Solitary (wo)man

Ko je bre sam?
Svi smo ovde u vezama a i ako smo bez veze :) to je samo zato jer smo u pauzi izmedju veza.
Inache imamo stotine obozavateljki/obozavalaca i mozemo da se sexamo svaki dan, al' necemo da se troshimo
 
Ne, mogu da skapiram da se zove ISPRAĆAJ, pa da ustvari ispraćaju staru godinu koja im je možda bila lepa ili da kažu - hajde u tri lepe i ne vraćaj se više... ali dočekivanje totalno gubi smisao. Ja više ništa ne dočekujem.
Što sam dočekala - dočekala.
 
Razocarenje u ljubav? Razocarenje u prijatelje? Razocarenje u sebe?

Zasto si sam(a)?

izgleda da tako najbolje funkcionishem, sama...:D ne, nema razocharenja tamo gde nema nerealnih ochekivanja... a shto se prijatelja tiche tu je sve ok, jedino shto bi volela da su neki od njih blize, odnosno, da ih chesce vidjam...:)
 
Zasto si sam(a)?
Zato sto mi se vec neko vrijeme niko ne dopada toliko da bih bila sa njim...

Prije par veceri, izadjem sa jednim tipom, i sve super, zanimljiv je, zabavan, obrazovan, duhovit, bla, bla... Bas sam se lijepo osjecala u njegovom drustvu... Dok nije poceo da me ljubi po vratu... Onda sam se osjecala kao da me pas lize...:?
 
Sa mnom je sve u redu, samo necu vise da uvlacim nikoga u moj licni vrtlog ljubavi i strasti i zanosa. I u krug kako vukodlaka tako i onih koji imaju koeficijent inteligencije preko 180. Ko ima koeficijent inteligencije od 80 do 120 on je prosecno inteligentan. Ko ima koeficijent inteligencije preko 120 on je natprosecno inteligentan.A ko ima preko 180 on je lud.
 
Sa mnom je sve u redu, samo necu vise da uvlacim nikoga u moj licni vrtlog ljubavi i strasti i zanosa. I u krug kako vukodlaka tako i onih koji imaju koeficijent inteligencije preko 180. Ko ima koeficijent inteligencije od 80 do 120 on je prosecno inteligentan. Ko ima koeficijent inteligencije preko 120 on je natprosecno inteligentan.A ko ima preko 180 on je lud.

pa nebi se bas slozio:)
 

Back
Top