- Poruka
- 1.257
Srbi su nacionalisti beskrajni megalomani bez vjere, to je narod najsovinisticki evrope, ako ne i cijeloga svijeta. Sa srbima je nemoguce raspravljati, jer su bez razuma i njih treba mlatiti jer respektiraju samo silu.
Ovo je izjava jednog rumunskog istoricara. Ja kao antifasista osudjujem sovinisticki ispad doticnog, jer generalizuje sve Srbe u isti kos.
Medjutim, gledajuci neke nase forumase, moze se zakljuciti da jedan deo naseg naroda odgovara citatu.
Nase je od Egejskog mora do Beca. Svi su odsrbljeni Srbi, mi smo najstariji narod, bla bla bla... Albanci su primitivni, Bosnjaci smrde, Crnogorci su lenji, Hrvati su ******...
Pobedili smo AU, Nemacku i Ameriku u ratu (iako su nam, istini za volju, zapadnjaci pomogli da pobedimo AU, Sovjeti Nemacku, a Amerikanci su nam odvalili nos i dali nam po tamburi da još uvek cvilimo).
Dakle, koliko ima istine u gore citiranom?




