Quantcast

Soroseve sluge u Srbiji vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.236
Модератор је затворио 2 овакве теме. Претпостављам да је добио налог за то. Сорошеви пипци изгледа имају великог утицаја и на овај подфорум.

Кртица је банован корисник.:evil:

Poruka
1.057
Модератор је затворио 2 овакве теме. Претпостављам да је добио налог за то. Сорошеви пипци изгледа имају великог утицаја и на овај подфорум.

Кртица је банован корисник.:evil:

сад да смо сложни па да бојкотујемо форум до неких промена.......

Шалом

Ističe se
Banovan
Poruka
2.642
И ја вас подржавам, ако имају правила, нека важе за све...
camera2.gif

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.236
Мислим да саговорник "Кртица" није заслужио да буде банован, а то што јесте претпостављам да је из разлога што је постављао оне фотографије које нису кршиле никаква правила Крстарице. Не разумем да се банују и затварају теме које се не косе са правилима "политике," а често се толеришу корисници и теме које су зреле за lock и бан. Бар да мод да разлог зашто је тај и тај банован, а не овако да га мрак поједе, а не знамо која звер га је растргла.

Јавно упуђујем апел модератору да врати кртицу и да не затвара тему са фотографијама које уопште не шкоде. :)

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.432
Не пишем више ни реч на овом подфоруму док кртица не буде одбанован и онај нексс011 банован. Гокси са својих 10 никова по жељи модератора. Поздрав господо.

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.779
Не пишем више ни реч на овом подфоруму док кртица не буде одбанован и онај нексс011 банован. Гокси са својих 10 никова по жељи модератора. Поздрав господо.

I ja odlazim za 1- 2 dana, najvise, sticajem okolnosti.
Nije samo zbog Krtice, evo to sad prvi put cujem, vec niko nije banovao korisnika koji psuje na najprimitivniji nacin, i to mrtve, ne javne licnosti, a kad sam apelovala, niko se nije odazvao, evo do sada.

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.236
Модератор је
С обзиром коју политику затупа један од модератора, и његово пристрасно суђење према политичким неистомишљеницима , не чуди ме одлука о бановању према кртици и опоменама које добијам од њега приватним порукама да вређам друге учеснике. Никога ја не вређам! Чланови форума могу да потврде.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.