Шормаз затражио да Влада Србије уредбом забрани истицање симбола Руске Федерације зато што су агресорски

комшија

Stara legenda
Poruka
76.949
1650883027941.png

СВАЂА УЖИВО У СТУДИЈУ Шормаз изјавом о Русији изазвао бурну реакцију саговорника

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.703

Pogledajte prilog 1139913

Šormaz zatražio da Vlada Srbije uredbom zabrani isticanje simbola Rusije zato što su „agresorski“

Šormaz zatražio da Vlada Srbije uredbom zabrani isticanje simbola Rusije zato što su agresorski 1

FoNet danas 23:22

Bivši narodni poslanik Srpske napredne stranke Dragan Šormaz zatražio je večeras da Vlada Srbije uredbom zabrani isticanje simbola Rusije, zato što su „agresorski“, i pozvao je na uvođenje krivične odgovornosti za kršenje zabrane.

Šormaz je na Tviteru naveo da je danas u Tržnom centru „Delta siti“ video izložene majce sa likom ruskog predsednika Vladimira Putina.
I ovo je na svakom koraku, dodao je.

„Vlada pod hitno da donese uredbu kojom se zabranjuje isticanje agresorskih simbola u Srbiji“ napisao je Šormaz i predložio „dve godine zatvora za onoga ko ih proizvodi ili prodaje“, a novčanu kaznu „za onoga koji nosi“.

Nedugo po otpočinjanju ruske agresije 24. marta, Ukrajina je zatražila od svih zemalja da krivičnim propisima zabrane simbol „Z“, kojim se izražava podrška ruskoj agresiji.
Takve odluke donela su zakonodavna tela Ukrajine, Moldavije i Litvanije, a Ministarstvo unutrašnjih poslova u Berlinu je upozorilo da bi građani koji ističu simbol „Z“ mogli da budu podvrgnuti krivičnoj odgovornosti.

link

Браво Драгане! Ти си прави Србијанац! Ми Србијанци никада нисмо били русопатофили и не могу они којима је Србија дала уточиште да нас натерају да то постанемо!

Њега је газила штиклама Маца Дискреција док су имали сексулани однос .

шта знам , мени је одвратан

radeta62

Buduća legenda
Poruka
38.896

Maca Diskrecija...sa njom sex nije imao samo Zmaj od Sipova.Uplasila se kad je videla koliki je..:hahaha:

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
10.388
Браво Драгане! Ти си прави Србијанац! Ми Србијанци никада нисмо били русопатофили и не могу они којима је Србија дала уточиште да нас натерају да то постанемо!
Како неко ко се презива Шормаз, може бити Србијанац и још мање ни више прави Србијанац ??? :eek: :lol: :hahaha: :roll:
Они су Далматинци, како год нису Србијанци.

Је л ти можда и онај Зеленовић такође Србијанац ? :hahaha: :hahaha: :hahaha:
дакле читај по његовом завичајно-обичајном правилу, зЕленовић, а не како ми Србијанци кажемо зелЕновић

Е мој друже, много си ти бежао са часова, па остао необразован.

комшија

Stara legenda
Poruka
76.949

То су његове приватне ствари чак и када би то било истина, а није јер је Шормаз срећно ожењен и породичан човек. То су измишљотине ваше руске агентуре пошто је Шормаз СРБИЈАНАЦ и сходно томе жели Србију на Западу, а не као руску губернију.
И у праву је Шормаз када каже да треба да се забрани истицање симбола руске агресије на Украјину јер је Србија гласањем у Уједињеним нацијама за избацивање РФ из Савета за људска права због злочина почињених у Украјини ВРЕДНОСНО ОСУДИЛА агресију; то је политички јаче и од самих санкција, а које су економска мера и као такве спадају у домен односа са ЕУ.

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.703
То су његове приватне ствари чак и када би то било истина, а није јер је Шормаз срећно ожењен и породичан човек. То су измишљотине ваше руске агентуре пошто је Шормаз СРБИЈАНАЦ и сходно томе жели Србију на Западу, а не као руску губернију.
И у праву је Шормаз када каже да треба да се забрани истицање симбола руске агресије на Украјину јер је Србија гласањем у Уједињеним нацијама за избацивање РФ из Савета за људска права због злочина почињених у Украјини ВРЕДНОСНО ОСУДИЛА агресију и то је политички јаче од самих санкција које спадају у домен односа са ЕУ.

Увек некако волим прво да погледам ко говори а не шта говори .Говори болестан човек са сексуланим девијацијама , човек који воли да га кажњавају , да се празне у његова уста , да га бичују , газе ...како ја сада могу уопште узети у обзир њега као нормалног човека , он човек треба да иде да се лечи .

