Solitary (wo)man

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Ne, mogu da skapiram da se zove ISPRAĆAJ, pa da ustvari ispraćaju staru godinu koja im je možda bila lepa ili da kažu - hajde u tri lepe i ne vraćaj se više... ali dočekivanje totalno gubi smisao. Ja više ništa ne dočekujem.
Što sam dočekala - dočekala.

topmodelsica

Elita
Poruka
18.197
Sa mnom je sve u redu, samo necu vise da uvlacim nikoga u moj licni vrtlog ljubavi i strasti i zanosa. I u krug kako vukodlaka tako i onih koji imaju koeficijent inteligencije preko 180. Ko ima koeficijent inteligencije od 80 do 120 on je prosecno inteligentan. Ko ima koeficijent inteligencije preko 120 on je natprosecno inteligentan.A ko ima preko 180 on je lud.

black.dragon

Elita
Banovan
Poruka
18.738
Sa mnom je sve u redu, samo necu vise da uvlacim nikoga u moj licni vrtlog ljubavi i strasti i zanosa. I u krug kako vukodlaka tako i onih koji imaju koeficijent inteligencije preko 180. Ko ima koeficijent inteligencije od 80 do 120 on je prosecno inteligentan. Ko ima koeficijent inteligencije preko 120 on je natprosecno inteligentan.A ko ima preko 180 on je lud.

pa nebi se bas slozio:)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.