Soba

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da imate mogucnosti da li bi napravili sobu samo za sex? Onako da ima poseban krevet namestaj i svetla?
Meni sex pod crvenim svetlima daje opasan filing.

Moram priznati da kao musko volim imati filing kao da sam s kurvom profesionalkom a posto cura s kojom bi imao sex to nije, to crveno svetlo bi mi dalo taj filing, a verovatno i njoj da sam zigolo.
 
eh evo ja prva (valjda) da odgovorim na ovu temu....
Iskreno volela bih da imam takvu sobu da je super opremljena za sex,..znaci mirisljave svece,..aroma,crveno svetlo super muzika....i vutra :)
 
Samantha Jouns:
eh evo ja prva (valjda) da odgovorim na ovu temu....
Iskreno volela bih da imam takvu sobu da je super opremljena za sex,..znaci mirisljave svece,..aroma,crveno svetlo super muzika....i vutra :)


E kad me vec vuces za jezik. Ja nisam ljubitelj vutre ali bi zato mogao jedan autoput ocistiti.
(koks)
 
Meni se svidja Marlonov ukus!

Sve ono kao vodeni krevet, pokretni krevet, kavezi, ljuljaske, spravice,jakuzi, bazen...
kad malo bolje razmislim meni bi trebao hangar a ne sobica! :)
 
sinnke:
Da imate mogucnosti da li bi napravili sobu samo za sex? Onako da ima poseban krevet namestaj i svetla?
Meni sex pod crvenim svetlima daje opasan filing.

Moram priznati da kao musko volim imati filing kao da sam s kurvom profesionalkom a posto cura s kojom bi imao sex to nije, to crveno svetlo bi mi dalo taj filing, a verovatno i njoj da sam zigolo.

kad nadješ pravu devojku, imaćeš i pravi feeling8-)
 
Pa kad bih imala kucu od 20 soba, sto da ne.
I ne samo jednu, vec vise, svaku sa posebnom temom - pocev od kamenog doba :-D preko mracnog srednjeg veka, pa sve do tamo neke daleke buducnosti... :-D
 
zelenooka:
Pa kako ne bi bilo? Kad svaki put imas drugaciji ambijent, kostim :-D i vec sta ti ja znam sta, kao da si svaki put sa drugom osobom. :-D


To da e vidis nije mi to palo na pamet. Sad si vec na vecoj poziciji kod mene. Imas jos malo priliku i doci u moje odaje.
 
Sily:
Meni se svidja Marlonov ukus!

Sve ono kao vodeni krevet, pokretni krevet, kavezi, ljuljaske, spravice,jakuzi, bazen...
kad malo bolje razmislim meni bi trebao hangar a ne sobica! :)

Ma nije to moj ukus to su neophodni rekviziti...A ti se bre izjasni jel si male il' female? Cas pises kao tetka a cas kao teca :lol:
 

Back
Top