SNS: Tadic i ostatak DS rezima IDU NA ROBIJU ako prodaju Telekom!

Тихи

Starosedelac
Poruka
193.903
SNS: Skandalozna prodaja Telekoma
Izvor: Beta

Beograd -- Srpska napredna stranka najavila je krivične prijave protiv svih čelnika vlasti koji učestvuju u, kako se navodi, protivpravnoj prodaji Telekoma Srbije.


Zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić je rekao da plan da se pod ovim uslovima proda Telekom nije samo pitanje političke odluke, već i "drastičnog kršenja propisa Srbije".

Vučić je podsetio da je Vlada Srbije u tenderskim uslovima navela da je minimalna cena za prodaju Telekoma Srbije 1,4 milijarde evra, a sada nastavlja pregovore sa Telekomom Austrije iako ta firma nije ponudila dovoljno novca, već je obećala da će razliku obezbediti kroz investicije.

"Kada jednom prodate firmu, vi više ne možete da kontrolišete da li će neko investirati taj novac ili ne", ocenio je Vučić i zapitao zbog čega se ne pregovara sa drugim firmama, poput Dojče telekoma, jer ni te firme nisu ispunile tenderske uslove.

Prema njegovoj oceni, vlast planira da protivpravno nastavi pregovore sa Austrijancima jer, kako je ocenio, očajnički želi da obezbedi još para da bi pred izbore pokušala da pribavi još neki glas građana.

On nije precizirao protiv koga iz vlasti će biti podnete krivične prijave, ali je rekao da će njima biti obuhvaćeni svi za koje postoji osnov, čak i premijer Srbije Mirko Cvetković.

"Mi ćemo podneti prijave, a tužilaštvo koje je u našoj zemlji samostalno, će o tome odlučiti, kao i naše pravosudje koje je u svetu poznato po svojoj nezavisnosti", rekao je Vučić.

Vučić je kritikovao ekonomsku politiku Vlade i naveo da je inflacija u Srbiji 10,6 odsto, što je najveća stopa u Evropi. Na drugom mestu u Evropi po inflaciji, kako je rekao Vučić, nalazi se Albanijam sa 3,6 odsto.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=12&nav_id=505691

Konacno nesto konkretno i od SNS-a

znaci SNS obecava narodu ROBIJU ZA BORISA TADICA I OSTALE PRIPADNIKE KVISLINSKOG ANTISRPSKOG REZIMA BORISA TADICA u slucaju da prodaju Telekom Srbije bilo kome

Odlicna vest

SPREMITE SE DEMOKRATE ROBIJA VAM NE GINE
 
TADICU

tadic.jpg


NE GINE TI

prison.jpg


ostatak zivota cim izgubis vlast provesces kao NECIJA DEVOJCICA u Zabeli :super:
 
Voz stigao na vreme, mašinovođa izvršio samoubistvo

0
digg


Tragično okončan prvi slučaj tačnog dolaska voza
BEOGRAD, 9. april 2011. – Voz koji je juče sa stanice u Baru pošao u 12:40 pristigao je u Beograd tačno u 22:07 kao što je redom vožnje i planirano. Ova istorijska vožnja okončana je pucnjem kojim je nesrećni mašinovođa Živorad Momčilović (49), sebi oduzeo život.
Živorad se sa takvim slučajem u svojoj dugogodišnjoj karijeri nikada do sada nije susreo te nije znao kako da se nosi sa gnevom putnika kojima je ovaj rani dolazak na stanicu u Beograd pokvario sve planove.
- Kada smo prošli celu Crnu Goru bez ijednog stajanja dužeg od pola sata, svima je postalo jasno da se nešto čudno dešava. Unapred smo se pripremili za tu pauzu od četiri sata, poneli smo čak dva blokčeta za yamb, ali čekanja drugog voza da prođe kolosek jednostavno nije bilo – sa nevericom priča Živoradov mlađi kolega Balša Dragišić.
-Sada moram da odem sutra na posao, ne mogu šefu da kažem da je voz kasnio. A lepo sam planirao k’o čovek da odmorim ceo dan – besne su reči jednog od putnika koji je želeo da ostane anoniman.
Jedan mladenački par po povratku sa medenog meseca niko nije dočekao na stanici
upravo zbog toga što se njihov povratak očekivao tek u ranim jutarnjim satima. Uplakana mlada nije mogla da govori, ali smo iz poverljivih izvora saznali da je bilo planirano da ih kumovi dočekaju sa trubačima koji su se u vreme dolaska voza tek okupljali u obližnjoj kafani i nisu verovali mladoženji da je voz stigao.
U saopštenju Medija centra Železnica Srbije između ostalog navode da će se ovo Javno preduzeće pobrinuti da se sličan događaj nikada ne ponovi. U istom saopštenju izjavljeno je i saučešće porodici preminulog mašinovođe, a datum komemoracije i sahrane biće naknadno saopšteni.
 
