас Србе а ова будалетина је очигледно европски човек = плаћеник...

Овако је тачније....Ми Срби јесмо стар народ, Албанци углавном смрде, Бошњаци не смрде већ су глупи, Црногорци јесу лењи , Хрвати (не сви, али добар део њих ) нису педери већ педерчине.... :D
Победили смо АУ, Немачку а Америку тек има да сјебемо... А што се тиче помоћи од Совјета више смо ми њима помогли него они нама...да швабе нису морале толико дивизија слати на Србе можда би другачије било...а што се тиче "помоћи" од западњака....молим их да ми више не помажу... :D
 
Ovo je izjava jednog rumunskog istoricara. Ja kao antifasista osudjujem sovinisticki ispad doticnog, jer generalizuje sve Srbe u isti kos.

Medjutim, gledajuci neke nase forumase, moze se zakljuciti da jedan deo naseg naroda odgovara citatu.
Nase je od Egejskog mora do Beca. Svi su odsrbljeni Srbi, mi smo najstariji narod, bla bla bla... Albanci su primitivni, Bosnjaci smrde, Crnogorci su lenji, Hrvati su ******...
Pobedili smo AU, Nemacku i Ameriku u ratu (iako su nam, istini za volju, zapadnjaci pomogli da pobedimo AU, Sovjeti Nemacku, a Amerikanci su nam odvalili nos i dali nam po tamburi da još uvek cvilimo).

Dakle, koliko ima istine u gore citiranom?

Dobro govori hrvatski taj tvoj rumun ,by the way kako se zove trebao bi da znaš .
Što se tiče teme ni gori ni lošiji od ostalih ,od nekih svakako bolji
 
Где си нашао то...? Важно је рећи да су Румуни као народ уз нас Србе а ова будалетина је очигледно европски човек = плаћеник...

Овако је тачније....Ми Срби јесмо стар народ, Албанци углавном смрде, Бошњаци не смрде већ су глупи, Црногорци јесу лењи , Хрвати (не сви, али добар део њих ) нису педери већ педерчине.... :D
Победили смо АУ, Немачку а Америку тек има да сјебемо... А што се тиче помоћи од Совјета више смо ми њима помогли него они нама...да швабе нису морале толико дивизија слати на Србе можда би другачије било...а што се тиче "помоћи" од западњака....молим их да ми више не помажу... :D

Zavide nam "rumunski" " istoričari" na pokazanom integritetu kroz istoriju :ok:
 
Poslednja izmena:
Nije svejedno kad si uvek kroz istoriju na pravednoj strani , to izaziva ljubomoru i zavist.


Mada je preformulisana rečenica prihvatljiva.

"Srbi su sa razlogom najsamopouzdaniji, pun vere u sebe, narod Evrope ,ako ne i čitavog sveta.

Pošto imaju savršen osećaj za pravdu ne vredi pokušavati da ih prevarama ubedite u ispravnost svoje namere, već ćete morati da pokušate silom."

Mogao bih da se složim sa ovako izrečenom .
 
Где си нашао то...? Важно је рећи да су Румуни као народ уз нас Србе а ова будалетина је очигледно европски човек = плаћеник...

Овако је тачније....Ми Срби јесмо стар народ, Албанци углавном смрде, Бошњаци не смрде већ су глупи, Црногорци јесу лењи , Хрвати (не сви, али добар део њих ) нису педери већ педерчине.... :D
Победили смо АУ, Немачку а Америку тек има да сјебемо... А што се тиче помоћи од Совјета више смо ми њима помогли него они нама...да швабе нису морале толико дивизија слати на Србе можда би другачије било...а што се тиче "помоћи" од западњака....молим их да ми више не помажу... :D

Ne bi' ja tu ništa m'jenj'o.....:klap:
 
Ovo je izjava jednog rumunskog istoricara. Ja kao antifasista osudjujem sovinisticki ispad doticnog, jer generalizuje sve Srbe u isti kos.

Medjutim, gledajuci neke nase forumase, moze se zakljuciti da jedan deo naseg naroda odgovara citatu.
Nase je od Egejskog mora do Beca. Svi su odsrbljeni Srbi, mi smo najstariji narod, bla bla bla... Albanci su primitivni, Bosnjaci smrde, Crnogorci su lenji, Hrvati su ******...
Pobedili smo AU, Nemacku i Ameriku u ratu (iako su nam, istini za volju, zapadnjaci pomogli da pobedimo AU, Sovjeti Nemacku, a Amerikanci su nam odvalili nos i dali nam po tamburi da još uvek cvilimo).

Dakle, koliko ima istine u gore citiranom?

To што си копирао нечији коментар са сајта Слободне Далмације ок, али историчар Конрад Брезовици како га именују непостоји под тим именом те ако немаш аргументе за овакву тврдњу најбоље би било да се тема затвори јер се може окарактерисати као ширење расне и верске мржње.
 
To што си копирао нечији коментар са сајта Слободне Далмације ок, али историчар Конрад Брезовици како га именују непостоји под тим именом те ако немаш аргументе за овакву тврдњу најбоље би било да се тема затвори јер се може окарактерисати као ширење расне и верске мржње.

Ma,bre,to napis'o
doktor historijskih znanosti
Njofra pod pseudonimom....:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ovo je izjava jednog rumunskog istoricara. Ja kao antifasista osudjujem sovinisticki ispad doticnog, jer generalizuje sve Srbe u isti kos.

Medjutim, gledajuci neke nase forumase, moze se zakljuciti da jedan deo naseg naroda odgovara citatu.
Nase je od Egejskog mora do Beca. Svi su odsrbljeni Srbi, mi smo najstariji narod, bla bla bla... Albanci su primitivni, Bosnjaci smrde, Crnogorci su lenji, Hrvati su ******...
Pobedili smo AU, Nemacku i Ameriku u ratu (iako su nam, istini za volju, zapadnjaci pomogli da pobedimo AU, Sovjeti Nemacku, a Amerikanci su nam odvalili nos i dali nam po tamburi da još uvek cvilimo).

Dakle, koliko ima istine u gore citiranom?


Gde ti je taj link? Ne mogu da verujem da su demokrate toliko neozbiljni sagovornici, a puna im usta demokratije pravednosti i tolerancije.................a lazu i sucu na svakom koraku.
Temu pod kljuc a postavljaca banovati...............pa nek se registruje pod novim imenom "lazov"
 

Back
Top