- Poruka
- 193.821
SNS: Krivično zbog prodaje Telekoma
Izvor: Beta, Tanjug
Beograd -- Srpska napredna stranka podneće nadležnom tužilaštvu krivične prijave protiv više osoba zbog prodaje Telekoma, kaže funkcioner te stranke Aleksandar Vučić.
SNS će o tome obavestiti javnost sutra jer, kako smatra zamenik predsednika naprednjaka Vučić, Srbija ne može više da izdrži "dalju pljačku".
"Srbija ne može da izdrži prodaju Telekoma za 840 miliona, 31 odsto", rekao je Vučić.
On navodi da će ta stranka Višem tužilaštvu u Beogradu podneti krivične prijave protiv najviših državnih zvaničnika koje smatra odgovornim za "pokušaj nezakonite prodaje" Telekoma Srbija.
U saopštenju nisu navedena imena državnih zvaničnika protiv kojih će prijave biti podnete, a prijave će podneti članovi pravnog tima Dejan Đurđević, Vladimir Cvijan i Marko Đurić.
Inače, predstavnici Vlade Srbije odgovaraće sutra u Skupštini Srbije na pitanja poslanika u vezi sa prodajom Telekoma Srbije i o politici prema Kosovu.
Poslanička grupa Demokratske stranke Srbije predložila je da predstavnici Vlade na sednici odgovaraju na temu "Prodaja Telekoma Srbije - motivi i posledice".
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=26&nav_id=508580
sta mislite da li ce celnici sadasnjeg rezima zaglaviti na robiji nakon gubitka vlasti zbog ove sramne rasprodaje nacionalnih resursa nase Srbije ?
Izvor: Beta, Tanjug
Beograd -- Srpska napredna stranka podneće nadležnom tužilaštvu krivične prijave protiv više osoba zbog prodaje Telekoma, kaže funkcioner te stranke Aleksandar Vučić.
SNS će o tome obavestiti javnost sutra jer, kako smatra zamenik predsednika naprednjaka Vučić, Srbija ne može više da izdrži "dalju pljačku".
"Srbija ne može da izdrži prodaju Telekoma za 840 miliona, 31 odsto", rekao je Vučić.
On navodi da će ta stranka Višem tužilaštvu u Beogradu podneti krivične prijave protiv najviših državnih zvaničnika koje smatra odgovornim za "pokušaj nezakonite prodaje" Telekoma Srbija.
U saopštenju nisu navedena imena državnih zvaničnika protiv kojih će prijave biti podnete, a prijave će podneti članovi pravnog tima Dejan Đurđević, Vladimir Cvijan i Marko Đurić.
Inače, predstavnici Vlade Srbije odgovaraće sutra u Skupštini Srbije na pitanja poslanika u vezi sa prodajom Telekoma Srbije i o politici prema Kosovu.
Poslanička grupa Demokratske stranke Srbije predložila je da predstavnici Vlade na sednici odgovaraju na temu "Prodaja Telekoma Srbije - motivi i posledice".
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=26&nav_id=508580
sta mislite da li ce celnici sadasnjeg rezima zaglaviti na robiji nakon gubitka vlasti zbog ove sramne rasprodaje nacionalnih resursa nase Srbije ?



