SNS (Srpska napredna stranka) ne postoji

RomaniaFan

Ističe se
Banovan
Poruka
2.036
Stranku SNS ne treba smatrati za ozbiljno, to je neozbiljna stranka. Od kad su se oni pojavili u politici ja ih ni ne smatram za ozbiljno. To su ustvari ljudi iz SRS koji nisu bili radikali i koji nisu bili u SRS zato što su radikali nego iz nekog drugog razloga. Takvi su sad članovi SNS.



Ja kad vidim Tomislava Nikolića na televiziji odmah prebacim program, neću ni da ga čujem ma šta on rekao.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Romaniafan je za seselja i za radikale ...ako se ne varam ....

Da, a od kad se Nikolić odvojio iz SRS ja kao član SRS prestao sam da delujem u politici i da nešto preterano pratim politiku. Samo sam posle toga kratko pljuvao Nikolića i tako posle sam išao ponovo malo na sastanke radikala i skidao i cepao Nikolićeve plakate po gradu i uspeo baš sve do jednog da ih skinem u mojoj Kikindi. Bio sam dobio i alat za skidanje plakata iz kancelarije Srpske radikalne stranke i sa uživanjem sam cepao slike sa likom Tomislava Nikolića.
 
Da, a od kad se Nikolić odvojio iz SRS ja kao član SRS prestao sam da delujem u politici i da nešto preterano pratim politiku. Samo sam posle toga kratko pljuvao Nikolića i tako posle sam išao ponovo malo na sastanke radikala i skidao i cepao Nikolićeve plakate po gradu i uspeo baš sve do jednog da ih skinem u mojoj Kikindi. Bio sam dobio i alat za skidanje plakata iz kancelarije Srpske radikalne stranke i sa uživanjem sam cepao slike sa likom Tomislava Nikolića.

Kolka ti je bila dnevnica, nisi valjda radio za dzabe?!
 
Ja sam korisnicu FataMorgen zablokirala još kada je prvi put nešto bezveze i nepovezani pričala ali u citatima vidim da nešto kuka zbog moje prethodne poruke.

Kao prvo - ja napisah naprednjaci a ne glasači naprednjaka. Mislim da se to razlikuje i da je jasno na koga sam mislila ... ako je ona funkcioner SNS pa se našla pogođena meni je stvarno žao ali pošto odlično znam ljude koji popunjavaju fotelje u toj stranci ne mogu ništa nego da ponovim stav da se tamo u Čika Ljubinoj grupisao najgori ljudski ološ i šljam.

Kao drugo - u Srbiji ima oko 6 i nešto miliona upisanih u birački spisak. Kada bi naprednjaci imali podršku 3-4 miliona ljudi samostalno bi formirali većinu a to se, jasno je, neće desiti.
 
Zbog Nikolića i njegove stranke SNS neću više nikad ni izaći na izbore i neću više nikad glasati na izborima. Ako takvu puštaju da se kandiduje - izbore smatram za neozbiljne i zabole me za politiku i izbore. Neću više nikad glasati zbog Nikolića!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da, a od kad se Nikolić odvojio iz SRS ja kao član SRS prestao sam da delujem u politici i da nešto preterano pratim politiku. Samo sam posle toga kratko pljuvao Nikolića i tako posle sam išao ponovo malo na sastanke radikala i skidao i cepao Nikolićeve plakate po gradu i uspeo baš sve do jednog da ih skinem u mojoj Kikindi. Bio sam dobio i alat za skidanje plakata iz kancelarije Srpske radikalne stranke i sa uživanjem sam cepao slike sa likom Tomislava Nikolića.

Ok.A odkud da si tako veliki fan Rumunije ,jel se to odnosi samo na fudbal ili generalno navijas za njih u svim sportovima ....?
 

Back
Top