Sorosevi anti rio tinto protesti

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.532
Vidimo ovih dana da su se pokrenuli sorosevi placenici na ulicama Beograda. I ja sam protiv vucica i ja sam protiv rio tinta ali sam takodje i protiv sorosevih podguznih muva. Kad patriote prave protest ne mogu da skupe ni 500 coveka na ulici a kad soroseve podguzne muve prave proteste na ulici po naredjenju sorosa i njegovog finansiranja izadje par hiljada ljudi. A znateli kako sorosevci animiraju ljude da izadju? pa tako sto se posalje naredjenje iz inostranstva komandirima satanistickih sekti u Srbiji i onda ti komandiri narede clanovima tih sekti u srbiji da tad i tad i tu i tu izadju na ulice. Naravno nisu svi sektasi na ulicama ovde koje vidite ima i korisnih budala. A sad neko ce pitati pa zasto soros nece rio tinto? Rio tinto nije prioritet vec su prioriteti mere. A da bi se opravdalo izlazenje na ulice i pritisak prema vucicu moraju da se nadju neki izgovori a izgovori moraju da budu trenutni problemi. A tranutni problem je rio tinto i izmena zakona o nasilnom otimanju imovine. A sad je najznacajnija mera da se uvede obavezna vakcinacija. I ovaj skup je upozorenje vucicu da ce ga srusiti soros ako ne uvede do marta obaveznu vakcinaciju svih ljudi u Srbiji.

Evo proteste mozete videti na ovom linku izdajnickog jutjub kanala:

 
Poslednja izmena:
To oni zele zato i biraju temu protesta kasko bi privukli korisne budale. Pa nece oni da izaberu temu protesta sto vucic nece da uvede sad obaveznu vakcinaciju za sve.

Рио Тинто је велика опасност за Србију, и морамо да протестујемо против злотвора, а ако мислиш да је вакцина преча тема, организуј протесте.

Нећеш ваљда да ти их Сорош организује.
 
Vidimo ovih dana da su se pokrenuli sorosevi placenici na ulicama Beograda. I ja sam protiv vucica i ja sam protiv rio tinta ali sam takodje i protiv sorosevih podguznih muva. Kad patriote prave protest ne mogu da skupe ni 500 coveka na ulici a kad soroseve podguzne muve prave proteste na ulici po naredjenju sorosa i njegovog finansiranja izadje par hiljada ljudi. A znateli kako sorosevci animiraju ljude da izadju? pa tako sto se posalje naredjenje iz inostranstva komandirima satanistickih sekti u Srbiji i onda ti komandiri narede clanovima tih sekti u srbiji da tad i tad i tu i tu izadju na ulice. Naravno nisu svi sektasi na ulicama ovde koje vidite ima i korisnih budala. A sad neko ce pitati pa zasto soros nece rio tinto? Rio tinto nije prioritet vec su prioriteti mere. A da bi se opravdalo izlazenje na ulice i pritisak prema vucicu moraju da se nadju neki izgovori a izgovori moraju da budu trenutni problemi. A tranutni problem je rio tinto i izmena zakona o nasilnom otimanju imovine. A sad je najznacajnija mera da se uvede obavezna vakcinacija. I ovaj skup je upozorenje vucicu da ce ga srusiti soros ako ne uvede do marta obaveznu vakcinaciju svih ljudi u Srbiji.

Evo proteste mozete videti na ovom linku izdajnickog jutjub kanala:

To sto tvrdis apsolutno nema logike. Sorosev kolonijalni upravnik i njegova podguzna muva je zvalavi sa svojom vladom. Rio Tinto exploatacija litijma na stetu Srbije je plan globalista, a tu su redom i sorosevi. Naravno da ce opozicija ovu stravicnu namjeru unistenja i zagadjenja Srbije da koristi za borbu protiv vlasti. Sve najgore iz zute opozicije se naslo u sns-u i vladi pod njegovom kontrolom. Niti Canak, niti Ceda prasak ne demonstriraju protiv RTinta. Opozicija se ocistila od sljama.
 
