Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Soroš upozorava: Si je pretnja za EU

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
49.969
"Otvoreno" znači da se ne pretpostavlja unapred da neki Vučić-Putin ima tačan odgovor, nego se on otkriva demokratskim procesom.

Znači sve suprotno od vas sa Podaničkim Mentalitetom.
Отворено друштво је намењено робовима - читај полупропусна економија у једном правцу - оно што важи за Јупитера не важи за Вола !

Што волиш да си декадентна у крду?

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
49.969
1581510531913.png

Давно сам читао Карл Попера, а Ђерђ је био његов најбољи ученик.

Отворено друштво је као отворен трезор , да Ђерђ и остали улазе и излазе.

Отворен трезор они зову таленат за предузетност !

Ала сте сомови !​

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
49.969
Отворити трезор за одређене појединце, је баш коминтерновски и политбировски !

Овог Ђерђа ко да га је Троцки (Ашкеназ) правио са врућом Мађарицом...

Отворено друштво је баш онако Троцкистичко !

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Отворити трезор за одређене појединце, је баш коминтерновски и политбировски !

Овог Ђерђа ко да га је Троцки (Ашкеназ) правио са врућом Мађарицом...
Da, ali ne otvara se nikakav Trezor, nego politički sistem.

To, naime, omogućuje tebi da imaš neki glas, a ne da ti Vladimir Vladimirovič Vučić forsira ponašanje.

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
49.969
Da, ali ne otvara se nikakav Trezor, nego politički sistem.

To, naime, omogućuje tebi da imaš neki glas, a ne da ti Vladimir Vladimirovič Vučić forsira ponašanje.
Имаш ти глас, ето ти демократије, хоћеш нешто да се питаш , па питај се, па се је.би са њим.

Ја мој не дам, а Сорош не даје нама наш Трезор, каже то је вучић витлањем на отвореној улици, отвореног друштва зарадио...

И тако та срања, демократија за трезор...

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Имаш ти глас, ето ти демократије, хоћеш нешто да се питаш , па питај се, па се је.би са њим.

Ја мој не дам, а Сорош не даје нама наш Трезор, каже то је вучић витлањем на отвореној улици, отвореног друштва зарадио...

И тако та срања, демократија за трезор...
Soroš se zalaže za uspostavljanje različitih demokratskih institucija i NVO, koje bi onda oslabile diktatora.

To je dobra ideja; mada ne vidim da mu nešto uspeva u Šešeljistanu

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
49.969
Soroš se zalaže za uspostavljanje različitih demokratskih institucija i NVO, koje bi onda oslabile diktatora.

To je dobra ideja; mada ne vidim da mu nešto uspeva u Šešeljistanu
Залаже се он за свој трезор, а туђи да буду отворени ! Вучић ти је идеалан, бити против Вучића а за Сороша је систем еррор !

А ти прочитај Џин Киркпатрик шта су злонамерне, а шта су добронамерне страховладе и диктатори и како се подржавају из империје за транге-франге

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Залаже се он за свој трезор, а туђи да буду отворени ! Вучић ти је идеалан, бити против Вучића а за Сороша је систем еррор !

А ти прочитај Џин Киркпатрик шта су злонамерне, а шта су добронамерне страховладе и диктатори и како се подржавају из империје за транге-франге
Ne čitam knjige.

Ne može se reći da je Open Society uspeo u SRJ, jer vidimo da 1 (ne)čovek odlučuje o svemu.

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
49.969
Нема ништа од тога.
Некада је Сорош у некој држави морао да финансира НВО да би дошао до трезора.

Данас у Србији добри страховладалац Вучић финансира НВО, да би обојица дошли до трезора...

Мислим глупости - невиђене !

sin Juga

Poznat
Poruka
8.665
Некада је Сорош у некој држави морао да финансира НВО да би дошао до трезора.

Данас у Србији добри страховладалац Вучић финансира НВО, да би обојица дошли до трезора...

Мислим глупости - невиђене !
Сорошева кукњава/апел је "идеолошке природе": 5Г кинеска претња, људска права, Си корона вирус бла бла, јер нема бољу платформу.
Ево нек он понуди 5Г по бољој цени, сви ће прихватити оберучке.

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
49.969
Сорошева кукњава/апел је "идеолошке природе": 5Г кинеска претња, људска права, Си корона вирус бла бла, јер нема бољу платформу.
Ма он се не бави тиме, он је вештац друштвене езотерије.

Продаје моода за бубреге

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Ne znam, meni je potpuno logično da najgora kriminalna organizacija svih vremena (Chinese Communist Party) jeste pretnja jednom boljem i otvorenijem društvu

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
49.969
Ne znam, meni je potpuno logično da najgora kriminalna organizacija svih vremena (Chinese Communist Party) jeste pretnja jednom boljem i otvorenijem društvu
Нећеш да признаш да је Запад пропао од декаденције, слабоси и неодлучноси и да је њихова мафија и суперкласа надјачана бољим тријадама и кинеском суперкласом

Слабији пуцају, тако да иду у керец , а цела теорија о изузетности је већ мртва !

Свима је жао што је бела раса пропала и изумире

sin Juga

Poznat
Poruka
8.665
Не толика претња да треба обуставити трговину и купити скупље од Сороша, Американаца или неког трећег.
Конкуренција је здрава.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.