Treba vrh režima da robija i za gomilu drugih stvari , ali u to da će ih Toma i *******i privesti pravdi ,samo poluretardirani desetogodišnji pitomci škole za decu sa posebnim potrebama mogu da veruju.

ekonomski savetnik mahmud busatlija tvrdi da vlada sa telekomom prodaje 3 monopola

monopol na fiksnu telefoniju
monopol na telekomunikacionu infrastrukturu
i monopol na mobilnu telefoniju jer su austrijanci trazili da za 150 miliona evra dodatnih kupe i monopol na mobilnu
 
pa ipak je pozitivno sto makar neko najavljuje robiju za tadica i ostatak zute banke

ja sam razocaran sto radikali ne izlaze sa tom pricom nego dozvoljavaju SNS-u inicijativu koji na osnovu toga im grabi glasove

moraju aktivnije da se ukljuce u politicku svakodnevnicu plase rezim , prete zatvorom robijom i ostalim instrumentima antisrpskom rezimu kvislinga borisa tadiac
 
Toma se samo nada da će ostati nešto od para od tog Telekoma da ih on krcka kad dodje na vlast , a ovo je priča za malu decu . Inače cela ta priča sa cenom i prodajom je verovatno Šaperova marketinška prevara , pošto je taj posao svakako štetan za Srbiju dugoročno i dosta gradjana to zna ,verovatno je da su Austrijanci odmah prihvatili ponudjenu cenu , možda i pre raspisivanja tendera , a da se ovo sada natežu kako bi ispalo da se vlada bori za državni interes i kako šatro neće da da za evro manju cenu , iako je i ta cena premala . Onda će za nedelju -dve kao da se dogovore i da ovi prihvate 1,4milijarde ,pa će da režim to predstavi narodu kao svoj veliki uspeh i rezultat teških pregovora i borbe , i još će malo da im poveća plate i penzije ,da zaboravi da ga uopšte nije ni trebalo prodavati .
 
pa ipak je pozitivno sto makar neko najavljuje robiju za tadica i ostatak zute banke

ja sam razocaran sto radikali ne izlaze sa tom pricom nego dozvoljavaju SNS-u inicijativu koji na osnovu toga im grabi glasove

moraju aktivnije da se ukljuce u politicku svakodnevnicu plase rezim , prete zatvorom robijom i ostalim instrumentima antisrpskom rezimu kvislinga borisa tadiac

Радикалима је постала главна мета СНС. Значи, њима овај режим одговара.

Ебеш ти опозициону странку која не напада режим, већ другу опозициону странку.
 
SNS: Skandalozna prodaja Telekoma
Izvor: Beta

Beograd -- Srpska napredna stranka najavila je krivične prijave protiv svih čelnika vlasti koji učestvuju u, kako se navodi, protivpravnoj prodaji Telekoma Srbije.


Zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić je rekao da plan da se pod ovim uslovima proda Telekom nije samo pitanje političke odluke, već i "drastičnog kršenja propisa Srbije".

Vučić je podsetio da je Vlada Srbije u tenderskim uslovima navela da je minimalna cena za prodaju Telekoma Srbije 1,4 milijarde evra, a sada nastavlja pregovore sa Telekomom Austrije iako ta firma nije ponudila dovoljno novca, već je obećala da će razliku obezbediti kroz investicije.

"Kada jednom prodate firmu, vi više ne možete da kontrolišete da li će neko investirati taj novac ili ne", ocenio je Vučić i zapitao zbog čega se ne pregovara sa drugim firmama, poput Dojče telekoma, jer ni te firme nisu ispunile tenderske uslove.

Prema njegovoj oceni, vlast planira da protivpravno nastavi pregovore sa Austrijancima jer, kako je ocenio, očajnički želi da obezbedi još para da bi pred izbore pokušala da pribavi još neki glas građana.

On nije precizirao protiv koga iz vlasti će biti podnete krivične prijave, ali je rekao da će njima biti obuhvaćeni svi za koje postoji osnov, čak i premijer Srbije Mirko Cvetković.

"Mi ćemo podneti prijave, a tužilaštvo koje je u našoj zemlji samostalno, će o tome odlučiti, kao i naše pravosudje koje je u svetu poznato po svojoj nezavisnosti", rekao je Vučić.

