Танатолог
Poznat
- Poruka
- 8.842
Читајући теме дежурних ботова, што са лажних налога, што из регуларних јазбина, стиче се илузија да је Србија економски тигар, и да изгледа ко Дубаји (пре бомбардовања), да смо на путу Звезданих Граница, где ће бити робота, летећих таксија, супер компјутера и наравно метроа, гондоле и брзих железница. "Србија се гради."
Плате никад веће (наводно), БДП највећи у региону, мало задуживање и повећање пензија. Дошло пролеће, цвета Пионирски Парк и Србија никад јача и стабилнија-ко прасе на леду.
Ако уочите да се буквално све распада од фушераја, од крађе и пљачке, немара и нестручности, ви мрзите Србију јер имате очи.
За затварање фабрика су криви радници јер не желе да раде у израбљивачким условима за бедне плате. Барем тако Вучић вели.
Цене хране, струје, горива никад веће, а куповна моћ никада мања. Пензионери једва састављају крај са крајем, али гласају за Вучића, јер испирање мозга на ТВ-у и пакетић са детерџентом и пасуљем вреди више од части.
Да ли имате пензионере у кући? Како преживљавају? Како видите сопствене издатке, то јест да ли живите боље? Јел можете више да купите?
https://www.facebook.com/reel/975614734798617/?mibextid=ZZyLBr
Плате никад веће (наводно), БДП највећи у региону, мало задуживање и повећање пензија. Дошло пролеће, цвета Пионирски Парк и Србија никад јача и стабилнија-ко прасе на леду.
Ако уочите да се буквално све распада од фушераја, од крађе и пљачке, немара и нестручности, ви мрзите Србију јер имате очи.
За затварање фабрика су криви радници јер не желе да раде у израбљивачким условима за бедне плате. Барем тако Вучић вели.
Цене хране, струје, горива никад веће, а куповна моћ никада мања. Пензионери једва састављају крај са крајем, али гласају за Вучића, јер испирање мозга на ТВ-у и пакетић са детерџентом и пасуљем вреди више од части.
Да ли имате пензионере у кући? Како преживљавају? Како видите сопствене издатке, то јест да ли живите боље? Јел можете више да купите?
https://www.facebook.com/reel/975614734798617/?mibextid=ZZyLBr