SOS Kanal

Da li gledate SOS Kanal?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Tako sam i ja mislio,ai sam video na rts da ih je Simic nesto pljuvao.Verovatno su ga zajebali za neku funkciju u klubu.
pa vjerovatno,to sam i ja nesto nacuo,ali nijesam bio siguran dok ti nijesam post procitao :)
to je jedan jako los,ogorcen,dokojan covjek,koji ide od tv-a do tv-a i pljuje one za koje mu recu da pljuje.a uz to je i rasista,bas na sos-u na total sokeru je na racun toga sto je cz imala u timu nekoliko tamnoputih igraca,popljuvao afriku,africka plemena,boju kozu...licno sam slusao.a voditelj je to dozvolio...i partizan ima tamnopute igrace u timu,pa ih niko ne dira.dvostruki arsini.
 
Ma ok.Ali ponavljam,svako ima svoje misljenje o objektivnosti SOS-a.Pa,uzevsi sve u obzir,svaki medij u Srbiji ispada polarizovan.Zvezdasi ce SOS da prozivaju zbog Simica,grobari zbog Karasija...Ja sam ne zelim da se ova tema razvodni u raspravu o navijackoj obojenosti SOS kanala.Samo to :D ;)
ne sjekiraj se,ionako je ova tema samim njenim pokretanjem osudjena na najvise 2-je strane,za par dana ce bit na 5-oj,6-oj strani... ;)
 
SOS treba da promeni naziv u SMS.
Polovinu ekrana zauzimaju njihova obavestenja o SMS igrama.
Kakva je to televizija o sportu koja pola programa posveti kvizovima tipa: prebrojte broj trouglova u kvadratu?
 
Pazi....ajde to ja razumem,moraju ljudi od necega da zive posto imaju mali prihod od reklama ali ne mogu da shvatim da su emisije tooliko neozbiljne.....na primer gledao sam emisiju cini mi se total soccer....ONO JE JAD I BEDA....voditelj stalno napusta svoju poziciju.....kamermani nemaju vezu sa vezom,non stop ljudi prolaze kroz kadar.,znaci strasnooo.....O video ukljucenjima da i ne govorim...non stop su neki bagovi. A sto se tice onih SMS poruka TO JE NAJSMESNIJE...NEKE PORUKE KRUZE CEO DAN,a neke samo jedan krug....tako da SOS kanal u meni izaziva preveliku dozu smeha...
 
Ti silni kvizovi,pogađanje i ostala zamajavanja naroda nisu ništa novo...danas ih svaka šuša daje na svojoj TV
Dajem im predlog da i ono malo ekrana što nije popunjeno silnim obaveštenjima,porukama i sl.popune istim i da čujemo samo ton bez komentatora ili neke emisije u pozadini.
Možda bi mogli da postave u nekom ćošku sličicu Tegeltije čisto da ne zaboravimo koja je TV.
 

Back
Top