Quantcast

softver za DVD - postoji li?

pingvin02

Početnik
Poruka
39
Da li DVD uopšte ima softver ? Imam kućno kino LG koje ima džek za USB. Problem je što DVD sa USB-a učitava samo slike i muziku. Uopšte ne prepoznaje filmove ili crtiće. Da li postoji način da se to promjeni jer mnogo je lakše film prebaciti na USB nego stalno snimati i brisati diskove. :grudvanje2:

DeMikelis

Ističe se
Poruka
2.158
Da li DVD uopšte ima softver ? Imam kućno kino LG koje ima džek za USB. Problem je što DVD sa USB-a učitava samo slike i muziku. Uopšte ne prepoznaje filmove ili crtiće. Da li postoji način da se to promjeni jer mnogo je lakše film prebaciti na USB nego stalno snimati i brisati diskove. :grudvanje2:
Питање је шта твој DVD подржава од видео формата, а нарочито шта може да пусти са USB-a. Погледај шта пише у спецификацијама за тај плејер.

pingvin02

Početnik
Poruka
39
Питање је шtа твој DVD подржава од видео формата, а нарочито шта може да пусти са USB-a. Погледај шта пише у спецификацијама за тај плејер.
Problem i jeste u tome što o USB-u ne piše skoro ništa. Što se tiče DVD-a, on učitava silu formata ali na žalost sve samo sa diskova.

Don Corleone

Primećen član
Poruka
516
Ja sam imao isti problem, pa sam malo ceprkao i postavio slicno pitranje na forumu, samo sto sam umesto usb-a rekao cd, tebi su potrebni fajlovi : .ifo , .bup , i .vob .Treba ti program ConvertXtoDVD 4 , taj program se placa mada ako si sposoban da ga skines sa licencom onda se ne placa, uz pomoc tog programa prebacujes fajlove iz avi u ifo fajlove, kad ga konvertujes nemoj da ga rezes na cd nego ga sacuvaj to sto si konvertovao, i idi u folder koji ce ti program sam napraviti u my documents -u i to prebaci u jedan folder u usb , i to je to.

Nadam se da imas usb sa vise od 4Gb jer kad se konvertuje film ce tolko iznositi otprilike.
Predlazem da bolje da narezes na cd nego da se mucis as usb-om

DeMikelis

Ističe se
Poruka
2.158
А који је тачно модел тог DVD Playera?

И да, неки од DVD формата ће сигурно отворити и са USB-a, за остало мрка капа, само што ти је онда потребан USB већег капацитета, ко што рече @MAREKNIN.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.