SNS podnosi krivicne prijave protiv celnika Tadicevog rezima zbog prodaje Telekoma

Тихи

Starosedelac
Banovan
Poruka
193.821
SNS: Krivično zbog prodaje Telekoma
Izvor: Beta, Tanjug

Beograd -- Srpska napredna stranka podneće nadležnom tužilaštvu krivične prijave protiv više osoba zbog prodaje Telekoma, kaže funkcioner te stranke Aleksandar Vučić.


SNS će o tome obavestiti javnost sutra jer, kako smatra zamenik predsednika naprednjaka Vučić, Srbija ne može više da izdrži "dalju pljačku".

"Srbija ne može da izdrži prodaju Telekoma za 840 miliona, 31 odsto", rekao je Vučić.

On navodi da će ta stranka Višem tužilaštvu u Beogradu podneti krivične prijave protiv najviših državnih zvaničnika koje smatra odgovornim za "pokušaj nezakonite prodaje" Telekoma Srbija.

U saopštenju nisu navedena imena državnih zvaničnika protiv kojih će prijave biti podnete, a prijave će podneti članovi pravnog tima Dejan Đurđević, Vladimir Cvijan i Marko Đurić.

Inače, predstavnici Vlade Srbije odgovaraće sutra u Skupštini Srbije na pitanja poslanika u vezi sa prodajom Telekoma Srbije i o politici prema Kosovu.

Poslanička grupa Demokratske stranke Srbije predložila je da predstavnici Vlade na sednici odgovaraju na temu "Prodaja Telekoma Srbije - motivi i posledice".

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=26&nav_id=508580

sta mislite da li ce celnici sadasnjeg rezima zaglaviti na robiji nakon gubitka vlasti zbog ove sramne rasprodaje nacionalnih resursa nase Srbije ?
 
Sramno je da je Kostić kupio tri šećerane za 3 eura, pa ne drečiš toliko
A i šta imamo sa tim vašljivim telekomom koji na sve načine usporava razvoj Srbije, svojim pederskim monopolom

O kakvom ti razvoju Srbije pricas??? Sem korupcije i taksi sve drugo u Srbiji pada i propada,a investitori beze glavom bez obzira jer je korupcija veca nego u africkim zemljama....
 
SNS: Krivično zbog prodaje Telekoma
Izvor: Beta, Tanjug

Beograd -- Srpska napredna stranka podneće nadležnom tužilaštvu krivične prijave protiv više osoba zbog prodaje Telekoma, kaže funkcioner te stranke Aleksandar Vučić.




http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=26&nav_id=508580

sta mislite da li ce celnici sadasnjeg rezima zaglaviti na robiji nakon gubitka vlasti zbog ove sramne rasprodaje nacionalnih resursa nase Srbije ?

Neće , kao što nisu ni za sve što su do sada rasprodali i ispoklanjali , a kao što nisu ni oni pre njih.

A ova galama i najava krivičnih prijava : što nisu o tome mislili dok im se šef izležavao na Bekovoj klinici i zamajavao narod danima i rekla bih da nisu zadovoljni mrvicama ispod stola koje će im Tadić baciti posle ove prodaje , pa kao sve seoske mlade, tvrde pazar i skreću pažnju sa svoje blamaže ...jadno :neutral:
 
O kakvom ti razvoju Srbije pricas??? Sem korupcije i taksi sve drugo u Srbiji pada i propada,a investitori beze glavom bez obzira....

To se ne dešava od juče dragi moj patrioto.
Srbijom vladaju stari komunisti, ogrnuti u gospodska odela.
Mišković, Marjanović, Beko,....to su gazde Srbije, stari udbaški kadar
 
SNS: Krivično zbog prodaje Telekoma
Izvor: Beta, Tanjug

Beograd -- Srpska napredna stranka podneće nadležnom tužilaštvu krivične prijave protiv više osoba zbog prodaje Telekoma, kaže funkcioner te stranke Aleksandar Vučić.


SNS će o tome obavestiti javnost sutra jer, kako smatra zamenik predsednika naprednjaka Vučić, Srbija ne može više da izdrži "dalju pljačku".

"Srbija ne može da izdrži prodaju Telekoma za 840 miliona, 31 odsto", rekao je Vučić.

On navodi da će ta stranka Višem tužilaštvu u Beogradu podneti krivične prijave protiv najviših državnih zvaničnika koje smatra odgovornim za "pokušaj nezakonite prodaje" Telekoma Srbija.

U saopštenju nisu navedena imena državnih zvaničnika protiv kojih će prijave biti podnete, a prijave će podneti članovi pravnog tima Dejan Đurđević, Vladimir Cvijan i Marko Đurić.

Inače, predstavnici Vlade Srbije odgovaraće sutra u Skupštini Srbije na pitanja poslanika u vezi sa prodajom Telekoma Srbije i o politici prema Kosovu.

Poslanička grupa Demokratske stranke Srbije predložila je da predstavnici Vlade na sednici odgovaraju na temu "Prodaja Telekoma Srbije - motivi i posledice".

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=26&nav_id=508580

sta mislite da li ce celnici sadasnjeg rezima zaglaviti na robiji nakon gubitka vlasti zbog ove sramne rasprodaje nacionalnih resursa nase Srbije ?

Naravno,znaju oni da im sleduje robija i zato bi da izbora ne bude vise nikada,jer posle izbora slede corke,bandere.....:evil:
 
SNS: Krivično zbog prodaje Telekoma
Izvor: Beta, Tanjug

Beograd -- Srpska napredna stranka podneće nadležnom tužilaštvu krivične prijave protiv više osoba zbog prodaje Telekoma, kaže funkcioner te stranke Aleksandar Vučić.


SNS će o tome obavestiti javnost sutra jer, kako smatra zamenik predsednika naprednjaka Vučić, Srbija ne može više da izdrži "dalju pljačku".

"Srbija ne može da izdrži prodaju Telekoma za 840 miliona, 31 odsto", rekao je Vučić.

On navodi da će ta stranka Višem tužilaštvu u Beogradu podneti krivične prijave protiv najviših državnih zvaničnika koje smatra odgovornim za "pokušaj nezakonite prodaje" Telekoma Srbija.

U saopštenju nisu navedena imena državnih zvaničnika protiv kojih će prijave biti podnete, a prijave će podneti članovi pravnog tima Dejan Đurđević, Vladimir Cvijan i Marko Đurić.

Inače, predstavnici Vlade Srbije odgovaraće sutra u Skupštini Srbije na pitanja poslanika u vezi sa prodajom Telekoma Srbije i o politici prema Kosovu.

Poslanička grupa Demokratske stranke Srbije predložila je da predstavnici Vlade na sednici odgovaraju na temu "Prodaja Telekoma Srbije - motivi i posledice".

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=26&nav_id=508580

sta mislite da li ce celnici sadasnjeg rezima zaglaviti na robiji nakon gubitka vlasti zbog ove sramne rasprodaje nacionalnih resursa nase Srbije ?

Ja stvarno ne znam dokle će ovaj grobar da izigrava budalu za sve pare? Nije mu dosta blamaže s dijetom, sad mu treba i ova glupost. Savetnici su mu...:roll:
 

Back
Top