Šok čeda je radikal?

pare dala drzava za resavanje stambenog pitanja svojih cinovnika isto kao sto je dala zah iljade drugih.

druga stvar i i nikolic i vucic su ostali bez tih stanova jer su im demokrate razrezale porez na ekstraprofit u skoro istom iznosu vrednosti tih stanova na trzistu.

sve u svemu radikali nisu nista ukrali:

- stanove im je dodelila nadlezna stambena komisija
- ako je bilo neregularnosti zasto niko iz te komisije nije krivicno odgovarao
- posle razrezivanja poreza na ekstra profit vratili su drzavi sav novac koja im je ova dala u vrednosti stana


trece ako hocete da pricate o tim stanovima vi otvorite posebnu temu o tome a ne trolujte ovu temu o cedi jovanovicu i njegovim lopovlucima i bogatstvu.

zakljucak: radikali nisu nista ukrali, drzava je na kraju cak i profitirala jer su u muedjuvremenu cene kvadrata nekretnina porasle.

naravno cim se progovori o demokratskim lopinama banditima i sabanima oni odma vade iz naftalina ove stanove da bi prikazali kako su eto svi lopovi a ne samo oni.

vec davno poznata demokratska lopovska taktika zvana "drste lopova"
 
tih stanova na trzistu.

sve u svemu radikali nisu nista ukrali:

- stanove im je dodelila nadlezna stambena komisija
- ako je bilo neregularnosti zasto niko iz te komisije nije krivicno odgovarao
- posle razrezivanja poreza na ekstra profit vratili su drzavi sav novac koja im je ova dala u vrednosti stana

evo sažalio sam se :lol:
sve regularno, a oni ostadoše bez stanova:lol:
mislim da grešiš, vučić nije prodao stan da bi platio porez.
Toma jeste prodao i platio, ali je ubrzo kupio dva. Veća i duplo skuplja.
pošteno:-D
 
malo si se zayebo oko taktike:lol:
Prvi, dakle iskonski, lopovi su radikali.
Oni su prvi počeli da viču drž'te lopova8)
I gle čuda: ne u'vatiše ni jednog:lol:

radikali ne mogu da uhvate demokratske lopove zato sto nisu vlast.

vlast kontrolise sudove i policiju a radikali su opozicija.

ako vecina gradjana ove zemlje poveri svoje poverenje radikalima oni ce , siguran sam, u buvare potrpati sve demokratske lopine.

ko zna dellboy , mozda i ti dopadnes robije. ko zna sta si sve krao i muvao tamo u OO DS Zemuna. Vi ste tamo veliki pljackasi i kriminalci
 
radikali ne mogu da uhvate demokratske lopove zato sto nisu vlast.

vlast kontrolise sudove i policiju a radikali su opozicija.

ako vecina gradjana ove zemlje poveri svoje poverenje radikalima oni ce , siguran sam, u buvare potrpati sve demokratske lopine.

ko zna dellboy , mozda i ti dopadnes robije. ko zna sta si sve krao i muvao tamo u OO DS Zemuna. Vi ste tamo veliki pljackasi i kriminalci

U OO DS Zemuna sam kročio koliko i ti u EU,znači nikad:lol:

i mani me radikalskog poštenja, previše takvih lopurdi imam u komšiluku da bi me ti iz pizdića ubedjivao u suprotno:-D
 
Леп крај је изабрао. У истој улици кућу имају и браћа Крсмановић.
Испред њихове куће је постављен лежећи полицајац, иако у близини нема школе.
 
vise puta sam prolazio pored cedine kuce , jer sa prijatejima cesto navratim u restoran balkan ekspres koji se nalazi u blizini pomenute kuce. veoma lepa kuca sa ogromnim placom od 56 ari i izlazom na dunav . samo plac vredi par miliona eura.

odakle mu pare za tako nesto sta mislite?

covek nema jednog dana radnog staza?
 
Imate li vi izvod iz zemljišnih knjiga, kupoprodajni ugovor, bilo koji dokument o vlasništvu? Ako imate pokažite, a ako ne, onda s tim brojem ''Kurira'' možete obrisati znate već šta. Kao i s većinom ostalih. Znate li ono predratno pitanje, ako se na hrvatskom sudija kaže sudac, kako se ono kaže kurir?

Neki izgleda nisu razumeli kad sam prošli put pitao ovo što ću i sad, ili se dobro prave ludi pa ću da ponovim. Jedna stvar mi nije jasna: Čeda ima oko 6 puta manje poslanika od radikala, a otprilike 4 puta manje od DS. Bez Čanka ne bi ni ušao u parlament. Nijedna sondaža (bar od ovih što sam pratio) mu ne pokazuje bitno veću podršku od te koju je imao na poslednjim izborima. Njegovih uopšte nema na državnim funkcijama, za razliku od G 17 recimo koja s malo većom podrškom odlučuje o veoma bitnim stvarima. Pa zašto se onda pobogu toliko bojite tog Čede? O njemu lažete više nego o svima ostalima zajedno! Patološki strah, ja ne vidim drugi razlog.
 
Imate li vi izvod iz zemljišnih knjiga, kupoprodajni ugovor, bilo koji dokument o vlasništvu? Ako imate pokažite, a ako ne, onda s tim brojem ''Kurira'' možete obrisati znate već šta. Kao i s većinom ostalih. Znate li ono predratno pitanje, ako se na hrvatskom sudija kaže sudac, kako se ono kaže kurir?

Neki izgleda nisu razumeli kad sam prošli put pitao ovo što ću i sad, ili se dobro prave ludi pa ću da ponovim. Jedna stvar mi nije jasna: Čeda ima oko 6 puta manje poslanika od radikala, a otprilike 4 puta manje od DS. Bez Čanka ne bi ni ušao u parlament. Nijedna sondaža (bar od ovih što sam pratio) mu ne pokazuje bitno veću podršku od te koju je imao na poslednjim izborima. Njegovih uopšte nema na državnim funkcijama, za razliku od G 17 recimo koja s malo većom podrškom odlučuje o veoma bitnim stvarima. Pa zašto se onda pobogu toliko bojite tog Čede? O njemu lažete više nego o svima ostalima zajedno! Patološki strah, ja ne vidim drugi razlog.


nisu spremni da čuju istinu, koja, obično "boli"
lepo su se ušuškali u radikalske patriJotske laži, pa još kurir. koji to "pothranjuje"i održava ih u stanju konstantnog slepila.

Večeras u istom društvu, ista tema, isti ljudi, iz istih "pouzdanih izvora"valjaju neku otužnu, deplasiranu priču, samo sad ne o Vuku već o Čedi
Poražavajuće koliko su ljudu ostali "zarobljeni u sopstvenoj "pameti"Ni malo nisu naučili posle 20 godina, ni jednog trenutka ne priznaju svoju grešku, izborom Miloševića i brzih pruga, švedskog standarda.............tada su im neprijatelji bili Genšer, nemci, slovenci i naravno Vuk
Danas je to Amerika, Čeda i naravno "provereni" "osvedočeni" neprijatelji srBskog naroda SLOVENCI
strašno i beznadežno
 
Sa Čedom je sve moguće. Kad pogledaš, svi njegovi pajtosi su krimosi. Ako mu neko i podmeće petarde pod džip, valjda ne mislite da su radikali ili SPS ?!

Kurir ?! Pa što ne demnatuje, što ih ne tuži ? :shock:
 

Back
Top