SNS ubedljivo ispred DS!

  • Začetnik teme Začetnik teme lav8
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lav8

Poznat
Poruka
8.133
Strateški marketing: SNS ubedljivo ispred DS!

Za naprednjake bi danas glasalo 38,9 odsto opredeljenih birača, a za DS 23,5 odsto. Cenzus bi prešli još koalicija SPS-PUPS, zatim SRS, LDP i DSS. Dinkić i sa regionima ispod 5 odsto!!!


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...teški+marketing:+SNS+ubedljivo+ispred+DS.html

.............................................


Gotovi su!!!:whistling:

Dosao je kraj lopovsko-banditskoj vlasti koja je za ove tri godine o jadu zabavila celu drzavu,pokrala sve sto je mogla,ponizila sve sto je mogla!

Da je srece,DS zabraniti kao partiju lopova i bandita,sve im oduzeti,izvesti ih pred sud i po kratkom postupku na dugogodisnju robiju!
 
E druze druze ! Pa svi su oni ista bagra, samo imaju drugaciju demagogiju. Ne treba da te raduje uopste to sto *******i neradnik i prodani srednjoskolac imaju prednost u odnocu na zute- potpuno su isti ako ne i gori! Njihov je zadatak da zadaju kljucan udarac Srbiji koja je na kolenima!
 
Колико све те агенције и медији раде за СНС гаде ми се. Треба пустити Шешеља или да он барем позове Тому ил Вучића за сведоке одбране.
 
Strateški marketing: SNS ubedljivo ispred DS!

Za naprednjake bi danas glasalo 38,9 odsto opredeljenih birača, a za DS 23,5 odsto. Cenzus bi prešli još koalicija SPS-PUPS, zatim SRS, LDP i DSS. Dinkić i sa regionima ispod 5 odsto!!!


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...teški+marketing:+SNS+ubedljivo+ispred+DS.html

.............................................


Gotovi su!!!:whistling:

Dosao je kraj lopovsko-banditskoj vlasti koja je za ove tri godine o jadu zabavila celu drzavu,pokrala sve sto je mogla,ponizila sve sto je mogla!

Da je srece,DS zabraniti kao partiju lopova i bandita,sve im oduzeti,izvesti ih pred sud i po kratkom postupku na dugogodisnju robiju!

I'm glad to hear that! All Serbian enemies hope that SNS will rule and destroy Serbia with its nationalist and pro-Russian populist lies and phantasms. Prepare yourself for Russian slavery and humiliation and forget about Kosovo and Republika Srpska.

:bye:
 
Za naprednjake bi danas glasalo 38,9 odsto opredeljenih birača, a za DS 23,5 odsto. Cenzus bi prešli još koalicija SPS-PUPS, zatim SRS, LDP i DSS. Dinkić i sa regionima ispod 5 odsto!!!

Dosao je kraj lopovsko-banditskoj vlasti koja je za ove tri godine o jadu zabavila celu drzavu,pokrala sve sto je mogla,ponizila sve sto je mogla!

Da je srece,DS zabraniti kao partiju lopova i bandita,sve im oduzeti,izvesti ih pred sud i po kratkom postupku na dugogodisnju robiju!

i ti kao mislish da su naprednjaci kadar to da izvedu
pa oni da dokayu evropski put abolirali bi bin ladena i stavili ga ko pocasnog gradjanina tamo neke jagodine ili tome slicno a da se ni ne prica kako bi im legli tajkunski talovi

narod srbije nikad ne bira za vec uvek protiv ali je uvek ista pricha sjashe kurta uzjase murta

ti naprednjaci su tako ziljav jedan cirkus da je to nechuveno sve gola kuka do motike od grobara do onog malog iz kraja shto im lepi letke

ko treba da nam donese bolje sutra bojim se da ce sutra biti gore od danas ako je to uopste moguce..
 
Poslednja izmena od moderatora:
I'm glad to hear that! All Serbian enemies hope that SNS will rule and destroy Serbia with its nationalist and pro-Russian populist lies and phantasms. Prepare yourself for Russian slavery and humiliation and forget about Kosovo and Republika Srpska.

:bye:


These Serbian enemies should first learn the fact that there aren't any honest pro Russian political forces in Serbia.
 
Razliciti su podaci za Vojvodinu gde je DS jaci nego u ostatku zemlje plus imaju jakog saveznika u Ligi koja redovno prelazi cenzus dok NS prakticno ne postoji u Vojvodini plus SVM sa svojih 6,7 % .

Nece biti lako u saradnji ta dva nivoa vlasti, ako zuti ostanu na pozicijama u Vojvodini gde je mesoviti sistem koji ide na njihovu vodenicu...jedino ako se republicki i pokrajinski izbori ne odrze istovremeno...pa u drugom krugu za poslanike za skupstinu Vojvodine ljudi ne glasaju za najjaceg u Srbiji po inerciji, SNS.
 