комшија

Stara legenda
Poruka
76.949
Како неко ко се презива Шормаз, може бити Србијанац и још мање ни више прави Србијанац ??? :eek: :lol: :hahaha: :roll:
Они су Далматинци, како год нису Србијанци.

Је л ти можда и онај Зеленовић такође Србијанац ? :hahaha: :hahaha: :hahaha:
дакле читај по његовом завичајно-обичајном правилу, зЕленовић, а не како ми Србијанци кажемо зелЕновић

Е мој друже, много си ти бежао са часова, па остао необразован.
Не досађуј. Пуким досађивањем другим форумашима нећеш излечити своју фрустрацију што по задатку мораш да подржаваш Кадирова уместо "Азова".
Poruka je automatski spojena:

Увек некако волим прво да погледам ко говори а не шта говори .Говори болестан човек са сексуланим девијацијама , човек који воли да га кажњавају , да се празне у његова уста , да га бичују , газе ...како ја сада могу уопште узети у обзир њега као нормалног човека , он човек треба да иде да се лечи .
Па то си читала на подфоруму "Љубав и секс" и сада пројектујеш на господина Шормаза. Ниво клинке из нижих разреда средње школе.

комшија

Stara legenda
Poruka
76.949
Ako je Sormaz rekao.....onda.......:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Videh ko je otvorio temu pa rekoh da poguram....:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Џаба на силу церекање. Господин Шормаз паметно и логично прича, и износи чињенице, а не ко овај Доктор Кватро Петрович, који само лаже по руски и који је као руски агент већ неколико пута био на вишесатном испитивању у БИА :

retka zver

Ističe se
Poruka
2.499
Џаба на силу церекање. Господин Шормаз паметно и логично прича, и износи чињенице, а не ко овај Доктор Кватро Петрович, који само лаже по руски и који је као руски агент већ неколико пута био на вишесатном испитивању у БИА :

Ubaci ga u Sabor,može vam biti i premijer,predsednik,neka vas usreći,ionako vi izgiboste medjusobno,možda vas Širnaz dovede u red. :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

комшија

Stara legenda
Poruka
76.949
Maca Diskrecija...sa njom sex nije imao samo Zmaj od Sipova.Uplasila se kad je videla koliki je..:hahaha:
Маца Дискреција судећи по фотографијима факат да је добра риба и ретко ко би јој опростио, на страну што је "пријатељица ноћи".
Међутим, господин Шормаз није неко ко је сексуално угрожен па да мора да плаћа за секс. То су удбашке глупе измишљотине од којих овај форум врви.

1650890787064.png

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.070

Gospodin Šormaz je jedna budala. Kad se vidi ko ga podržava sve je jasno.

комшија

Stara legenda
Poruka
76.949
Ubaci ga u Sabor,može vam biti i premijer,predsednik,neka vas usreći,ionako vi izgiboste medjusobno,možda vas Širnaz dovede u red. :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Не, Sabor је твој [види се да не знаш наше писмо ћирилицу и да си из Хрватске], моја је Народна скупштина Републике Србије.

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.703
Maca diskrecija: Šormaz mi plaća 5.000 eura da ga jašem i gazim štiklama!Bivša učesnica rijalitija „Parovi” Senada Nurkić, poznata kao Maca Diskrecija, tvrdi da je dobila 5.000 eura od oženjenog poslanika i poznatog političara Dragana Šormaza za seks

na kaže da je za taj novac političaru radila razne sado-mazo stvari u krevetu.

"Hjteli ste ime osobe sa kojom imam seks i ko me je častio sa pet hiljada eurića. E, pa, izvolite - Dragan Šormaz voli seks u džakuziju i ima veliki "ponos"", napisala je Maca na svom Instagram profilu, ali je ubrzo uklonila fotografiju na kojoj je bio ovaj političar.

Ipak, mi smo bili brži od Mace, pa smo sačuvali njenih ruku djelo, nakon čega nam je otkrila još neke detalje ovog neobičnog odnosa.

"Sve je tačno što sam napisala. Dragan ima veliki "ponos" i voli seks u džakuziju. Voli da budem dominantna i da ga gazim štiklama. Takođe, voli da ga grubo jašem i da mu ga pušim do ja.a. I moram da priznam da ne može više od dva puta da sv.ši. Posle dva puta pada mu ponos. Htio je da imamo seks bez kondoma, ali ja na to nisam pristala", otkriva Maca i dodaje: "Voli skrivene apartmane, ne voli da idemo u hotele", bez ustezanja priča rijaliti zvijezda detalje seksualnih druženja sa poznatim političarem.

