sonyericsson k750i

Sta mislite o ovoj temi?????????????

  • Super

  • Dobra

  • Losa

  • Totalno losa


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Nebojsa_PFC

Početnik
Poruka
19
recite mi sta mislite o vom telefonu. recite mi neke bitne karakteristike njegove, i dali je vredan toga da se kupi. mislim se dali da ga uzmem. sve koje sam pitao rekli su mi da je fon ekstra i da ga vredi uzeti. sta vi mislite na to????????? ODGOVORITE
 
Ako mislis na K750i evo ti karakteristike...

Osnovno
Market
Status : Aktuelan
Model : K750i
Mreže : 900Mhz, 1800Mhz, 1900Mhz,
Kućište
Dimenzije : 100x46x21 mm
Težina : 99 grama
Oblik : monoblok,
Antena : interna
Tastatura : numerička,
Baterija
Vrsta : Li-Ion
Kapacitet : 900 mAh
Ostalo
Ostalo : vibracija,
Ekran
Glavni
Tip : TFT
Broj boja : (18-bit) 262.144 boja
Rezolucija : 176x220 piksela
Kamera
Glavna
Orijentacija sočiva : sa zadnje strane
Broj piksela senzora : 2.0 megapiksela
Rezolucija fotografija : (QQVGA) 160x120 piksela, (VGA) 640x480 piksela, 1632x1224 piksela,
Rezolucija videa : (subQCIF) 128x96 piksela, (QCIF) 176x144 piksela,
Ostalo : video zapis, digitalni zoom, blic, autofokus, poklopac sočiva,
Zvuk
Reprodukcija
Zvučnici : mono
Melodije : monofone, polifone,
Format melodija : mp3,
Kanala polifonije : 40
Ostalo : spikerfon, fm radio prijemnik,
Memorija
Interna
Kapacitet : 41 MB
Eksterna
Podržani formati : Memory Stick Duo, Memory Stick Duo Pro,
Uz aparat : 64 MB
Maximalno podržano : 4096 MB
Softver
Operativni
sistem
Vrsta : fabrički
Podržani formati : aac, mp3, 3gp,
Java
Profil : MIDP 2.0
Konfiguracija : CLDC 1.1
Funkcije
Osnovne : kalkulator, kalendar, štoperica, alarm,
Napredne : snimanje glasa,
Komunikacija
Lokal
Kablom na : USB port,
Bežično : infracrveni port, bluetooth,
Udaljeno
Prenos podataka : GSM (9,6 Kb/s), GPRS (115 Kb/s),
WAP pretraživač : 2.0
Email protokoli : POP3, IMAP4, SMTP,
Podržane tehnologije : SMS, EMS, MMS, SyncML,

imgbig.jpg
 
Ukratko moje misljenje:

Fon je super... Ako imas zelju i lovu kupi ga neces se pokajati... Ima ga jedan moj ortak...

Telefon ima extra ekran, melodije, video zapis, kameru... Maskica mu je lepo izradjena, skoro kao kod svakog SE...

Sve u svemu odlican telefon, istina sa malo visokom cenom, ali za taj kvalitet prihvatljivom...
 
Ja mislim da postoji samo jedna jedina NOKIA 6680 a ne neka ;)

Ma 6680 nije los fon, ok/// Ali od 6630 je skuplji i to dosta samo zbog 3g kamere, i boljeg displeja, tj. displeja sa vise boja, koji se na takvoj rezoluciji ekrana i ne primeti bas najbolje... ;)

Po meni je opet K750i bolji o 6680
 
Imam ga nekih 4-5 dana i mogu reći da sam prezadovoljan, u početku sam se nervirao zbog malih i zbijenih dugmića tastature ali za ovih nekoliko dana sam se naviko tj. provalio da je mnogo lakše kad se kuca celom jagodicom prsta ( u početku sam kucao vrhom nokta, jer imam malo veće šake ). Drugih zamerki stvarno nemam, čak sam odlučio da izdvojim još 3000 din. da kupim bolje slušalice ( od W800i - po forumima kažu da su mnogo bolje ).
 
ja sam kupio k750i pre par dana i odusevljen sam sa svim aspektima telefona, jedina zamerka je memorija koju brzo popunim ako stavim mp3 sa kompa koji su svi velike zapremine ( a imam serijsku karticu od 64 mb ). Da ne bi otvarao novu temu, interesuje me koji program da koristim i kako da smanjim mp3 fajlove da zauzimaju manje mesta na kartici i uz pomoc kog programa mogu da na telefonu pustam i vma filmove?
 
Bicu kratak i nadam se - jasan. Imam ovaj telefon nekih 5 meseci i moja saznanja su sledeca : EXTRA. Ali........... Budite vrlo oprezni, kupite iskljucivo fon koji nije skinut sa mreze, verujte mi, dao bih 50 evra vise za orig. fon. Par ljudi koji ga imaju se zali na njega ali svi su sa vodafona, tim, orange i sl. Moj je original(da se razumemo - kupljen u Srbiji kod sumnjivih prodavaca po normalnoj ceni, imao sam srece, sta li...?). Elem, ovo mi je prvi tel. u zivotu koji radi perfektno ma sta da mu zadam, ne ponasa se kao Windows(znate ono - error...)(_(|"?L svaki cas). Dakle, paznja i uzivajte. GPRS, MMS, mini opera, kamera,...ma, sve radi PERFEKTNO.
 
Ma to su isti telefoni ljudi,samo je stvar do softvera koji se u njima nalazi a koji je UVEK pozeljno da je original,jer nema gluposti operatera koji ga je davao uz neki paket,samim tim ima vise interne memorije,a i operateri redje izbacuju novije verzije softvera pa se mozete nacekati dok izadje novija verzija ako radite update preko SEUS-a!!
Znaci kupite bilo koji K750,ali mu nabacite cist SE softver!!
Pozdrav 8)
 
NE,kosta 0 evrica ako to hoce da ti odrade u okviru garancije jer si kupio telefon kod njih (bar 90% njih hoce) a ako naletite na onih 10% skrtica koji bi sve da naplate,onda ce vas kostati 10 eura,a samo flesovanje Symbian smartphonova je skuplje i ide do 20 eura,a K750 to nije!!
Pozdrav 8)
 

Back
Top