I DSS-ovih 10% i eto batice apsolutne vecine!:whistling:

Mnogo se izvinjavam, ali bez Velje to moze da bude samo pusti san.

Nego, da se posvetim uvodnom postu:
SNS sada ima izvesnu popularnost, posle svog napada na sredstva informisanja koje su mogli da izvedu.
DS se opet jedva oglasava. Sacekati dok DS krene u kampanju, onda ce brojevi da budu drugaciji. Imace svakako i Dinkica, koji sam ne prelazi cenzus, ali koji je lep dodatak, pa jos Ljajic, SPO... Nije caka sto su pojedinacno slabi, nego je caka da dok se sve to sabere, to bude mnogo.

p.s. suska se da su izbori tek marta :per:
p.p.s. zar nisu jos uvek svi naucili da Dinkic redovno ima 2%, a na izborima 7-8 ? to se ponavlja vise puta
 
Strateški marketing: SNS ubedljivo ispred DS!

Za naprednjake bi danas glasalo 38,9 odsto opredeljenih birača, a za DS 23,5 odsto. Cenzus bi prešli još koalicija SPS-PUPS, zatim SRS, LDP i DSS. Dinkić i sa regionima ispod 5 odsto!!!


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...teški+marketing:+SNS+ubedljivo+ispred+DS.html

.............................................


Gotovi su!!!:whistling:

Dosao je kraj lopovsko-banditskoj vlasti koja je za ove tri godine o jadu zabavila celu drzavu,pokrala sve sto je mogla,ponizila sve sto je mogla!

Da je srece,DS zabraniti kao partiju lopova i bandita,sve im oduzeti,izvesti ih pred sud i po kratkom postupku na dugogodisnju robiju!

23,5 odsto??? Pa ko to jos veruje DSu? Nije valjda moguce da je toliki procenat retarda u Srbiji? Ne mogu da verujem.
 
Dobra vest je sto je DS pada polako. To rast SNS-a mozda nije najsrecnije resenje, ali je MANJE ZLO.Tada cemo barem stagnirati, ovako sa zutima vecina propada.

DS je barem partija koja je stabilno na jednom programu.

Sa SNS, ko zna... Ko moze da mi odgovori na ovo:
Koliko juce, imali smo Nikolica u SRS
Danas imamo Nikolica u SNS
Sutra? Pa ne postoji stvar koju on nije pogazio. Jel se seca Mladica? Karadzica? Izdao je sefa stranke, patriotizmom se bavi tek toliko da publika ne pomisli da je presao u DS...

Mozda DS nije savrsen, ali SNS je totalna havarija. Oni bi da im neko drugi zavrsi posao, a oni da vladaju.
Cak i ovi protesti - sta je rezultat? Kao, nece da obustavi strajk dok ne dobije izbore... I? Jedno gromoglasno - nista. Suska se o izborima u martu. Mislim, ko moze da zivi sa takvim Nikolicem, neka mu bude, sloboda misnjenja je zagarantovana.
Jel smo zaboravili sta je bilo pre samo 15 dana?!?!?!?
 
I to jos DS-funkcioneri koji su drzavnici konstantno imaju licnu promociju na svim televizijama, gde se kao prikazuje kako se radi, i kako je njima stalo do gradjana, a trose drzavni novac za promociju stranke. Oni kad se obracaju javnosti, nikad se ne zna jel u svojstvu vojnika DS-a ili "drzavnika". Njima kampanja i ne treba.
A Dinkic je posebna prica, na autobuskim stajalistima na panoima koji su vlasnistvo grada i opstina vizuelni identitet njegove stranke.Sve se bojim da je to on licno platio.
 
I to jos DS-funkcioneri koji su drzavnici konstantno imaju licnu promociju na svim televizijama, gde se kao prikazuje kako se radi, i kako je njima stalo do gradjana, a trose drzavni novac za promociju stranke. Oni kad se obracaju javnosti, nikad se ne zna jel u svojstvu vojnika DS-a ili "drzavnika". Njima kampanja i ne treba.
A Dinkic je posebna prica, na autobuskim stajalistima na panoima koji su vlasnistvo grada i opstina vizuelni identitet njegove stranke.Sve se bojim da je to on licno platio.

Slazem se da je vlast daleko od onoga sto ja smatram da bi tebalo da bude. Ali oni su bar predvidljivi.

Opozicija je... ne znam sta ce sutra sa njima da bude, a kamoli buducnost. Plus, ako slucajno bude trebala da se napravi koalicija SNS, DSS, SRS...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top