SOS

just S.

Iskusan
Poruka
5.452
prica ide ovako.
Moji su otisli na more, do nedelje sam sama.
Inace ne podnosim samocu, ali mislila sam da cu nakon dugo guzve uzivati.
Medjutim, uzas! Placem od 6 sati, ni tel razgovori saa drugaricama ne pomazu..
Jednostavno shvatam da mrzim biti sama..
Pomagajte, sta da radim :sad2:
Mrzim ovakva stanja
Kako sam starija pretvaram se u teskog emotivca..
Do prije 2 god sam bila druga osoba..
 
Poslednja izmena:
aiiiiiii, pa sta da ti kazem...
zovi decka (ili drugaricu) da spava kod tebe...
ja zivim sama vec par meseci...
i jos se nisam navikla...
i bar jednom nedeljno pizdim...
:'(
 
aiiiiiii, pa sta da ti kazem...
zovi decka (ili drugaricu) da spava kod tebe...
ja zivim sama vec par meseci...
i jos se nisam navikla...
i bar jednom nedeljno pizdim...
:'(

ja sm prvu god faksa stanovala i bio mi je haos. onda nakon ljeta-nema pojma.
skapala bi u drugom gradu .....
pizid tipa-places ili sta? kako se lijecis?
 
e a sad ozbiljno

razumem taj osećaj
ja ga imam pre svakog putovanja
često pre polaska (na užasavanje mojih roditelja) kao da se nedaj bože opraštam, ponavljam gde su nam dokumenta, gde su nam važne stvari i sl.
i prvu polovinu puta baš sam nervozna, kao da uidem pravo u...

iskreno taj osećaj imam samo kada putujemo porodično ili sa ALfom. Kad sa sama nemam, valjda znam da ako se meni i nešto desi deca neće biti siročići.

sličan osećaj imam kada moji negde putujuili sestra sa porodicom.

Možda nisi mislila baš o ovome, ali eto potaklo me da napišem ovo, ako smeta sorry
 
e a sad ozbiljno

razumem taj osećaj
ja ga imam pre svakog putovanja
često pre polaska (na užasavanje mojih roditelja) kao da se nedaj bože opraštam, ponavljam gde su nam dokumenta, gde su nam važne stvari i sl.
i prvu polovinu puta baš sam nervozna, kao da uidem pravo u...

iskreno taj osećaj imam samo kada putujemo porodično ili sa ALfom. Kad sa sama nemam, valjda znam da ako se meni i nešto desi deca neće biti siročići.

sličan osećaj imam kada moji negde putujuili sestra sa porodicom.

Možda nisi mislila baš o ovome, ali eto potaklo me da napišem ovo, ako smeta sorry

ja kad sam sa roditeljima, bratom, momkom (samo s njima) ja sam ok. kao da je dio mene tu i gdje kod- mei je odlicno. ali sada...
bas sam derle..nikad od mene zena stjena!
 
Uzas :roll:
Pa prazan krevet, pa se prevrcem , pa nemam koga da munem laktom :mrgreen: sve problem do problema..
Vec godinu dana zivim sama i sve manje uzivam.. Potreban mi je stalno neko u stanu ..
 
vidis, ja to uopste ne razumem. za ovoliko godina nisam nijednom sastavila 24 h da budem sama :( neverovatno je ali je tako. cale i keva su uvek sumnjali u mene :evil: da cu praviti bahanalije kod kuce i strogo su pazili da uvek neko od njih bude kod kuce :roll: na letovanja smo isli ili zajedno, ili ode prvo cale sam, a posle keva. kad sam se udala, opet puna kuca!:evil: a ja sam samo zelela da osetim malo slobode i da budem bar nedelju dana samostalna :neutral:
tvoji su otisli samo na odmor, znaci to nije neki period. iskreno, prvi put cujem da neko kuka sto je dobio malo slobode.
 
Kad sam živela sama, skoro stalno sam se tako osećala. :(

Brat i ja smo sami već 2 nedelje, roditelji su na odmoru. Isto sam se osećala prvih dana, jer je bata tada bio s njima. K'o g.o.vno. Neka mešavina tuge i nervoze. Htela i ja da otvorim temu, da je jadam... :rumenko:

Valjda si navikla na punu kuću i dešavanja, pa ti samoća i tišina ne prijaju.
 
vidis, ja to uopste ne razumem. za ovoliko godina nisam nijednom sastavila 24 h da budem sama :( neverovatno je ali je tako. cale i keva su uvek sumnjali u mene :evil: da cu praviti bahanalije kod kuce i strogo su pazili da uvek neko od njih bude kod kuce :roll: na letovanja smo isli ili zajedno, ili ode prvo cale sam, a posle keva. kad sam se udala, opet puna kuca!:evil: a ja sam samo zelela da osetim malo slobode i da budem bar nedelju dana samostalna :neutral:
tvoji su otisli samo na odmor, znaci to nije neki period. iskreno, prvi put cujem da neko kuka sto je dobio malo slobode.

uzivam danju, naravno da prija. ali kad padne vece.....
 
Kad sam živela sama, skoro stalno sam se tako osećala. :(

Brat i ja smo sami već 2 nedelje, roditelji su na odmoru. Isto sam se osećala prvih dana, jer je bata tada bio s njima. K'o g.o.vno. Neka mešavina tuge i nervoze. Htela i ja da otvorim temu, da je jadam... :rumenko:

Valjda si navikla na punu kuću i dešavanja, pa ti samoća i tišina ne prijaju.

smatraj ovo zajednickom temom :)
 
ja sm prvu god faksa stanovala i bio mi je haos. onda nakon ljeta-nema pojma.
skapala bi u drugom gradu .....
pizid tipa-places ili sta? kako se lijecis?

ja sam pre 3 god presla da zivim kod maminih roditelja (zbog radi faxa).
250 km od kuce.
a pre par meseci su mamini roditelji presli kod mojih , i ja tako ostala sama.
pizdim - histerisem, pa ih zovem i mazim se preko telefona :)
a dodje mi ponekad i da placem...
mnogo sam vezana za moje..
 

Back
Top