Šoping centar Forum (Niš)

deichman je jako povoljan i konkuretna sa cenama ne znam da li ste ulazili i gledali ja sam cerkici kupio sandalice kozne za 1700dinara.Ne prodaju oni za dzabe milion pari obuce godisnje.Ja sam sa zenom i cerkicom bio prvog dana na otvaranju i red na kasi je bio 10 m dugacak konstantno
 

Back
Top