Quantcast

SOS Kanal

Da li gledate SOS Kanal?

• Da

• Ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

vladeks

Ističe se
Poruka
2.320
izgleda, malo sam ih bio gledao, u nekoj novoj zgradi su, ne znam tacno gde, nemaju trenutno zvuk...z:)

bila je prica skoro da hoce da ih kupi savo milosevic,od voditelja mi je najaci topalovicz:D(znam ga licno),a ipak su oni siromasna televizija koja se trudi da pokrije razne sportove,to sto oni rade trebalo bi da rade ovi sa rts,a ne furaju samo fudbal i ligu sampiona gde su masne zarade

SQUID

Elita
Banovan
Poruka
15.397
Evo novi izgled SOS-a, poboljsali su i kvalitet slike...
dsc00005jw.jpg

Dr.Jekyll

Elita
Poruka
16.709
Pa kako ti preko te antene gledas SportKlub, EuroSport?
Ili Logu koristis samo za SOS, posto koliko znam SOS preko zemaljske antene moze da se gleda samo u BGD-u i okolini, a za ostale krajeve ide preko kabla ili satelita.

Ma za.ebavam se z:lol:
Imam DigiTv koji nema u svojim paketima SOS kanal (od domaćih su tu samo RTS1,2;Košava,RTV,TV S,Galaksija,B92) a na logu3 "gledam" SOS ali mi neki rumunski kanal pravi smetnje koji ima nevoravtno jak signal.

SQUID

Elita
Banovan
Poruka
15.397
Ma za.ebavam se z:lol:
Imam DigiTv koji nema u svojim paketima SOS kanal (od domaćih su tu samo RTS1,2;Košava,RTV,TV S,Galaksija,B92) a na logu3 "gledam" SOS ali mi neki rumunski kanal pravi smetnje koji ima nevoravtno jak signal.

Da, cesto su se na SOS-u zalili zbog Rumuna, ali nikako to da otklone.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.