Šok - Đorđević dobio otkaz!

Smartanabil

Buduća legenda
Poruka
29.302
1607441171642.png


Aleksandar Đorđević više nije trener Virtus Bolonje!

Ova vest stiže iz Italije, iz više pouzdanih izvora, a dolazi samo dan nakon što je bivši selektor Srbije zaradio isključenje zbog oštre reakcije na račun sudija na meču protiv Sasarija.

Ubrzo je ovu vest potvrdio i italijanski klub uz napomenu da Virtus napušta i njegov stručni štab, odnosno Goran Bjedov i Mladen Mihajlović.

Virtus se zahvalio svima na saradnji i poželeo im sreću u daljoj karijeri.

Podsetimo, Đorđević je pre dolaska u Bolonju vodio našu reprezentaciju, a usput je trenirao i Bajern Minhen.

Na početku trenerske karijere vodio je Olimpiju Milano i Beneton.

https://www.sportske.net/vest/kosarka/sok-djordjevic-dobio-otkaz-426431.html
 
Kosa...ali nije samo to a i nije bitno za priču. Njemu fali znanja da bi bio dobar trener. Dobio je preskupu igračku a rezultat su 4 uzastopna (mislim) poraza u Italijanskoj ligi i to na svom terenu. U ni jednom klubu koji je vodio (Bajern, Oli) a evo i ovde se nije zadržao duže. Ako sam ja amater i navijač, ljudi koji su ga pedaliurali su znalci svog posla.
 
Kosa...ali nije samo to a i nije bitno za priču. Njemu fali znanja da bi bio dobar trener. Dobio je preskupu igračku a rezultat su 4 uzastopna (mislim) poraza u Italijanskoj ligi i to na svom terenu. U ni jednom klubu koji je vodio (Bajern, Oli) a evo i ovde se nije zadržao duže. Ako sam ja amater i navijač, ljudi koji su ga pedaliurali su znalci svog posla.
Meni se svidelo kako je vodio Srbiju pa zato me zacudio ovaj otkaz (koji su ponistili)
 

Back
Top