Vučić je kritikovao ekonomsku politiku Vlade i naveo da je inflacija u Srbiji 10,6 odsto, što je najveća stopa u Evropi. Na drugom mestu u Evropi po inflaciji, kako je rekao Vučić, nalazi se Albanijam sa 3,6 odsto.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=12&nav_id=505691

Konacno nesto konkretno i od SNS-a

znaci SNS obecava narodu ROBIJU ZA BORISA TADICA I OSTALE PRIPADNIKE KVISLINSKOG ANTISRPSKOG REZIMA BORISA TADICA u slucaju da prodaju Telekom Srbije bilo kome

Odlicna vest

SPREMITE SE DEMOKRATE ROBIJA VAM NE GINE

ajd nekako.
al da hoce stvarno da zaustavi prodaju telekoma, pravi nacin je da se uzme ruku pod ruku sa celom opozicijom i javno kaze da ce doci do revizije svakog ugovora koji ova vlada nezakonito sklopi.
to ce svakog investitora da otera 1000 km daleko.

sta vrwedi posle da apsis ako je firma prodata.


ametercina
 
SNS: Skandalozna prodaja Telekoma
Izvor: Beta

Beograd -- Srpska napredna stranka najavila je krivične prijave protiv svih čelnika vlasti koji učestvuju u, kako se navodi, protivpravnoj prodaji Telekoma Srbije.


Zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić je rekao da plan da se pod ovim uslovima proda Telekom nije samo pitanje političke odluke, već i "drastičnog kršenja propisa Srbije".

Vučić je podsetio da je Vlada Srbije u tenderskim uslovima navela da je minimalna cena za prodaju Telekoma Srbije 1,4 milijarde evra, a sada nastavlja pregovore sa Telekomom Austrije iako ta firma nije ponudila dovoljno novca, već je obećala da će razliku obezbediti kroz investicije.

"Kada jednom prodate firmu, vi više ne možete da kontrolišete da li će neko investirati taj novac ili ne", ocenio je Vučić i zapitao zbog čega se ne pregovara sa drugim firmama, poput Dojče telekoma, jer ni te firme nisu ispunile tenderske uslove.

Prema njegovoj oceni, vlast planira da protivpravno nastavi pregovore sa Austrijancima jer, kako je ocenio, očajnički želi da obezbedi još para da bi pred izbore pokušala da pribavi još neki glas građana.

On nije precizirao protiv koga iz vlasti će biti podnete krivične prijave, ali je rekao da će njima biti obuhvaćeni svi za koje postoji osnov, čak i premijer Srbije Mirko Cvetković.

"Mi ćemo podneti prijave, a tužilaštvo koje je u našoj zemlji samostalno, će o tome odlučiti, kao i naše pravosudje koje je u svetu poznato po svojoj nezavisnosti", rekao je Vučić.

Vučić je kritikovao ekonomsku politiku Vlade i naveo da je inflacija u Srbiji 10,6 odsto, što je najveća stopa u Evropi. Na drugom mestu u Evropi po inflaciji, kako je rekao Vučić, nalazi se Albanijam sa 3,6 odsto.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=12&nav_id=505691

Konacno nesto konkretno i od SNS-a

znaci SNS obecava narodu ROBIJU ZA BORISA TADICA I OSTALE PRIPADNIKE KVISLINSKOG ANTISRPSKOG REZIMA BORISA TADICA u slucaju da prodaju Telekom Srbije bilo kome

Odlicna vest

SPREMITE SE DEMOKRATE ROBIJA VAM NE GINE

А ти се одлучи више: јеси ли за радикале, или за СНС?
:zper:
 
Treba vrh režima da robija i za gomilu drugih stvari , ali u to da će ih Toma i *******i privesti pravdi ,samo poluretardirani desetogodišnji pitomci škole za decu sa posebnim potrebama mogu da veruju.

Сслажем се - али такође је више него очигледано да са овом продајом Телекома НЕШТО ОПАСНО СМРДИ, јер:

PRODAJA TELEKOMA:


VLADA PRODUŽILA ROK AUSTRIJANCIMA

(12) Utorak, 12. April, 2011.| Autor: Agencija BETA



BEOGRAD - Vlada Srbije je danas do 3. maja produžila rok Telekomu Austrije da poboljša ponudu za kupovinu 51 odsto kapitala Telekoma Srbije. Odluka je doneta na zahteva Telekoma Austrija, saopštila je Vlada.
"Austrijska kompanija je dobila dodatnih 15 dana za dopunu dostavljene dokumentacije i prilagođavanje finansijskog dela ponude uslovima koji su propisani tenderom", navedeno je u saopštenju.
Vlada Srbije je 29. marta za 15 dana Telekomu Austrije produžila rok za poboljšanje ponude za kupovinu Telekoma Srbije. Austrijski Telekom je jedini dostavio ponudu za kupovinu Telekoma Srbije.
Ponuđena je cena od 950 miliona evra za većinsko vlasništvo u srpskom Telekomu i 450 miliona evra za investicije, iako je minimalna utvrđena cena na tenderu bila 1,4 milijarde evra.
 
