Sony Ericsson K300i

gost 42348

Poznat
Poruka
7.267
Да ли неко зна где може да се набави софтвер за овај телефон? И да ли знате неки линк где могу да га скинем са Интернета?
Унапред захвална!
 
Покушавам да пребацим слике са мобилног телефона. Набавила сам Kingsun KS-959 Infrared Adapter. Међутим, компјутер аутоматски види тај кабал, али када приближим телефон, не препознаје га, тј. не види га. Добила сам неки софтвер уз њега, али не помаже.
 
Nije to do infrareda, jednostavno k300, k500 nece da komuniciraju preko infrareda sa racunarom ( prijavi da pronadje telefon ali ga svakih 5 sec. izgubi). Trebala si uzeti obican usb kabal za sonyericsson, tu imas na cd-u file manager koji radi ok, provereno.
 
Nije tacno, ja sam nekoliko K500i uspesno povezao sa kompom preko infrareda, (doduse K300i nisam probao), problem je u infraredu, a mozda je cak i u kompu. Sto kupujete kineske infraredove?
Infra red poznatih proizvodjaca su za 200-300 dinara skuplji od kineskih, a bolji milion puta!
 
Vidi ja sam probao K300i i radi savrseno, u pitanju je podesavanje brzine infrared-a, to ces uraditi na sledeci nacin: kliknes desnim dugmetom na MyComputer i izaberes properties, zatim u tom prozoru kliknes u gornjem delu na Hardware pa zatim na dugme Device Manager, u prozoru koji se otvori kliknes na plusic pored naziva Infra red devices, tu ces videti svoj uredjaj zatim desni klik na njega otvorice ti novi prozor, gde u gornjem delu kliknes na advance i tun ces sa desne strane videti padajucu listu kliknes na nju i izaberes broj 9600, mora da radi veruj mi, mene svi telefoni zezaju zbog toga, cak i nokije... ;-)
 
Pozdrav iz Slovenije,ovde je neka akcija pa za iste pare mogu da uzmem:
1.Sony-Ericsson K300i
2.Nokia 6030
3.Siemens CL 75
Čitao sam malo na netu o karakteristikama ali jos uvek ne mogu da se odlučim.
Ako neko ima iskustvo sa nekim od ovih telefona,molim za savet-predlog.

Pozdrav svima!
 
U redu je sada (nisam imao ikone na ekranu file menager, t-zona,....itd...).


Uzeo sam usb kabl, instalirao ga (uz cd koji sam dobio) sada skidam file manager sa net-a da li ce to biti dovoljno da ga povezem sa pc (uz telefon nisam dobio cd ne znam da li treba neki driver za njega da bi ga racunar prepoznao, ako treba molim vas za naziv ili adresu gde se moze skinuti).
 

Back
Top