S obzirom na to da je do sada negirala da se bavi prostitucijom, nas je zanimalo kako je došlo do toga da dobije i novčanu nadoknadu za seks.

Mi smo se upoznali preko sajta, da ne povjeruješ. Tu ljudi traže seks, druženje... Tek kada smo se sreli, rekao mi je ko je on. Ja sam potom na internetu ukucala njegovo ime i vidjela da je mnogo poznat i jak. Zato me je i častio sa osmijehom dodaje starleta, koja pokušava da postane pjevačica, i naglašava da se ne plaši da će zbog ovog priznanja imati probleme.

"Ne plašim se nikoga. Mislim da neću imati nikakve probleme - hrabro poručuje Diskrecija, koja očigledno više nije diskretna.

Kako bismo čuli i drugu stranu priče, pozvali smo Šormaza.

"Nemam komentar na to", iznenađen pozivom, rekao nam Dragan, a zatim dodao:- Nisam se upoznao sa njom, a ne znam ni ko je ona. Baš me briga ko je šta napisao i rekao. Ne želim nikakva povezivanja sa rijaliti učesnicima", izjavio je Dragan.

Inače, ovaj političar se 2012. godine po drugi put oženio sa izvesnom Sandrom

radeta62

Buduća legenda
Poruka
38.896
Маца Дискреција судећи по фотографијима факат да је добра риба и ретко ко би јој опростио, на страну што је "пријатељица ноћи".
Међутим, господин Шормаз није неко ко је сексуално угрожен па да мора да плаћа за секс. То су удбашке глупе измишљотине од којих овај форум врви.

Pogledajte prilog 1143052
Ovo neki trandzo.

zlatko01

Buduća legenda
Poruka
25.532

Pogledajte prilog 1139913

Šormaz zatražio da Vlada Srbije uredbom zabrani isticanje simbola Rusije zato što su „agresorski“

Šormaz zatražio da Vlada Srbije uredbom zabrani isticanje simbola Rusije zato što su agresorski 1

FoNet danas 23:22

Bivši narodni poslanik Srpske napredne stranke Dragan Šormaz zatražio je večeras da Vlada Srbije uredbom zabrani isticanje simbola Rusije, zato što su „agresorski“, i pozvao je na uvođenje krivične odgovornosti za kršenje zabrane.

Šormaz je na Tviteru naveo da je danas u Tržnom centru „Delta siti“ video izložene majce sa likom ruskog predsednika Vladimira Putina.
I ovo je na svakom koraku, dodao je.

„Vlada pod hitno da donese uredbu kojom se zabranjuje isticanje agresorskih simbola u Srbiji“ napisao je Šormaz i predložio „dve godine zatvora za onoga ko ih proizvodi ili prodaje“, a novčanu kaznu „za onoga koji nosi“.

Nedugo po otpočinjanju ruske agresije 24. marta, Ukrajina je zatražila od svih zemalja da krivičnim propisima zabrane simbol „Z“, kojim se izražava podrška ruskoj agresiji.
Takve odluke donela su zakonodavna tela Ukrajine, Moldavije i Litvanije, a Ministarstvo unutrašnjih poslova u Berlinu je upozorilo da bi građani koji ističu simbol „Z“ mogli da budu podvrgnuti krivičnoj odgovornosti.

link

hardkor nacionalista i patriota...prvo DSS, pa onda SNS...napredni radikal...cetnik, a mozda samo lopiger...lopinger u sluzbi, jos veceg lopingera AV

vučji čopor

Legenda
Poruka
59.946
Слово Z су први пут употребили Грци у време пуковничке диктатуре када су убили Ламбракиса. Значење је " још живи !" Коста Гаврас је направио и епохални филм са тим насловом.Ни пуковницима није помогло што су га манијачки брисали са зидова , па се не може да очекује ни од Шормаза да буде успешнији.

:hahaha:

1651660761826.jpeg

1651660794786.jpeg

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.414
Слово Z су први пут употребили Грци у време пуковничке диктатуре када су убили Ламбракиса. Значење је " још живи !" Коста Гаврас је направио и епохални филм са тим насловом.Ни пуковницима није помогло што су га манијачки брисали са зидова , па се не може да очекује ни од Шормаза да буде успешнији.

:hahaha:

Pogledajte prilog 1147938

Pogledajte prilog 1147939
DA SMO SRBI KAO PRED KOSOVSKI BOJ ON BI SADA BIO U BUKAGIJE.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.