ajd nekako.
al da hoce stvarno da zaustavi prodaju telekoma, pravi nacin je da se uzme ruku pod ruku sa celom opozicijom i javno kaze da ce doci do revizije svakog ugovora koji ova vlada nezakonito sklopi.
to ce svakog investitora da otera 1000 km daleko.

sta vrwedi posle da apsis ako je firma prodata.


ametercina

па то је рекао још 5ог фебруара...нека знају и купци и продавци Телекома да ће тај уговор бити неважећи и нека се не играју са тим....очигледно жуте лопине нешто то не брине...а и што би кад,поред својих спинера и симпатизера,имају и гомилу шатро опзиционих странака који се баве искључиво нападом на СНС уместио да се придруже тој поруци....на делу јуе свеопшта издаја Србије...од стране власти у саучесништву са делом *опозиције* која се уопште ни не бави са ониме штра власт ради
...
 
па то је рекао још 5ог фебруара...нека знају и купци и продавци Телекома да ће тај уговор бити неважећи и нека се не играју са тим....очигледно жуте лопине нешто то не брине...а и што би кад,поред својих спинера и симпатизера,имају и гомилу шатро опзиционих странака који се баве искључиво нападом на СНС уместио да се придруже тој поруци....на делу јуе свеопшта издаја Србије...од стране власти у саучесништву са делом *опозиције* која се уопште ни не бави са ониме штра власт ради
...

ok, ali vucic sam je neozbiljna faca, tesko da on moze da nekog zesceg investitora dovede u dvoumicu i onda bezaniju.
kao sto rekoh, treba ruku pod ruku sa celom opozicijom, javni proglas, izjava or whatever - da ce svaki ugovor koji ova vlada sklopi pasti pod reviziju.

najbolji nacin da se zaustavi prodaja telekoma.
 
ok, ali vucic sam je neozbiljna faca, tesko da on moze da nekog zesceg investitora dovede u dvoumicu i onda bezaniju.
kao sto rekoh, treba ruku pod ruku sa celom opozicijom, javni proglas, izjava or whatever - da ce svaki ugovor koji ova vlada sklopi pasti pod reviziju.

najbolji nacin da se zaustavi prodaja telekoma.

Kako bre Vučić može da zapreti onima koji ga finansiraju da će im poništavati ugovore i uzimati (nacionalizovati sve jedno )kupljenu imovinu ? Ko kad bi ti tvom šefu koji te drži na nekoj poziciji i plaća po sopstvenoj dobroj volji , pretio kako ćeš mu u neko buduće vreme načiniti ozbiljnu poslovnu štetu , naravno da bi momentalno bio najuren na ulicu.
 
ok, ali vucic sam je neozbiljna faca, tesko da on moze da nekog zesceg investitora dovede u dvoumicu i onda bezaniju.
kao sto rekoh, treba ruku pod ruku sa celom opozicijom, javni proglas, izjava or whatever - da ce svaki ugovor koji ova vlada sklopi pasti pod reviziju.

najbolji nacin da se zaustavi prodaja telekoma.

нема ту озбиљна неозбиљна фаца...то је рекла највећа опозициона партија која изводи народ на улицу да би добила ванредне изборе...свака трансакција у овом тренутку се легитимно може сматрати *непријатељским чином* од стране купца и издајом од стране власти...они су гласно и јасно рекли да ће сваки лош уговор бити поништен...нико није луд да даје паре у таквој ситуацији..да би били оштрији у ставовима морају имати још већу подршку народа,тј концензус око тога а не свакодневне нападе и подметања која долазе са свих страна а понекад највише од те шатро опзиције...зашто се та иста опозиција не изјашњава око тога и прикључује том захтеву напредњака је питање за њих и њихове гласаче...
 
Promene u drzavi mogu se ocekivati samo sa promenom sistema, ali s'obzirom da ni jedna opoziciona stranka ne predlaze to, sve je to onda isti ******.
Samo u slucaju da nekih 10ak hiljada politicara i bizMismena pozatvarate na robiju, oduzmete svu imovinu, a porodice proterate iz drzave i oduzmete drzavljanstva, mogli bi da krenete napred.
Sve ostalo je sviranje qurtzu.
 
Promene u drzavi mogu se ocekivati samo sa promenom sistema, ali s'obzirom da ni jedna opoziciona stranka ne predlaze to, sve je to onda isti ******.
Samo u slucaju da nekih 10ak hiljada politicara i bizMismena pozatvarate na robiju, oduzmete svu imovinu, a porodice proterate iz drzave i oduzmete drzavljanstva, mogli bi da krenete napred.
Sve ostalo je sviranje qurtzu.
To je otpilike to . :ok:
 

Back
Top