СНС Србија- Свет лажи и маште

Poruka
8.842
Читајући теме дежурних ботова, што са лажних налога, што из регуларних јазбина, стиче се илузија да је Србија економски тигар, и да изгледа ко Дубаји (пре бомбардовања), да смо на путу Звезданих Граница, где ће бити робота, летећих таксија, супер компјутера и наравно метроа, гондоле и брзих железница. "Србија се гради."
Плате никад веће (наводно), БДП највећи у региону, мало задуживање и повећање пензија. Дошло пролеће, цвета Пионирски Парк и Србија никад јача и стабилнија-ко прасе на леду.

Ако уочите да се буквално све распада од фушераја, од крађе и пљачке, немара и нестручности, ви мрзите Србију јер имате очи.
За затварање фабрика су криви радници јер не желе да раде у израбљивачким условима за бедне плате. Барем тако Вучић вели.
Цене хране, струје, горива никад веће, а куповна моћ никада мања. Пензионери једва састављају крај са крајем, али гласају за Вучића, јер испирање мозга на ТВ-у и пакетић са детерџентом и пасуљем вреди више од части.
Да ли имате пензионере у кући? Како преживљавају? Како видите сопствене издатке, то јест да ли живите боље? Јел можете више да купите?
https://www.facebook.com/reel/975614734798617/?mibextid=ZZyLBr
 
Još ona gleda milke i ferero to tamo kupuje samo elita. Većina kupuje ovo:

1000002989.jpg
1000002990.jpg
 
Читајући теме дежурних ботова, што са лажних налога, што из регуларних јазбина, стиче се илузија да је Србија економски тигар, и да изгледа ко Дубаји (пре бомбардовања), да смо на путу Звезданих Граница, где ће бити робота, летећих таксија, супер компјутера и наравно метроа, гондоле и брзих железница. "Србија се гради."
Плате никад веће (наводно), БДП највећи у региону, мало задуживање и повећање пензија. Дошло пролеће, цвета Пионирски Парк и Србија никад јача и стабилнија-ко прасе на леду.

Ако уочите да се буквално све распада од фушераја, од крађе и пљачке, немара и нестручности, ви мрзите Србију јер имате очи.
За затварање фабрика су криви радници јер не желе да раде у израбљивачким условима за бедне плате. Барем тако Вучић вели.
Цене хране, струје, горива никад веће, а куповна моћ никада мања. Пензионери једва састављају крај са крајем, али гласају за Вучића, јер испирање мозга на ТВ-у и пакетић са детерџентом и пасуљем вреди више од части.
Да ли имате пензионере у кући? Како преживљавају? Како видите сопствене издатке, то јест да ли живите боље? Јел можете више да купите?
https://www.facebook.com/reel/975614734798617/?mibextid=ZZyLBr
Плате веће али мања куповна моћ, тј све поскупело
 
Posle Muslijua tesko da ce i jedno grana ostati da se podlozi oganj, kamoli da se nesto proda.

Naravno.. prvo treba opljačkati sve što ima i reći ljudima a neeee ne može jeftina struja vikendom to je rezervisno samo za one koji se dočepaju radnih viza kod nas (čitaj naša agentura) a vama ostaju zone i par sati nakon ponoći... jeste da se ta struja proizvodi kod vas ali ovi koji su vladali pre bili su neposlušni pa smo mi ulagali novac da ih smaknemo

Nema kod vas proizvodnje, samo usluge a vaše rude idu kod nas
 
Naravno.. prvo treba opljačkati sve što ima i reći ljudima a neeee ne može jeftina struja vikendom to je rezervisno samo za one koji se dočepaju radnih viza kod nas (čitaj naša agentura) a vama ostaju zone i par sati nakon ponoći... jeste da se ta struja proizvodi kod vas ali ovi koji su vladali pre bili su neposlušni pa smo mi ulagali novac da ih smaknemo

Nema kod vas proizvodnje, samo usluge a vaše rude idu kod nas
Opisujes sns agenturu kojoj i sama pripadas,oni su se prodali za 1 judosrebrnjak,prodadose i reke i sume i ljude i vazduh i vodu i ribu u vodi.
 

Back
Top