Vidimo ovih dana da su se pokrenuli sorosevi placenici na ulicama Beograda. I ja sam protiv vucica i ja sam protiv rio tinta ali sam takodje i protiv sorosevih podguznih muva. Kad patriote prave protest ne mogu da skupe ni 500 coveka na ulici a kad soroseve podguzne muve prave proteste na ulici po naredjenju sorosa i njegovog finansiranja izadje par hiljada ljudi. A znateli kako sorosevci animiraju ljude da izadju? pa tako sto se posalje naredjenje iz inostranstva komandirima satanistickih sekti u Srbiji i onda ti komandiri narede clanovima tih sekti u srbiji da tad i tad i tu i tu izadju na ulice. Naravno nisu svi sektasi na ulicama ovde koje vidite ima i korisnih budala. A sad neko ce pitati pa zasto soros nece rio tinto? Rio tinto nije prioritet vec su prioriteti mere. A da bi se opravdalo izlazenje na ulice i pritisak prema vucicu moraju da se nadju neki izgovori a izgovori moraju da budu trenutni problemi. A tranutni problem je rio tinto i izmena zakona o nasilnom otimanju imovine. A sad je najznacajnija mera da se uvede obavezna vakcinacija. I ovaj skup je upozorenje vucicu da ce ga srusiti soros ako ne uvede do marta obaveznu vakcinaciju svih ljudi u Srbiji.

Evo proteste mozete videti na ovom linku izdajnickog jutjub kanala:

Cestitam. Jos jednom si uspeo da spojis babe i zabe u jednu nesuvislu masu...
ima logike i jedno i drugo, cak i trece da zvalavi o nuklearnoj centrali da bi se vi lakse slozili sa rio tintom, kao manje zlo, manja ludost
Bukvalno nigde i nikada pomenuto, cak ni na ispasi beslovesti. :D
 
Poslednja izmena:
Kad patriote prave protest ne mogu da skupe ni 500 ljudi na ulici a kad gradjanisti prave proteste na ulici po naredjenju sorosa i njegovog finansiranja izadje par hiljada ljudi.

Ima istine oko ovoga, postoje dva moguća uzroka:

1. Patriote su ogromnom većinom u SNS.

2. Patriote su razjedinjene i nemaju jasno vodjstvo.

Zapravo može se reći da je kombinacija.
 
Poslednja izmena:
bilo za modularne, a potom i ria novosti objavila, ali ti bre em ne znas engleski, em slabo stojis sa ruskim
o nuklearnoj fizici da ne govorimo
jel si ti isto veterinar, vidim samo o zabama, beslovesnim zivotinjama i sl?
p.s. bas ti slatka ta macka sa ocima u usima
Pa za sta me smatras pobogu? :p Mod(ul/er)ator, a neinformisan...svasta. :lol:
Znam da je ovde omiljena nauka, ako ne i prestizna - crtati liniju duz zamisljenih tackica ;) ....
"jedno, drugo, trece..." :lol: mada, u ovom slucaju, mogu da se slozim da ovaj tip paranoje
ipak zasluzuje da se razmotri kao regularna teorija zavere... "protiv nas koji znamo ko nam i odakle preti..." :deda2::lol:
 
malocas sam bio drug, a sada sir
polako, dovescu ja tebe u red
There is neither need nor sourse to do that, sir... Do I have to remind you that titling someone as `sir` is an act of respect. :)
As for the question of order, you are talking to regular represent of it in this virtual space,...sir. This type of action can only be
subjected otherwise of what you suggested. Keep that in mind and thank you for your participation on Krstarica. :) :cool:
 
...ko radi taj i gresi, rekoh malocas buudali. ;)
zanimalo me samo da li nemas vremana, jer mi je neverovatno da se ja prozivam za neproverene informacije dok drugi sire dezinformacije
imas brate.sestro linkove pa proveri ko siri dezinfo, sad smo videli da znas englski, zahvaljuci meni, i vise od mene :bravo:

ja mogu i da se naljutim i odem sam, niste vi jedini u boga, ako ne mozemo da diskutujemo, molim lepo
 
Poslednja izmena:
Boško Dveri, Nogo, Dr Jovana, Damnjan narodne patrole, Levijatan i ostali što brane mural Mladića i love migrante. :lol:
Вучић већ сада има своје националисте, антинационалисте, сорошовисте, аутономаше, прогеј активисте, антигеј активисте, антимигрантске организације, промигрантске организације, ваксере, антиваксере.

За неку годину, Вучић ће имати и своје кандидате на америчким и руским председничким изборима, и фракције у КП Кине.
 

Back
Top